مردم در ماجرای«مهسا امینی» با فتنه‌گران همراهی نکنند
محمد بیگی در تذکر شفاهی:

مردم در ماجرای«مهسا امینی» با فتنه‌گران همراهی نکنند

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع «مهسا امینی» را پیگیری می‌کنیم اما از مردم می‌خواهیم از همراهی با فتنه‌گران پرهیز کنند.
ابعاد درگذشت «مهسا امینی» روشن شود/ این شیوه برخورد با مسئله حجاب به جایی نمی‌رسد
نماینده سقز:

ابعاد درگذشت «مهسا امینی» روشن شود/ این شیوه برخورد با مسئله حجاب به جایی نمی‌رسد

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا با این نوع حرکت ها و این شیوه برخورد با مسئله حجاب نه تنها به هدف خود نمی رسیم بلکه از مسیر اصلی نیز دور می شویم.
«کمیته حقیقت یاب» مجلس درباره علت فوت مهسا امینی فعال شد / اعلام اهداف و چگونگی بررسی

«کمیته حقیقت یاب» مجلس درباره علت فوت مهسا امینی فعال شد / اعلام اهداف و چگونگی بررسی

جلال رشیدی کوچی گفت : عضو کمیته حقیقت یاب مجلس اظهار کرد: ما از لحظه ای که خانم امینی بازداشت شده تا لحظه ای که ویدیو موجود است تا زمان انتقال وی به بیمارستان را مورد بررسی دقیق قرار می دهیم و تمام احتمالات و فرضیات را در این مسئله در نظر می گیریم و از پزشکی قانونی نیز خواسته ایم سریعتر گزارش شان را به ما ارائه دهند.

10دلیل سید احمد برای حضور در دولت

یکی از مواردی که این روزها برخی مردم اهواز در جلسات مختلف سوال می کنند این است که دلایل اینکه سید احمد موسوی در دوره هفتم، مجلس شورای اسلامی را ترک و به دولت پیوست چه بود.

تاکنون حدود 25 درصد از معترضان تایید صلاحیت شده اند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در این مرحله از رسیدگی به اعتراضات تاکنون حدود 25 درصد از معترضان تایید صلاحیت شده اند.

نماینده مجلس: آقای کفاشیان،شما متهم ردیف اول پرونده فساد فوتبال هستی!

ساعتی پیش رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در بخش گفت و گوی ویژه ۲۰:۳۰ اعلام کرد که علی کفاشیان متهم ردیف اول پرونده فساد در فوتبال است که به مراجع قضایی معرفی شده است.

اسامی تایید صلاحیت شدگان اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

لیست زیر بر اساس لیست موثقی است که به دست خبرنگار شوشان رسیده است و شامل اسامی تایید صلاحیت شدگان حوزه اهواز، کارون، حمیدیه و باوی است:
دکتر موسوی در جمع کارآفرینان:

سید احمد امروز، سید احمد دیروز نیست

سید احمد امروز، سید احمد دیروز نیست. من امروز با تجربه تر از قبل شده ام. تاکنون من سمت های مهمی مثل معاونت ریاست جمهوری، سفیر ایران در سوریه و ریاست سازمان حج و زیارت را تجربه کرده ام به همین دلیل با تکیه بر این تجربه ها، بی شک بهتر از گذشته برای اهواز عمل خواهم کرد. البته هیچ وقت فراموش نمی کنم کوچک و خادم مردم هستم.

بیانیه محمود ضرغامی خطاب به مردم بهبهان

حاج محمودضرغامی مرد دوست داشتنی و عزیز شهرمان با عنایت پروردگار و حضرت زهرای مرضیه (س) ، خانواده معظم شهدا ، و دعای برخاسته از قلوب پاک یکایک مردم عزیز شهرستان های بهبهان ، آغاجری و حومه و همچنین نگاه قانون محور و عدالت محور شورای محترم نگهبان به صحنه انتخابات بازگشت.

لحظه به لحظه باآخرین اخبار از تایید صلاحیت ها

خوزستان: محمدباقرشریعتی، عیسی قلی احمدی نیا،ضرغامی،ولی‌الله شجاع‌پوریان، جواد سعدون زاده، حجت‌الله درویش‌پور، محمدسعید انصاری،کیومرث باج ،هاشم خنفری،بشیری،نهال شاوردی تایید صلاحیت شدند.
نماینده گچساران و باشت:

آرای بالای 80 درصد بویراحمد گرمسیر متعلق به من است

در چهار سال پیش در روستاهای ترک نشین کسی جرات نمی کرد حضور پیدا کند اما امروز با قاطعیت عرض می کنم که این عزیزان از ما بهترین استقبال ها را می کنند.

7 اسفند و 3 استراتژی پیش روی اصلاح‌طلبان

اصلاح‌طلبان امروز بر خلاف تصوری که قبل از ثبت نام در انتخابات داشتند با بحران نامزدهای انتخاباتی روبرو هستند و آنگونه که خود روایت می‌کنند حتی توان ارائه یک لیست انتخاباتی را هم ندارند.

شورای نگهبان بخت نخست انتخابات مجلس در بهبهان را تائید کرد/ضرغامی هم وارد گود شد

شورای نگهبان در بررسی خودمحمودرضا ضرغامی تائید کرد.