معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک مطرح کرد؛
ذخیره ۲۰۰ تن شن و نمک در ستادهای برف روبی کهریزک
ری- معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک با اشاره آماده باش کامل نیروهای واحد خدمات شهری کهریزک گفت: در ستادهای برف روبی شهر کهریزک بیش از ۲۰۰ تن شن و نمک ذخیره شده است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید خواهد کرد
ورامین- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه چشم دشمنان به دهه فجر امسال است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید خواهد کرد.
دادستان عمومی و انقلاب ملارد:
مدیریت توانمند باید دست های ناپاک را شناسایی و کوتاه کند
ملارد- دادستان عمومی انقلاب شهرستان ملارد گفت:اگر مدیری بخواهد کارنامه عملکرد موفق داشته باشد باید دست های ناپاک راپی گیری و شناسایی نموده و ابتدا تذکر و اگر موثر نبود سرانجام کوتاه کند.
امام جمعه موقت ورامین:
معترضان به وضع اقتصادی افراد کارآمد به مجلس بفرستند
ورامین- امام جمعه موقت ورامین گفت: اگر مجلس کارآمد و انقلابی باشد قطعا می تواند برخی مدیران نالایق را به زیر بکشد و اگر از وضع موجود ناراحت هستیم باید افراد کارآمد به مجلس بفرستیم.
دادستان بهارستان:
دستگاه قضایی از چپاولگری عده ای در بهارستان چشم پوشی نمی کند
بهارستان- دادستان بهارستان گفت: متاسفانه عده ای در بهارستان به چپاولگری مشغول هستند و عده ای نیز در فقر مطلق دست و پنجه نرم می کنند که دستگاه قضایی از چپاولگری این عده چشم پوشی نخواهد کرد.
وزیر آموزش و پرورش:
۱۸درصد مدارس نیازمند مقاوم سازی و ۱۲ درصدباید از نو ساخته شوند
دماوند- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خدماتی که برای آموزش و پرورش صورت می گیرد ابدی می شوند گفت: ۱۸درصد مدارس نیازمند مقاوم سازی و ۱۲ درصدباید از نو ساخته شوند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران:
سند ارتقا وضعیت زنان استان تهران مصوب می شود
تهران- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به ضرورت ارتقا وضعیت بانوان، از پیگیری تصویب سند ارتقا وضعیت زنان استان تهران خبر داد.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران خبر داد؛
اجرای طرح معلم مددکار در مدارس استان تهران
تهران- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به اجرای طرح معلم مددکار در مدارس استان تهران گفت: این طرح در آموزش و پرورش استان و به صورت پایلوت در 3 شهرستان اجرایی شده است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:
برخی خواص گرفتار ناهنجاری های فرهنگی شده اند
ورامین- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مشکل این است که بعضی از خواص ما گرفتار بعضی از ناهنجاری ها شده اند که برای برخورد با آن ها باید دنبال شیوه ها مختلف باشیم.
آیت الله جنتی؛
علما و خبرگان باید در صف اول دفاع از ولایت باشند
ری-رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: علما و خبرگان باید در صف اول دفاع از ولایت باشند.