تازه های خبری :
دشمن خط تحریف ناکارآمدی نظام را دنبال می‌کند/ خواص مراقب باشند
بجنورد- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفتمان سازی را سلاح مقابله با جریان تحریف دانست و گفت: خط اصلی دشمن ناکارآمدنمایی نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.
عطر خوش همدلی در خراسان شمالی/ محرومان فراموش نشدند
بجنورد- محدودیت های جدید کرونایی باعث بروز مشکلات اقتصادی بیشتری شده است اما خیرین خراسان شمالی محرومان استان را فراموش نکرده و به کمک آن ها رفته‌اند.
دریافتی مستمری ‌بگیران صندوق بیمه عشایر خراسان شمالی افزایش یافت
بجنورد- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی از اجرایی شدن همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد و گفت: حقوق مستمری بگیران ۵۰ درصد رشد داشت.
ستاد ناهماهنگ کرونا در خراسان شمالی/ اینجا هیچ تصمیمی قطعی نیست
بجنورد-ستاد مبارزه با کرونا خراسان شمالی در تصمیم‌های مختلفی نشان داده قاطعیت ندارد و از یک ناهماهنگی شدید رنج می برد به طوری که برخی از مصوبات ستاد خاک می خورد و برخی دیگر ناقص اجرا می‌شود.
لازمه‌ مهار کرونا استفاده از ظرفیت جوانان انقلابی و مذهبی است
بجنورد-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به شرایط حاد شیوع کرونا در استان و کشور، گفت: استفاده از توان نیروهای جوان انقلابی و مذهبی در امور جهادی لازمه پیشگیری از کرونا است.
استانداری خراسان شمالی با سازمان فنی وحرفه‌ای تفاهم‌نامه امضا کرد
بجنورد- استاندار خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه ای به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با هدف توسعه و بهبود حوزه های مهارت، کسب و کار و تولید استان خبر داد.
ضعف زیرساخت‌ها در سازمان انتقال خون خراسان شمالی
بجنورد- مدیرعامل سازمان انتقال خون خراسان شمالی گفت: اتوبوس سیار انتقال خون استان از نظر فنی مشکل دارد و برای راه اندازی آن نیازمند اعتباراتی هستیم که اکنون این بودجه وجود ندارد.
تلاش‌های آخر اساتید دانشگاه اسفراین برای لغو آمایش
بجنورد- طرح الحاق دانشگاه اسفراین به دانشگاه بجنورد که حواشی ایجاد کرده، کار را به تجمع اعضای هیئت علمی دانشگاه اسفراین در مقابل فرمانداری کشاند تا امیدی برای لغو طرح ایجاد شود.
استخدام افراد خاص بدون آزمون یک پارتی‌بازی آشکار است
بجنورد- جذب و استخدام نورچشمی‌ها خارج از ضوابط و مقررات جاری کشور با هر فرمولی که باشد بی‌حرمتی به قانون بوده و یک نوع امتیازدهی و به عبارتی پارتی‌بازی آشکار و قانون‌شکنی است.
پرستاران شیروان توان خدمت‌دهی به کل بیماران شهرستان را ندارند
فرماندار شیروان مطرح کرد
بجنورد- فرماندار شیروان با اشاره به فعالیت ۳۰۰ پرستار در این شهرستان گفت: توان ارائه خدمات به تمام بیماران شهرستان در شرایط کرونا توسط پرستاران وجود ندارد لذا باید کرونا در شیروان مهار شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار