دبیر ستاد مردمی مقابله با کرونا نیشابور:
کمک یک میلیارد ریالی نیشابوری‌ها به ستاد مردمی مقابله با کرونا
نیشابور _ دبیر ستاد مردمی مقابله با کرونا نیشابور گفت: خوشبختانه مردم نیشابور در امر کمک به مقابله با کرونا تاکنون یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال به این ستاد کمک کرده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی:
توقف سیر صعودی کرونا در خراسان رضوی با کمک مردم میسر است
مشهد _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: امیدواریم با مراعات و کمک مردم روند صعودی این ویروس در ابتدا متوقف و در مرحله بعد نزولی شود.
رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی نیروی انتظامی کشور:
مذاکره با آمریکا هیچ وقت سودی نداشته است
قوچان - رئیس سازمان عقیدتی ـسیاسی نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه مذاکره با آمریکا هیچ وقت سودی نخواهد داشت، گفت: انقلاب بدون توجه به غرب و شرق و با انگیزه‌های دینی و اسلامی به پیروزی رسید.
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد:
رأی مردم به مقاومت است نه مذاکره
مشهد - رئیس قوه قضاییه گفت: مردم در تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی اثبات کردند که رأی آن‌ها به مقاومت است و نه به مذاکره. امروز حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیامی به همه مسئولان است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه خبر داد؛
اهداء ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه
تربت حیدریه - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه گفت:۳۵ سری جهیزیه زندگی به نوعروسان نیازمند و تحت حمایت این نهاد اهداء شد.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد:
درک صحیح سردار شهید قاسم سلیمانی از مواضع رهبری
مشهد _ نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: ایشان درک درستی از مواضع رهبری داشتند و خود را سرباز ولایت می‌دانستند اما برخی از خواص در فهم مواضع ولایت یا عمل به دستورات رهبری مشکل دارند.
رئیس کل بانک مرکزی:
لزوم برخورد جدی با قاچاق/ جلوی دست های آلوده را بگیرید
مشهد - رئیس کل بانک مرکزی گفت:بارها تاکید شده که بایدجلوی قاچاق به کشور را گرفت، اما در این حوزه باید بیش از پیش کار کنیم و جلوی دستان آلوده‌ای که می‌خواهد به اقتصاد ضربه بزند را بگیریم.
آیت‌الله علم‌الهدی:
پشت پرده هزینه‌های تبلیغات نامزدهای انتخابات شفاف شود
مشهد - امام جمعه مشهد با اشاره به الزام شفاف‌سازی هزینه تبلیغات نامزدهای انتخابات، گفت: برخلاف دموکراسی غربی، انتخابات در نظام اسلامی، نتیجه رقابت در قدرت نیست.
مسئول دفتر امور بانوان فرمانداری تایباد:
پنج روستای تایباد به عنوان پایلوت طرح «روستای پاک» معرفی شدند
مشهد - مسئول دفتر امور بانوان فرمانداری تایباد گفت: طرح «روستای پاک» در ۱۰۰ روستای خراسان رضوی آغاز شده است که پنج روستا از شهرستان تایباد به عنوان پایلوت در شهرستان معرفی شده اند.
دبیر نهاد مردمی ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی:
۱۰۰ معین اقتصادی ۹۴ درصد استان را تحت پوشش قرار می دهند
تایباد - دبیر نهاد مردمی ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی دارای ۱۰۰ معین اقتصادی است که ۹۴ درصد استان را تحت پوشش قرار می دهند.