تازه های خبری :
بازگشایی تمام اصناف بجنورد از امروز
رئیس اتاق اصناف بجنورد خبر داد
رئیس اتاق اصناف بجنورد گفت: تمامی اصناف بجنورد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت کامل پروتکل ها فعالیت خود را از صبح امروز آغاز کردند.
آسیب عشایر از نوسانات بازار دام
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی عنوان کرد؛
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به کاهش قیمت دام زنده و متضرر شدن عشایر، گفت: نوسانات در بازار دام به عشایر استان آسیب جدی می زند.
تیک آف کرونا در خراسان شمالی
خراسان شمالی طی هفته اخیر شاهد افزایش شدید تعداد مبتلایان به کرونا بود آماری که نشان می‌دهد این ویروس در استان جدی گرفته نشده است.
بدقولی «ایمیدرو» در خراسان شمالی
استاندار خراسان شمالی خبر داد:
استاندار خراسان شمالی گفت: ایمیدرو در بحث معدن آلبلاغ تاکنون به هیچ یک از تعهدات خود برای حضور، حفاظت، اکتشاف و بهره برداری عمل نکرده است.
جهش ابتلا به کووید19 در خراسان شمالی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در واکنش به افزایش چشم‌گیر آمار مبتلایان به کرونا در چند روز اخیر گفت: هنوز در فصل ابتلا و اپیدمی کرونا هستیم و از بحران شیوع خارج نشدیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:
تعداد بهبود یافتگان کرونا در خراسان شمالی از ۳۰۰ نفر عبور کرد
بجنورد- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تاکنون ۳۰۲ نفر از مبتلایان به کرونا ضمن بهبودی از مراکز درمانی مرخص شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی:
۲۸۵ هزار نفر توسط هلال احمر خراسان شمالی غربالگری کرونا شدند
بجنورد- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از غربالگری بیش از ۲۸۵ هزار نفر توسط داوطلبان، امدادگران، جوانان هلال احمر استان در قالب ایستگاه‌های بازرسی سلامت مبادی ورودی استان خبر داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
جشن‌ نیمه شعبان در خراسان شمالی بارعایت مسائل بهداشتی برگزار می شود
بجنورد- نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: به‌منظور مقابله با ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش بیشتر آن، جشن‌های نیمه شعبان در استان متناسب با رعایت مسائل بهداشتی برگزار می‌شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:
۱۶۳ بیمار کرونایی در خراسان‌شمالی بهبود پیدا کردند
بجنورد - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تاکنون ۱۶۳ نفر از مبتلایان به کرونا در خراسان شمالی، بهبود و از مراکز درمانی مرخص شده‌اند.
معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی:
۱۶ ایستگاه در خراسان شمالی در خصوص کاهش ترددها نظارت می کنند
بجنورد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: با هدف مقابله با ویروس کرونا در روز طبیعت (۱۳فروردین) تردد هرگونه خودرو به خارج از شهر در خراسان شمالی ممنوع است.
پربازدیدها
آخرین اخبار