تازه های خبری :
روحانیون تولید را در روستاها احیا کنند
یزدـ امام جمعه یزد به لزوم استعدادیابی در روستاها تاکید کرد و گفت:بسیاری از بزرگان از روستاها برخاسته‌اند و اکنون هم باید با شناسایی استعدادها و هدایت آنها اقدام به نخبه پروری کرد.
وضعیت یزد از نظر شیوع کرونا هنوز عادی نشده/ مردم در خانه بمانند
یزد ـ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به اینکه آمار ابتلا به کرونا طی دو روز در یزد کاهش یافت، گفت: آمارها دوباره روند افزایشی به خود گرفته بنابراین مردم همچنان کرونا را جدی بگیرند.
رشد بودجه یزد در لایحه بودجه ۱۴۰۰
یزد ـ معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از رشد خوب بودجه استان یزد در لایحه بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.
تولیدکنندگان تحریم را جدی بگیرند
یزدـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دشمنان ما که هر روز گره تحریم‌ها را کورتر می‌کنند، قابل پیش‌بینی نیستند بنابراین تولیدکنندگان باید تحریم‌ها را جدی بگیرند.
جشنواره‌های هنری یزد با رویکرد ایجاد جریان فرهنگی برگزار می‌شود
یزد ـ نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد، هدف از برگزاری دومین جشنواره «خش دلانه» را ایجاد جریان‌ فرهنگی اعلام کرد و گفت: جشنواره‌های فرهنگی با این رویکرد در شهر جهانی برگزار می شود.
۲۰۰ نیروی بسیجی یزد در طرح همیاران بازرسی مشارکت می‌کنند
یزد ـ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از مشارکت ۲۰۰ نیروی بسیجی در طرح همیاران بازرسی خبر داد.
ترور شهید فخری‌زاده عزم ملت ایران را در مسیر استکبارستیزی جزم کرد
یزدـ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با تسلیت شهادت شهید فخری‌زاده گفت: ترور این دانشمند هسته ای، عزم ملت ایران را در مسیر استکبارستیزی جزم کرد.
شهادت دانشمند هسته‌ای برگی دیگر از دیپلماسی ذلت دشمن است
بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان یزد:
یزد ـ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان یزد با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایت ترور شهید فخری‌زاده گفت: این اقدام برگی دیگر از دیپلماسی ذلت دشمن بود.
هزینه آلودگی هوای یزد توسط صنایع پرداخت شود
یزد ـ عضو هیئت علمی دانشگاه یزد گفت:مردم نباید هزینه آلودگی هوا توسط صنایع را بدهند بلکه باید از جیب صنایع آلاینده پرداخت شود و ناتوانی در شناسایی صنایع آلاینده نشان از ضعف مدیریت استان است.
آموزش شهروندی در جشنواره‌های فرهنگی شهرداری یزد دنبال می‌شود
یزد ـ شهردار یزد با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری توسط مجموعه شهرداری یزد گفت: در این جشنواره‌ها، آموزش شهروندی ملاک عمل قرار دارد.
پربازدیدها
آخرین اخبار