تازه های خبری :
صف های طولانی مقابل نانوایی های مشهد/ اما و اگرهای قاچاق آرد
مشهد - صف‌های پرازدحام در مقابل برخی نانوایی‌های مشهد، بحث کمبود آرد، در نتیجه کمبود نان در این شهر را تبدیل به دغدغه مردم و مسئولان خراسان رضوی کرد، مشکلی که عواقب آن همچنان ادامه دارد.
هدف اصلی ام قهرمانی آسیا و المپیک است
مشهد - سریعترین دونده ایران گفت: هدف اصلی من قهرمانی آسیا و المپیک است و برای رسیدن به این عنوان با انگیزه‌ کار را جلو خواهم برد.
افزایش ۲۹ درصدی تردد خودرو در مشهد
مشهد - رییس پلیس راهور خراسان‌رضوی گفت: میزان تردد خودرو در مشهد پس از تغییر وضعیت کرونایی این شهر از زرد به آبی ۲۹ درصد افزایش یافته است.
دستگاه‌های کم‌کار در پیشگیری از حوادث باید پاسخگو باشند
مشهد - معاون استاندار خراسان رضوی گفت: دستگاه‌های مسئول چنانچه در پیشگیری از بروز حوادث اقدامات لازم را انجام نداده باشند باید پاسخگو باشند.
امدادرسانی به ۶۶۱ حادثه دیده در برف و کولاک خراسان رضوی
مشهد _ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به ۶۶۱ حادثه‌دیده در برف و کولاک جاده‌های این استان خبر داد.
اختصاص ۲۵۰۰میلیارد تومان اعتبار از نتایج سفر نوبخت به خراسان
مشهد _ استاندار خراسان رضوی گفت: اختصاص دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و طرح‌های جهش تولید از نتایج سفر دکتر نوبخت بوده است.
تحریم آستان‌قدس نشان‌دهنده دشمنی آمریکا با مکتب برحق اسلام است
مشهد - هیأت و کانون جوادالائمه(ع) با صدور بیانیه‌ای علاوه بر حمایت از آستان قدس رضوی اقدام دولت تروریست آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی را محکوم کردند.
قطعی برق آزمونی برای مدیریت بحران‌
مشهد - قطعی‌های برق به خوبی نشان داد بسیاری از مسئولان نه تنها برای روزهای بحرانی آماده نیستند بلکه برخی با فرافکنی به دنبال مقصرانی هستند تا بار تمام مشکلات را بر روی دوش آنها قرار دهند.
بازگشایی ۳۰ درصد مدارس خراسان رضوی/ حضور اجباری نیست
مشهد - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ۳۰ درصد از کل مدارس خراسان رضوی امروز در نخستین روز بهمن ماه مشمول ابلاغیه بازگشایی شده اند و میزبان دانش‌آموزان هستند.
۷۵ هزار پرس غذای گرم در گناباد توزیع شد
گناباد ـ دبیر قرارگاه مواسات و همدلی گناباد گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون، ۷۵ هزار پرس غذای گرم در بین محرومان شهرستان گناباد توزیع شده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار