تازه های خبری :
تعرض به خط انتقال آب یزد/ آب قطع شد
یزدـ مدیرعامل آب منطقه ای یزد از تعرض به خط انتقال و قطع جریان آب استان در منطقه شرق اصفهان خبر داد.
فوت ۴ یزدی دیگر در شبانه روز گذشته/تست کرونای ۱۷۶ نفر مثبت شد
یزدـ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در شبانه روز گذشته بیش از ۱۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان یزد شناسایی شد.
آب انتقالی به یزد وصل شد
یزدـ مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد با اشاره به تعرض به خط انتقال آب یزد در شرق اصفهان گفت: با ۱۰ ساعت تلاش مداوم، جریان آب انتقالی به یزد وصل شد.
حکم قطعی یکی از اعضای شورای شهرستان مهریز صادر شد
یزدـ دادستان مهریز از صدور حکم قطعی یکی از اعضای متخلف شورای شهرستان مهریز خبر داد.
شرکت‌های دانش بنیان در بومی‌سازی تجهیزات ریلی مشارکت کنند
یزدـ معاون استاندار یزد با اشاره به ضرورت توسعه حمل و نقل ریلی در استان یزد، از شرکت‌های دانش بنیان خواست تا در بومی سازی تجهیزات ریلی مشارکت کنند.
شب‌های قدر هیئت در یزد کجا برویم؟
یزدـمراسم شب‌های قدر در دارالعباده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با مدت زمان محدود برگزار می‌شود و برخی هیئت‌ها در فضای باز مساجد و آستان مقدس امامزاده‌ها این مراسم پرعظمت را برگزار می‌کنند.
ابتلای کارگران هندی یک واحد صنعتی در اشکذر به کرونا
یزدـ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از ابتلای تعدادی از کارگران هندی و ایرانی یک واحد صنعتی در اشکذر خبر داد و گفت: این کارخانه تعطیل نشده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
۱۴۰۰ تن شکر ویژه تنظیم بازار ماه رمضان در استان یزدتوزیع شد
یزد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از توزیع هزار و ۴۰۰ تن شکر ویژه تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در استان یزد خبر داد.
توان سرمایه‌گذاری چادرملو در ۱۱ پروژه عظیم صنعتی و معدنی
یزدـ مدیرعامل چادرملو گفت: این مجتمع در حال حاضر توان سرمایه‌گذاری در ۱۱ پروژه عظیم صنعتی، معدنی و پتروشیمی را دارد و برای اثبات این گفته، تفاهمنامه‌ای ۲ میلیاردی با وزارت صمت امضا کرده‌ایم.
۶ شهرستان یزد در وضعیت قرمز کرونایی/آمار بستری‌ها به ۵۶۳ نفر رسید
یزدـ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در حال حاضر شش شهرستان از ۱۰ شهرستان استان یزد در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار