تازه های خبری :
برخورد قانونی با کسانی که فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکنند
استاندار زنجان:
استاندار زنجان تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با کسانی که فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی‌کنند برخورد قانونی صورت گیرد.
گرمسار ۵ شهرک صنعتی دارد/ تثبیت اشتغال اولویت اصلی
سرپرست فرمانداری گرمسار:
سرپرست فرمانداری گرمسار با اشاره به وجود پنج شهرک صنعتی مهم در این شهرستان، گفت: این شهرستان قطب صنعت است که باید در راستای تثبیت اشتغال موجود در آن بکوشیم.
وجود بیماری سالک و کرونا ۲ دغدغه حوزه بهداشت و درمان دامغان است
فرماندار دامغان:
فرماندار دامغان خواستار توجه بیشتر علوم پزشکی سمنان به زیرساخت ها و امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان شد و گفت: سالک و کرونا دو دغدغه اصلی در این شهرستان محسوب می شود.
لزوم استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان برای توسعه صنعت زنجان
استاندار نجان تاکید کرد؛
استاندار زنجان گفت: روند موجود در زمینه استفاده از توان و ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای توسعه صنعتی استان زنجان افزایش یابد.
۱۰۰ پویش مردمی پیشگیری از کرونا در استان زنجان فعال است
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان:
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، از فعالیت ۱۰۰ پویش مردمی در زمینه پیشگیری و مبارزه با کرونا در استان زنجان خبر داد.
بکار گیری بیش از ۲ هزار پلیس زنجانی در برگزاری انتخابات
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد:
-فرمانده انتظامی استان زنجان، از به کار گیری بیش از ۲ هزار پلیس امنیتی، انتظامی و ترافیکی در خصوص برگزاری انتخابات یازدهمین دوره دوم انتخابات درزنجان خبر داد.
۶۰۰۰نفر دربرگزاری انتخابات زنجان و طارم همکاری دارند
دبیر ستاد انتخابات استان زنجان:
دبیر ستاد انتخابات استان زنجان ،گفت: : در برگزاری دور دوم انتخابات در دو شهرستان زنجان و طارم بیش از ۶ هزار نفر همکاری دارند.
۵۴ شعبه اخذ رأی در طارم پیش بینی شده است
فرماندار طارم:
فرماندار طارم، به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در طارم ۵۴ شعب اخذ رای پیش بینی شده است.
مهار کرونا در کشور منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی است
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان تاکید کرد:
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان، به کارهای تحقیقاتی و پژوهشی انجام شده در خصوص کرونا اشاره کرد و گفت: تثبیت و مهار کرونا در کشور منوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم است.
زنجان در ایام محرم مهمان پذیر نیست/ در صورت نیاز محدودیت‌هایی در وردی‌های زنجان اعمال می‌شود
فرماندار زنجان تاکید کرد:
فرماندار زنجان، با اشاره به اتخاذ تدابیر ستاد کرونا در زنجان، گفت: با توجه محدودیت‌های موجود و شرایط انتشار ویروس کرونا، زنجان از پذیرش مهمان در تاسوعا و عاشورای حسینی معذور است .
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار