تازه های خبری :
مدیرکل فنی و حرفه ای استان زنجان:
ارتقای کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ضروری است
زنجان-مدیرکل فنی و حرفه ای استان زنجان بر ارتقای کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تأکید کرد و گفت: آموزش‌ها باید از کیفیت لازم برخوردار باشد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان:
اجرای پروژه گاوازنگ باعث رونق گردشگری و اقتصاد شهر زنجان می شود
زنجان-مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان گفت: اجرای کامل پروژه گردشگری گاوازنگ برای شهر زنجان یک نیاز مبرم بوده و باعث رونق گردشگری و اقتصاد شهر زنجان می شود.
سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان:
هوای زنجان خنک‌ می شود/ کاهش ۸ درجه ای دمای هوا
زنجان-سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان از خنک شدن هوای استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد.
استاندار زنجان تاکید کرد:
لزوم افزایش سهم خدمات در ایجاد اشتغال
زنجان-استاندار زنجان بر لزوم افزایش سهم خدمات در ایجاد اشتغال تأکید کرد و گفت: سهم اشتغال استان زنجان در بخش خدمات از میانگین کشوری پایین‌تر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
زنجانی ها نسبت به میانگین کشوری نمک زیادی مصرف می کنند
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه میزان مصرف نمک در استان زنجان ۱۱ گرم در روز و متوسط کشوری ۱۰ گرم در روز است،گفت: مصرف سبزی‌ ومیوه راه بسیار مهم مقابله با فشارخون است.
استاندار زنجان:
برنامه‌های حوزه اشتغال هدفمند و عملیاتی باشد
زنجان-استاندار زنجان گفت: برنامه‌هایی که قرار است در حوزه اشتغال تدوین شود، باید هدفمند، معین و عملیاتی باشد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان عنوان کرد:
کاهش جمعیت روستایی استان زنجان در ۲۵ سال اخیر
زنجان-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: در طول ۲۵ سال اخیر جمعیت روستایی استان کاهش پیدا کرده و به جمعیت شهری آن اضافه شده است.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان خبر داد:
برگزاری ورزش‌های همگانی در ۵۷ پارک و ایستگاه ورزشی در زنجان
زنجان-رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان زنجان از برگزاری ورزش‌های همگانی در ۵۷ پارک و ایستگاه ورزشی در استان زنجان خبر داد و گفت: برنامه صبحگاهی در پارک‌ها از ۷ تا ۹ صبح برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خبر داد:
وقف ۵۰۰ جلد قرآن کریم در استان زنجان
زنجان-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از وقف ۵۰۰ جلد قرآن کریم در استان زنجان خبر دادو گفت: طرح ملی وقف مشارکتی قرآن کریم تاکنون درزنجان خوب اجرا شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان اعلام کرد:
خسارت ۹۰۰ میلیارد تومانی به بخش کشاورزی زنجان
زنجان-مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: امسال سیل فروردین و سرمای بهاره بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان به بخش کشاورزی استان زنجان خسارت وارد کرده است.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار