تازه های خبری :
باخت ذوب آهن به گل گهر یک هفته بعد از پیروزی مقابل استقلال
تیم فوتبال ذوب آهن در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال برابر گل گهر تن به شکست داد.
محور قدیم کاشان – نطنز دچار آبگرفتگی شد / نجات ۲۴ نفر از سیلاب
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اثر بارش‌های شدید شب گذشته محور قدیم کاشان – نطنز دچار آبگرفتگی شد و تردد در این مسیر با اختلال رو به رو شد.
آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده سمیرم اصفهان
اصفهان- عملیات نوسازی و بازسازی ۵۷۲ واحد مسکونی شهری و روستایی در مناطق زلزله‌زده سمیرم در حال اجرا است تا مردم قبل از پاییز امسال به خانه‌های خود باز گردند.
عاملان حادثه تروریستی افغانستان امنیت این کشور را نشانه گرفته اند
کاشان - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: عاملان حادثه تروریستی افغانستان امنیت این کشور را نشانه گرفته اند.
خسارت ۷۷۰ میلیارد تومانی اصناف کاشان از شیوع کرونا
کاشان - مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف کاشان گفت: اصناف این شهرستان از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۷۷۰ میلیارد تومان خسارت دیده اند.
دفتر آیت الله مظاهری مبلغ زکات فطره را اعلام کرد
اصفهان - دفتر آیت‌الله حسین مظاهری از مراجع تقلید با صدور اطلاعیه‌ای مبلغ زکات فطره را برای گندم حدود ۲۰ هزار تومان و برای برنج حدود ۷۵ هزار تومان اعلام کرد.
هشدار در ارتباط با احتمال وقوع تگرگ و روان‌آب در کاشان
کاشان - رئیس اداره هواشناسی کاشان گفت: جاری شدن روان آب موقت در مسیل مناطق مستعد و احتمال وقوع تگرگ در منطقه کاشان پیش بینی می شود و شهروندان باید از توقف در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.
گذر از شرایط بحرانی آب درسال جاری با۲۵ درصد صرفه‌جویی
اصفهان- رئیس حوضه آبریز زاینده رود گفت: با هدف گذاری و صرفه جویی ۲۵ درصدی در تخصیص‌های گذشته می توان از شرایط بحرانی آب در سال جاری عبور کرد .
۳۰ درصد مدارس چادگان فرسوده است/تبدیل نمازخانه‎‌ها به کلاس درس
چادگان- رئیس اداره آموزش و پرورش چادگان گفت: ۳۰ درصد مدارس شهرستان چادگان فرسوده است و مجبور به تبدیل تعدادی از نمازخانه‌ها به کلاس درس شده ایم.
هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر قدس فرو ریخته است
کاشان - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان گفت: هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر قدس فروریخته است.
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار