تازه های خبری :
کمک بلاعوض برای تأمین مسکن و لوازم خانگی زلزله‌زدگان سی‌سخت و دنا
معاون بنیاد مستضعفان جزئیات کمک بلاعوض بنیاد مستضعفان برای تأمین مسکن و لوازم خانگی زلزله زدگان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان دنا و منطقه سی‌سخت را تشریح کرد
مقام معظم رهبری به صورت مستمر پیگیر وضعیت مردم سی سخت هستند
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقام معظم رهبری از همان دقایق اولیه وقوع زلزله تاکنون به صورت مستمر پیگیر وضعیت مردم هستند.
کارگاههای خسارت دیده از زلزله بیمه بیکاری دریافت می کنند
یاسوج- مدیر کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگاههایی که در اثر زلزله خسارت دیده اند، بیمه بیکاری دریافت می کنند.
بالا بودن سطح ایمنی مهمترین بخش ساخت وساز مناطق زلزله زده است
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهمترین مسئله درحوزه ساخت و ساز، بالا بودن سطح ایمنی منازل بوده و از همه فرصت ها استفاده می کنیم که هزینه ساخت خانه ها برای مردم سی سخت سنگین نباشد.
خیران یزد به کمک زلزله‌زدگان سی‌سخت بشتابند/اعلام نیازهای ضروری
یزدـ مدیرکل کمیته امداد استان یزد از مردم خیر و نیکوکار این استان خواست تا به کمک مردم زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مردم سی‌سخت بشتابند.
مردم و ائمه جمعه سراسر کشور مردم سی‌سخت را دریابند
دهدشت - امام جمعه دهدشت خواستار مساعدت و یاری مردم و ائمه جمعه نقاط مختلف کشور به مردم سی‌سخت شد.
هموطنان به عنوان نیروی امدادی به شهر سی سخت سفر نکنند
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا در مناطق زلزله زده، هموطنان به عنوان امداد رسان به شهر سی سخت سفر نکنند.
سارقان اماکن ورزشی گچساران دستگیر شدند
یاسوج- فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری دو نفر سارق اماکن ورزشی در این شهرستان خبر داد.
۵۰۰پرونده بازسازی واحدهای مسکونی زلزله زده تشکیل شد
یاسوج- معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ۵۰۰ پرونده برای بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله در روز نخست تشکیل ستاد بازسازی خبر داد.
پرداخت بلاعوض به زلزله‌زدگان کهگیلویه ‌و ‌بویر احمد آغاز شد
رئیس بنیاد مسکن گفت: ۸ میلیاردتومان از منابع بنیاد مسکن برای پرداخت بلاعوض به استان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت.
پربازدیدها
آخرین اخبار

استان آذربایجان غربی را به شهید باکری و دریاچه ارومیه می شناسند، و ازطرف شمال وشمال شرق با جمهوری آذربایجان و ارمنستان از غرب با کشورهای ترکیه و عراق وجنوب با استان کردستان و از شرق با استان آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است/لحظاتی پیش/امروز آذربایجان غربی مقصد حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بیست سومین سفر استانی در راس هیئت عالی قضایی،رئیس دیوان عالی کشور،منتظری دادستان کل کشور،درویشیان رئیس کل سازمان کل کشور برای مسائل و مشکلات قضایی و هیات همراهی می‌کنند! و از‌ بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ریاست کل دادگستری،مسئولین قضایی استان ؛فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو انتظامی استان ،استاندار و مسئولین استانی قرار گرفتند/بازدید از نمایشگاه، مشکلات اولویت دار استان و اعزام مسئولین قضایی به شهرستانها استان در راستای رفع مشکلات مردم استان/در گفتگویی با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دیدار با نخبگان قشرهای مختلف مردم دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت،شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان از مهمترین برنامه این سفر یکروز رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان آذربایجان غربی است