تازه های خبری :
رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر اصفهان:
مقابله با کار کودک در کنار حمایت از کودکان کار مدنظر مسئولان باشد
اصفهان-رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر اصفهان گفت: مقابله با کار کودک در کنار برنامه های حمایت از کودکان کار باید در دستور کار همه متولیان و مسئولان کشور باشد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان:
تفکیک از مبدأ مختص پسماند خشک نیست/ضرورت تفکیک پسماندهای خطرناک
اصفهان - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در ارتباط با روشهای تفکیکی پسماندها از یکدیگر و به ویژه ضرورت تفکیک پسماندهای خطرناک و بیمارستانی توضیحاتی ارائه کرد.
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:
نخستین نیروگاه خورشیدی تولید برق کاشان به بهره برداری می رسد
کاشان - نماینده مردم کاشان در مجلس از انعقاد قرارداد خرید تضمینی برق نیروگاه خورشیدی تولید برق در کاشان خبر داد و گفت: نخستین نیروگاه خورشیدی تولید برق کاشان به بهره برداری می رسد.
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:
افزایش ۶۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر شیشه در استان اصفهان
اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان از افزایش ۶۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر شیشه در استان اصفهان در چهارماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه خبر داد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اردستان:
یک تن کنسانتره و مکمل‌های دامی در اردستان ضبط و معدوم سازی شد
اردستان- رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اردستان گفت: در راستای حفظ و حراست از سرمایه‌های دامی ضبط و معدوم سازی بیش از یک تن مواد اولیه کنسانتره و مکمل‌های دامی در اردستان انجام شد.
مدیرکل مدیریت بحران اصفهان مطرح کرد:
انجام ۳ هزار هکتار نهال کاری و یک هزار هکتار مالچ پاشی در اصفهان
اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران اصفهان گفت: پیگیری‌های لازم در فعال شدن کانون‌های جدید گردوغبار در استان اصفهان با همکاری اداره کل محیط زیست، هواشناسی و منابع طبیعی در حال انجام است.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردستان خبر داد:
برگزاری ۵۰ دوره آموزشی مبارزه با مواد مخدر در اردستان
اردستان- رئیس بهزیستی شهرستان اردستان گفت: در سال گذشته ۵۰ دوره آموزشی مبارزه با مواد مخدر در اردستان برگزار شد و یک هزار و ۵۰۰ نفر از مردم این شهرستان در این کلاسها حضور یافتند.
ورود کاروان زیر سایه خورشید به کاشان
کاشان - مدیر عامل موسسه خادمین حضرت رضا (ع) در کاشان از ورود کاروان زیر سایه خورشید در این شهرستان خبر داد و گفت: این کاروان در ۶۰ شهر و روستای استان اصفهان حضور خواهد داشت.
ظریف خبر داد
آغاز مرحله دوم اقدامات ایران درباره برجام از نیمه تیرماه
اصفهان – وزیر امور خارجه گفت: مرحله دوم اقدامات ایران درباره برجام که طی نامه‌ای به سران کشورهای عضو و خانم موگرینی اعلام شده از ۱۶ تیرماه خواهد شد.
امام جمعه اصفهان:
مرزهای کشور خط قرمز ملت ایران است/هراسی از دشمنان نداریم
اصفهان - امام جمعه اصفهان گفت: ما آغازکننده هیچ جنگی نیستیم اما دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند هرگز زیر بار زور نمی رویم و خط قرمز ملت ایران مرزهای کشورشان است.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار