تازه های خبری :
لزوم همکاری مردم استان مرکزی در اجرای محدودیت های کرونایی
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: با گذشت چند روز از آغاز محدودیت های کرونایی دو هفته ای در استان از مردم انتظار می رود در اجرای این طرح همکاری بیشتری داشته باشند.
کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در اراک
اراک- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی از کشف یک انبار احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در شهرستان اراک خبر داد.
مشارکت بالای اصناف شهر اراک در اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا
اراک - فرماندار اراک گفت: گروه های شغلی ۲،سه و چهار شهر اراک در اجرای محدودیت های کرونایی بیش از ۹۵ درصد مشارکت کردند.
۱۰۰۰۰ بسته معیشتی در استان مرکزی بین نیازمندان توزیع شد
اراک- فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: در هشتمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه ۱۰ هزار بسته معیشتی با مشارکت بسیجیان، خیرین و جهادگران بسیج سازندگی استان مرکزی آماده شده است.http://94.182.147.214/admin/modules/send_news/send_news.php#
بسیج سازندگی به دنبال تکمیل زنجیره ارزش در قطب صنایع تبدیلی است
اراک - رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: بسیج سازندگی به دنبال تکمیل زنجیره ارزش ۴۳۵ قطب صنایع تبدیلی کشور است و با برخورداری از شبکه انسانی در راستای آموزش و توانمندسازی مردم حرکت می‌کند.
آمار متوفیان کرونا در ۲ماهه اخیر مرکزی باهفت ماه گذشته برابری کرد
مدیر گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی اراک:
اراک- مدیر گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: میزان مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان در ماه های مهر و آبان، با تعداد متوفیان مجموع هفت ماه گذشته برابری می کند.
مردم استان مرکزی بیش از ۵ میلیارد تومان صدقه دادند
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی:
اراک- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: در هفت ‌ماهه سال جاری مردم استان مرکزی پنج میلیارد و ۴۹۵ میلیون تومان در قالب صدقات به نیازمندان کمک کردند.
«بسیج» بانشاط‌ترین و با ایمان‌ترین نیروی عظیم مردمی است
ساری- سپاه کربلا با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان از بسیج به عنوان بانشاط ترین و با ایمان ترین نیروهای عظیمی ملت برای حفظ منافع ملی یاد کرد.
سرمایه گذاری در تولید گندم به عنوان کالای استراتژیک ملی لازم است
اراک- استاندار مرکزی بر لزوم سرمایه گذاری در تولید گندم به عنوان کالای استراتژیک ملی تاکید کرد و گفت: باید با برنامه ریزی های لازم برای جلوگیری از کاهش تولید این کالا تلاش کرد.
اینجا برای تنفس هوا کم است/‌قطب صنعتی کشور در کوران دود و کرونا
معمولاً در روزهای سرد سال، مردم اراک با آلودگی هوا دست‌به‌گریبان هستند، اما امسال ویروس منحوس کرونا هم دست در دست آلودگی نفس مردمان این شهر را به شماره انداخته است و گویا فریادرسی نیست.
پربازدیدها
آخرین اخبار