جمعیت بخش دشتابی غربالگری سلامت شدند
بخشدار دشتابی گفت: به منظور مقابله با ویروس کرونا ۱۰۰ درصد جمعیت روستایی این بخش غربالگری شد.
توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی و۲۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در قزوین
جانشین بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین:
جانشین بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی و ۲۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در سطح شهرستان قزوین خبر داد.
طرح فاصله گذاری اجتماعی در قزوین اجرا می شود/ محدودشدن تردد
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین:
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از ساعت ۲۴ امشب ضمن کنترل شدید تردد افراد غیر بومی تمامی مراکز غیر ضروری تا ۲۰ فروردین تعطیل می شود.
اوقاف استان قزوین ‌تولید ماسک ‌و لباس یک بار مصرف را برای کادر درمانی ‌آغاز می‌کند‌
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت:‌ به زودی در مرقدمطهر امامزاده حسین (ع) خیاط‌خانه‌ای راه‌اندازی می شود تا در آن ماسک بهداشتی و لباس یکبار مصرف برای کادر درمانی بیمارستان‌ها دوخته شود.
بهبودیافتگان کرونا باید در قرنطینه خانگی قرار گیرند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین بابیان اینکه نقاهتگاه اصلی بهبودیافتگان بیماری کرونا، منازل افراد است، گفت: این افراد پس‌ازاینکه از بیمارستان مرخص می‌شوند باید به مدت دو هفته در قرنطینه خانگی قرار گیرند.
استاندار قزوین: ۲۲ بهمن نقطه اوج وحدت و همدلی ملت ایران است
استاندار قزوین گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر وحدت و همدلی آحاد مردم با سلایق مختلف و روز انزجار از تفرقه انگیزان داخلی و دشمنان خارجی است.
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور: ملت ایران هرگز زیر سلطه ستمگران و مستکبران نخواهد رفت
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور گفت: سخن امروز ملت ایران منطقی و عقلانی و استقلال طلبانه است و هرگز زیر سلطه مستکبران و ستمگران دنیا نخواهد رفت.
۷۴۸ پروژه در ایام فجر در استان قزوین افتتاح می‌شود
استاندار قزوین:
 استاندار قزوین گفت: همزمان با دهه فجر ۷۴۸ پروژه زیربنایی، عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی با ۹۶۸ میلیارد تومان اعتبر در مناطق مختلف استان قزوین افتتاح می‌شود.
دولت صادرکنندگان را به حال خود رها کند / انتظار کمک نداریم
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین:
قزوین- رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین گفت: وضع قوانین دست و پاگیر و بخشنامه های متعدد یک شبه مانع تولید و صادرات است لذا از دولت می خواهیم صادرکنندگان را به حال خود رها کند.
صادرکننده واقعی قربانی تصمیمات غلط مدیران شده است
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین:
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: نفس صادرکنندگان واقعی با تصمیمات غلط مدیران به شماره افتاده و این سربازان جبهه اقتصادی قربانی اشتباهات برنامه های غیرکارشناسی شده اند.