تازه های خبری :
معاون استاندار خراسان شمالی :
بسته توسعه سرمایه گذاری ایوب اعلام می شود
بجنورد- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: بسته سرمایه گذاری توسعه طرح جامع خدماتی رفاهی ایوب برای سرمایه گذاران به صورت فراخوان اعلام می شود.
مدیرکل ارشاد خراسان شمالی:
خراسان شمالی رتبه نخست را در سرانه فضای کتابخانه ای دارد
بجنورد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: در حوزه سرانه فضای کتابخوانی رتبه نخست را کسب کرده ایم.
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس:
۲۷ صدم مالیات ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان اختصاص یافت
بجنورد- نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۷ صدم مالیات ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان اختصاص یافته است.
فرماندار راز و جرگلان:
تامین زمین مشکل اصلی احداث بیمارستان در راز و جرگلان است
راز و جرگلان- فرماندار راز و جرگلان گفت: :احداث بیمارستان در این شهرستان مرزی در کش و قوس واگذاری زمین قرار دارد.
به منظور سرمایه گذاری در خراسان شمالی؛
سرمایه گذارانی از کشورهای عربی اعلام آمادگی کرده اند
بجنورد- استاندار خراسان شمالی از اعلام آمادگی سرمایه گذاران خارجی از کشورهای عربی عمان و قطر جهت سرمایه گذاری برای پروژه های بزرگ در این استان خبر داد.
معاون وزیر علوم:
برخورد سلیقه‌ای با دانشجویان در بحث انتخابات قابل قبول نیست
بجنورد- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برخورد سلیقه‌ای با جوانان و دانشجویان به هنگام انتخابات در بحث سخنرانی قابل قبول نیست.
دادستان بجنورد مطرح کرد:
کشف ۲ جسد و قاچاق مقادیری سوخت در خراسان شمالی
بجنورد- دادستان بجنورد از کشف سوخت قاچاق، جسد سوخته یک زن و نیز مرگ یک طفل بر اثر غرق شدن در رودخانه‌ای در شیروان خبر داد.
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی:
عملکرد آب منطقه ای برای تصرف بستر رودخانه‌ها مناسب نبوده است
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: عملکرد شرکت آب منطقه‌ای این استان در رابطه با تصرف غیر مجاز حریم و بستر رودخانه ها مناسب نبوده است.
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی:
توسعه زیرساخت‌ها گردشگری اسفراین را رونق می‌بخشد
بجنورد- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: توسعه زیرساخت‌ها، صنعت گردشگری اسفراین را رونق می‌بخشد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی:
سیل بیش از ۱۱ میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی خسارت زد
بجنورد- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سیل اخیر ۱۱ میلیارد و۳۵۰ میلیون تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی این استان خسارت وارد کرد.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار