تازه های خبری :
رشد ۹۳ درصدی جمع‌آوری صدقات در البرز
کرج - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: البرزی‌ها در یک سال گذشته ۱۶ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۳ درصد رشد داشته است.
مشارکت ۱۰ هزار البرزی در پویش «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من»
کرج - مدیرکل آموزش و پرورش البرز از استقبال ۱۰ هزار نفری دانش آموزان، اولیاء و فرهنگیان این استان از پویش من مادرم، بچه های ایران فرزند من، خبر داد.
رسیدگی به ۷۰۰ هزار پرونده در دادگستری البرز
کرج - رئیس کل دادگستری استان البرز از مختومه شدن بیش از ۷۰۰ هزار پرونده در سال ۹۹ خبر داد.
پروژه آبرسانی به ۱۵۰۰ هکتار از اراضی امیرآباد آماده افتتاح است
ایلام- فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: پروژه آبرسانی به یک هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی دشت امیرآباد مهران آماده افتتاح است.
کدام شوراها درگیر فساد شدند؟/ بررسی صلاحیت‌ها فراجناحی شود
افزایش تخلفات در برخی شوراهای شهر و روستا به نارضایتی مردمی دامن زده و لزوم نظارت بر عملکرد این نهاد را بیش از پیش نمایان می‌کند، نظارتی که هم قبل از انتخابات و هم بعد از انتخابات باید باشد.
ثبت‌نام ۲۰۹۸ داوطلب نامزدی شوراهای روستایی البرز
کرج - رئیس ستاد انتخابات البرز گفت: در مجموع ۲ هزار و ۹۸ نفر برای نامزدی شوراهای اسلامی روستا در استان ثبت‌نام کرده‌اند.
ثبت نام ۷۵۱ داوطلب انتخابات شورای روستا در البرز
کرج - رئیس ستاد انتخابات البرز با بیان اینکه در روز چهارم ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا در استان ۲۱۲ ثبت نام کردند، گفت؛ در مجموع در این چهار روز ۷۵۱ داوطلب ثبت نام کرده اند.
نهمین مدافع سلامت در البرز درگذشت
کرج - سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت: فرحناز آبنیکی از همکاران پزشک در مرکز جراحی شهید حاجی‌زاده البرز به علت ابتلا به کرونا درگذشت.
محور چالوس یکطرفه شد
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین در محور چالوس اظهار کرد: این محور به سمت کرج یکطرفه شد.
استانداردهای دوگانه ستاد مقابله با کرونا
کرج - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: از مصوبات ستاد مقابله با کرونا بوی استانداردهای دوگانه به مشام می‌رسد.
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار