غربالگری و تب سنجی بیش از ۲۳۰هزار نفر در مبادی ورودی استان مرکزی
مدیرعامل هلال احمر استان مرکزی خبر داد؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: تا روز پنجم فروردین ماه، غربالگری و تب سنجی بیش از ۲۳۰ هزار نفر در مبادی ورودی استان مرکزی در راستای مقابله با کرونا انجام شده است.
صدای پای بهار در سرزمین آفتاب/ دیار مفاخر ایران را مجازی ببینید
با آغاز فصل رویش، صدای پای بهار در سرزمین آفتاب و دیار مفاخر ایران پیچیده و حال که میهمان ناخوانده کرونا فرصت دیدار رو در رو با بهار را گرفته، مجازی به تماشای زنده شدن طبیعت می‌نشینیم.
پلمب ۹۰واحدصنفی به علت عدم رعایت مصوبه شورای پدافند زیستی درمرکزی
رئیس اتاق اصناف استان مرکزی خبر داد؛
رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: ۹۰ واحد صنفی به علت اجرا نکردن مصوبه شورای پدافند زیستی استان مبنی بر ضرورت تعطیلی اصناف غیرضروری، موقتا پلمب شدند.
اقدامات دستگاه قضایی برای پیشگیری از کرونا در زندان‌های استان مرکزی تشریح شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی برای پیشگیری از کرونا در زندان‌های استان مرکزی گفت: بیش از ۱۷۰۰ زندانی در استان مرکزی به مرخصی رفتند.
تصادف خونین در محور اراک ـ ازنا / ‌۲ نفر جان باختند
رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: تصادف در محور اراک- ازنا ۲ کشته برجای گذاشت.
مددجویان بهزیستی استان مرکزی سبدحمایتی دریافت می‌کنند
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از تامین سبد حمایتی برای مددجویان تحت پوشش  بهزیستی استان مرکزی خبر داد و گفت: در این روزهای پایان سال، پویش عیدانه با استفاده از ظرفیت مشارکت‌های مردمی اجرا می‌شود.
فجر ۴۱ باحضور دشمن‌شکن مردم دیار آفتاب رقم خورد/تجلی وحدت و همدلی
چهل و یکمین سالروز فجر انقلاب اسلامی در سرزمین آفتاب و زادگاه بنیانگذار انقلاب، باحضور پرشور و دشمن شکن مردم این دیار رقم خورد و یک بار دیگر وحدت و همدلی ملت، پاسخی کوبنده به دشمن داد.
امام جمعه موقت تهران:مردم سالاری دینی رمز عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است
امام جمعه موقت تهران گفت: مردم سالاری دینی رمز اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و مشارکت مردم پای صندوق‌های رأی افزایش اقتدار نظام اسلامی را دوچندان خواهد کرد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همدلی مردم و وفاداری ملت به انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به بهترین شکل و با حضور گسترده، متجلی شد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:همدلی ملت و وفاداری امت به انقلاب در راهپیمایی امروز متجلی شد
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همدلی مردم و وفاداری ملت به انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به بهترین شکل و با حضور گسترده، متجلی شد.