تازه های خبری :
دومینوی افزایش حقوق منجر به ورشکستگی دولت می‌شود
اصفهان- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دومینوی افزایش حقوق در کشور عملاً منجر به ورشکستگی دولت می‌شود.
همه امکانات اصفهان برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ بسیج شود
اصفهان - فرماندار اصفهان گفت: مکان و نحوه انجام ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر وروستا باید به درستی مدیریت‌شده و باتوجه به همه‌گیری بیماری کرونا در کشور، تمهیدات لازم انجام شود.
۵۰۰۰ دُز واکسن روسی به اصفهان تحویل داده شد
اصفهان - مدیر مرکز بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: پنج هزار و ۵۰ دُز واکسن روسی برای واکسیناسیون کادر درمان به اصفهان تحویل داده شد.
اصفهان فرداشب بارانی می‌شود / افزایش ۲ درجه‌ای دما
اصفهان - کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: فردا شب با ورود سامانه بارشی به استان بارش برف و باران را خواهیم داشت.
لزوم ایجاد همدلی میان مسئولان بالادستی برای حل بحران آب در اصفهان
اصفهان – استاندار اصفهان گفت: ضروری است مسئولان بالادستی برای حل مشکلات استان اصفهان و به ویژه در زمینه بحران آب همدل وهمراه باشند.
تسهیلگری تا رسیدن به پایداری در کارآفرینی هدف اصلی جهادگران است
اصفهان- مسئول کارگروه اقتصادی مجمع جهادگران استان اصفهان گفت: تعریف صحیح گروه‌های جهادی به ویژه فعال در حوزه اقتصادی، تسهیلگری و کمک به مردم است تا زمانی که پایداری کسب‌وکار ایجاد شود.
بارش‌ها از امشب در اصفهان آغاز می‌شود / کاهش ۱۰ درجه‌ای دما
اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: سامانه بارشی امروز عصر وارد استان اصفهان می‌شود و بارش‌هایی را به همراه خواهد داشت.
آموزش خودمراقبتی به کودکان راهکار مقابله با کودک آزاری است
اصفهان - پژوهشگر سیاست‌گذاری اجتماعی گفت: آموزش خودمراقبتی و مهارت حل مسئله به کودکان بهترین راهکارهای پیشگیری از کودک آزاری است.
گازرسانی به منطقه انارک اجرایی شده است
اصفهان - مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: گازرسانی به منطقه انارک در شرق اصفهان با استفاده از سی ان جی آغاز شده و تاکنون ۸۰۰ مشترک از این نعمت بهره مند شده‌اند.
بازسازی مناطق زلزله زده کهگیلویه و اصفهان تا تیر ۱۴۰۰ تمام شود
رئیس‌جمهور در پی گزارش رئیس بنیاد مسکن تاکید کرد بازسازی کلیه مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان، تا پایان تیرماه سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد.
پربازدیدها
آخرین اخبار