نقش موثر بازاریان و اصناف درمقابله با شیوع بیماری کرونا در لرستان
خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان تاکید کرد: بازاریان و اصناف تا کنون در مقابله با شیوع بیماری کرونا در استان نقشی مهم و تاثیر گذار داشته‌اند.
تولید ۳۱ میلیون تن فولاد/تا ۱۴ سال دیگر سنگ آهن و مس نخواهیم داشت
خرم‌آباد- معاون وزیر صمت با اشاره به تولید ۳۱ میلیون تن فولاد در کشور گفت: اگر معدن جدید کشف نکنیم و یا تولید فولاد را افزایش ندهیم، تا ۱۴ سال دیگر بیشتر سنگ آهن نخواهیم داشت.
مطالبه مردم لرستان اتمام طرح‌های صنعتی نیمه‌تمام است
خرم‌آباد- معاون استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تکمیل طرح‌های صنعتی مطالبه مهم مردم این استان است گفت: متاسفانه لاستیک‌سازی خرم‌آباد و فولاد ازنا همچنان نیمه‌تمام باقی مانده‌اند.
موافقت وزارت نفت باتأمین خوراک نفت خام طرح توسعه پالایشگاه پلدختر
خرم‌آباد- معاون استاندار لرستان از موافقت وزارت نفت با تأمین خوراک نفت خام طرح توسعه پالایشگاه پلدختر خبر داد.
ضرورت تقویت و حمایت از تولید کنندگان لباس‌های محلی در لرستان
خرم‌آباد- استاندار لرستان بر ضرورت تقویت و حمایت از تولید کنندگان لباس‌های محلی در استان تاکید کرد.
وعده افتتاح پروژه توسعه فرودگاه در بهار ۱۴۰۰
خرم‌آباد- مدیر فرودگاه خرم‌آباد با اشاره به اینکه پروژه توسعه و تکمیل این فرودگاه در پایان بهار ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد، علت لغو پروازهای مشهد و عسلویه را تشریح کرد.
لرستان در وضعیت زرد کرونا/ ضرورت کنترل ورودی و خروجی‌های استان
خرم‌آباد- استاندار لرستان گفت: متأسفانه تعدادی از شهرهای استان با تغییر وضعیت آبی به رنگ زرد درآمده‌اند که اکنون می‌توان لرستان را در وضعیت زرد کرونا اعلام کرد.
توقف توسعه در پیچ کمبود آب/ اراضی تشنه و سدها لبریز از وعده!
در حالی لرستان بر روی گنجینه‌ای از رواناب‌های کشور نشسته است که سهمی به اندازه هیچ از ۱۲.۵ میلیارد مترمکعب آب خروجی از این استان داشته و چشم مردم در راه تخصیص آب و اجرای سدها خشک شده است.
پلدختر همجوار بحران/ ۲روستای مشکوک به کرونای انگلیسی قرنطینه شدند
پلدختر- مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری لرستان با اشاره به اینکه پلدختر همجوار با بحران کرونای انگلیسی در خوزستان است، گفت: ۲ روستای مشکوک به شیوع کرونای انگلیسی در لرستان قرنطینه شدند.
منابع زیر زمینی لرستان آب رفت/ آبیاری فضای سبز با آب شرب!
خرم‌آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان با اشاره به کاهش منابع آبی زیرزمینی، گفت: بخشی از برداشت آب در استان برای آبیاری فضای سبز استفاده می‌شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار

استان آذربایجان غربی را به شهید باکری و دریاچه ارومیه می شناسند، و ازطرف شمال وشمال شرق با جمهوری آذربایجان و ارمنستان از غرب با کشورهای ترکیه و عراق وجنوب با استان کردستان و از شرق با استان آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است/لحظاتی پیش/امروز آذربایجان غربی مقصد حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بیست سومین سفر استانی در راس هیئت عالی قضایی،رئیس دیوان عالی کشور،منتظری دادستان کل کشور،درویشیان رئیس کل سازمان کل کشور برای مسائل و مشکلات قضایی و هیات همراهی می‌کنند! و از‌ بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ریاست کل دادگستری،مسئولین قضایی استان ؛فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو انتظامی استان ،استاندار و مسئولین استانی قرار گرفتند/بازدید از نمایشگاه، مشکلات اولویت دار استان و اعزام مسئولین قضایی به شهرستانها استان در راستای رفع مشکلات مردم استان/در گفتگویی با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دیدار با نخبگان قشرهای مختلف مردم دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت،شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان از مهمترین برنامه این سفر یکروز رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان آذربایجان غربی است