تازه های خبری :
مسئول بسیج مداحان بوشهر:
مداحان نباید تنها در زمان صدر اسلام ماندگار شوند
بوشهر - مسئول سازمان بسیج مداحان استان بوشهر گفت: مداحان نباید تنها در زمان صدر اسلام ماندگار شوند.
امام جمعه بوشهر:
سبک سنتی عزاداری بوشهر حفظ شود/ لزوم جلوگیری از بروز بدعت‌ها
بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از بروز بدعت‌ها در مراسم عزاداری، گفت: سبک سنتی عزاداری بوشهر حفظ شود.
فرماندار تنگستان:
روزهای خوبی در انتظار شهرستان تنگستان است
بوشهر - فرماندار شهرستان تنگستان با اشاره به اجرای طرح‌ها و پروژه‌های متعدد در این شهرستان، گفت: روزهای خوبی در انتظار شهرستان تنگستان است.
استاندار بوشهر:
فضای سبز استان بوشهر با استفاده از پساب فاضلاب توسعه یابد
بوشهر - استاندار بوشهر خواستار بازگرداندن آب پساب فاضلاب بوشهر به چرخه آبیاری فضای سبز استان شد و گفت: فضای سبز استان بوشهر با استفاده از پساب فاضلاب توسعه یابد.
استاندار بوشهر:
سوخت شناورهای تجاری حامل کالاهای ممنوعه در استان بوشهر قطع می‌شود
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: سوخت شناورهای تجاری حامل کالاهای ممنوعه در استان بوشهر قطع می‌شود.
ظرفیت‌های مطلوب تولید و صادرات؛
تولید ۲۵۰۰ تن میگوی پرورشی در دشتی/ ۸۰ درصد محصولات صادر می‌شود
بوشهر - سالانه بیش از دو هزار و ۵۰۰ تن میگوی پرورشی در شهرستان دشتی تولید می‌شود که بیش از ۸۰ درصد از این تولیدات به خارج از کشور صادر می‌شود.
فرماندار گناوه:
جوانان با سیره زندگی ائمه و بزرگان دینی آشنا شوند
گناوه-فرماندار گناوه گفت: جوانان جامعه باید بیشتر با سبک و سیره زندگی ائمه (ع) و بزرگان دینی آشنا شوند.
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور:
بخشنامه صرفه جویی در ردیف های مختلف اعتباری به استان ها ابلاغ شد
بوشهر- معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: مدیران دستگاه اجرایی باید با توجه به بخشنامه ابلاغ شده در هزینه کرد ها در ردیف های مختلف اعتباری صرفه جویی کنند.
رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر:
ترخیص کانتینرهای رسوبی در بوشهر تسریع می‌شود
بوشهر - رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: ترخیص دو هزار دستگاه خودرو زیر ۲۵۰۰ سی‌سی ظرفیت با همکاری و حمایت نمایندگی‌های خودروها ترخیص می‌شوند.
امام جمعه بوشهر:
آمادگی ایران برای برخورد با هر متجاوز/ لزوم مقابله با قاچاقچیان
بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به آمادگی ایران برای برخورد با هر متجاوز، گفت: مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر تشدید شود.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار