تازه های خبری :
خرید تضمینی پیاز باید در دستور کار جهاد کشاورزی باشد
بجنورد- نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به متضرر شدن پیاز کاران در فروش محصول خود، اظهار کرد: دولت با خرید تضمینی پیاز باید از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری کند.
کمبود آب خراسان شمالی در طرح پدافند غیرعامل استان بررسی نشده است
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان کشاورزی را نقطه قوت خراسان شمالی بیان کرده اما به بحران آب در این منطقه اشاره نکرده است.
طرح جامع پدافند غیرعامل استان‌ها از سال آینده اجرایی می‌شود
بجنورد- معاون امور استان‌های پدافند غیرعامل از اجرای طرح جامع پدافند غیر عامل از سال آینده خبر داد و گفت: این طرح می‌تواند بسیاری از خطرات و آسیب‌های احتمالی را رفع کند.
استاندار خراسان شمالی وعده برخورد با مدیرکل میراث فرهنگی را داد
بجنورد- استاندار خراسان شمالی در خصوص هتک حرمت حضرت زینب و توهین مدیرکل میراث فرهنگی استان به خبرنگاران، گفت: گزارش‌ها به دستمان رسیده و پس از بررسی برخورد لازم صورت می‌پذیرد.
۸۰درصد کالاهای مصرفی در خراسان شمالی از خارج استان تامین می شود
بجنورد- استاندار خراسان شمالی با اشاره به واردات ۸۰ درصد کالاهای مصرفی به استان، گفت: نرخ کرایه و سود واسطه باعث گران‌تر شدن کالا در استان شده که این امری طبیعی است.
ایمیدرو باید پاسخگوی حوادث آلبلاغ باشد/ استان وظیفه‌ای ندارد
بجنورد- استاندار خراسان شمالی تامین امنیت معدن آلبلاغ اسفراین را بر عهده ایمیدرو دانست و گفت: ایمیدرو و شرکت خصوصی حفاظتی طرف قرارداد، باید پاسخگوی اتفاقات معدن باشند.
پیکر شهید «مجید رجایی» در فاروج تشییع شد
بجنورد- پیکر مطهر شهید مجید رجایی که در درگیری‌های زاهدان به شهادت رسید، صبح امروز در فاروج تشییع و در روستای نجف آباد این شهر به خاک سپرده شد.
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید نیروی انتظامی در زاهدان برگزار شد
زاهدان - مراسم تشییع پیکر مطهر شهید «مجید رجایی» که حین انجام وظیفه در منطقه «کورین» به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود، در زاهدان برگزار شد.
عدم امکان تولید تمام لوله‌های مورد نیاز وزارت نفت در اسفراین
بجنورد- نماینده مردم اسفراین در مجلس از عدم امکان تولید تمام لوله‌های مورد نیاز وزارت نفت در اسفراین خبر داد و گفت: تولید تمام این لوله‌ها نیازمند سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد تومانی است.
تصویب ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۴۹ پروژه در بجنورد
بجنورد- استاندار خراسان شمالی از تصویب ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری از ۴۹ پروژه در شهرستان بجنورد خبر داد.
پربازدیدها
آخرین اخبار

استان آذربایجان غربی را به شهید باکری و دریاچه ارومیه می شناسند، و ازطرف شمال وشمال شرق با جمهوری آذربایجان و ارمنستان از غرب با کشورهای ترکیه و عراق وجنوب با استان کردستان و از شرق با استان آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است/لحظاتی پیش/امروز آذربایجان غربی مقصد حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بیست سومین سفر استانی در راس هیئت عالی قضایی،رئیس دیوان عالی کشور،منتظری دادستان کل کشور،درویشیان رئیس کل سازمان کل کشور برای مسائل و مشکلات قضایی و هیات همراهی می‌کنند! و از‌ بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ریاست کل دادگستری،مسئولین قضایی استان ؛فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو انتظامی استان ،استاندار و مسئولین استانی قرار گرفتند/بازدید از نمایشگاه، مشکلات اولویت دار استان و اعزام مسئولین قضایی به شهرستانها استان در راستای رفع مشکلات مردم استان/در گفتگویی با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دیدار با نخبگان قشرهای مختلف مردم دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت،شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان از مهمترین برنامه این سفر یکروز رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان آذربایجان غربی است