تازه های خبری :
استفاده از ظرفیت معرفتی دانش‌آموزان باید استمرار داشته باشد
قزوین-فرمانده سپاه استان قزوین گفت: حضور ۳۴ هزار دانش آموز در اردوی مجازی راهیان نور نشان از ظرفیت بالای معرفتی آنها دارد و استفاده از این ظرفیت باید استمرار داشته باشد.
تعطیلی سفر اربعین، فعالیت موکب‌ها را متوقف نکرده است
قزوین – رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: تعلیق سفر اربعین به معنای تعطیلی فعالیت موکب‌های استان قزوین نبود و در ایام مختلف شاهد حضور موثر موکب ها بوده ایم.
برپایی جشن نیکوکاری با ۲ هزار و ۴۷۰پایگاه نیکوکاری در استان قزوین
قزوین - مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در روز پنجشنبه ۱۴ اسفند ۲ هزار و ۴۷۰ پایگاه نیکوکاری در سراسر استان قزوین کمک‌های مردمی را برای نیازمندان جمع آوری می کنند.
افتتاح پروژه‌های صنعتی و تولیدی در استان قزوین
قزوین- با حضور رزم‌حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت چندین پروژه تولیدی و صنعتی در استان قزوین افتتاح شد
نمایشگاه بهاره امسال در قزوین برگزار نخواهد شد
قزوین-معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: با توجه به اپیدمی بیماری کرونا امسال نمایشگاه بهاره در استان قزوین برگزار نخواهد شد.
موفقیت عمیات خیبر حاصل اعتقاد و شجاعت رزمندگان اسلام بود
قزوین-عملیات خیبر اولین تجربه عملیاتی ایران در پهنه آبی و خاکی بود که با از خودگذشتگی و رشادت رزمندگان ایران اسلامی به موفقیت انجامید.
افتتاح ۳۲ پروژه تأمین آب آشامیدنی روستایی در استان قزوین
قزوین - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین از افتتاح ۳۲ پروژه تأمین آب آشامیدنی روستایی در استان قزوین در هفته چهل و دوم "پویش هر هفته الف-ب-ایران" خبر داد.
تأثیر منفی کرونا بر روی اهدای خون در استان قزوین
قزوین- مدیرکل انتقال خون استان قزوین از کاهش آمار اهدای خون در استان قزوین به دلیل بیماری کرونا خبر داد.
خلأ آموزش‌های عالی وکالت در جامعه حس می‌شود
قزوین- رئیس کانون وکلای دادگستری استان قزوین با اشاره به این موضوع که لیسانس حقوق داشتن با موضوع وکالت متفاوت است گفت: خلأ آموزش عالی وکالت در کشور حس می‌شود.
اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) آبروی نظام است
قزوین-نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: کارها و اقداماتی که ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) انجام می‌دهد، آبروی نظام و گره‌گشای مشکلات مردم است.
پربازدیدها
آخرین اخبار