دو هزار و ۱۵۵ پایگاه جشن نیکوکاری در خراسان جنوبی برپا می‌شود
بیرجند- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از برپایی دو هزار و ۱۵۵ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردم خراسان جنوبی در جشن نیکوکاری خبر داد.
اختصاص ۶۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به طرح های فناوری و اطلاعات
بیرجند- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی از اختصاص ۶۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به طرح های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد.
تخفیف‌های غیر واقعی فروشگاه‌های زنجیره‌ای اصلاح می‌شود
بیرجند- معاون سازمان صمت خراسان‌جنوبی گفت: تخفیف‌های غیرواقعی فروشگاه‌های زنجیره‌ای اصلاح می‌شود.
تصادفات درون شهری خراسان جنوبی ۲۵ درصد کاهش یافت
بیرجند- رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی از کاهش ۲۵ درصدی تصادفات درون شهری سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
انتقاد نماینده ولی فقیه از عدم نظارت بر مناطق گردشگری
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از عدم نظارت بر مناطق گردشگری انتقاد کرد و گفت: آنهایی که دنبال فرهنگ فرانسه هستند بدانند که کارشان شکست خورده است.
ورود به آرامستان های بیرجند ممنوع شد
بیرجند- فرماندار بیرجند گفت: ورود به آرامستان های بیرجند بر اساس مصوبه ستاد استانی کرونا تا پایان سال جاری ممنوع است.
کمبود کیت تشخیص ویروس جهش یافته کرونا/محدودیت ها جدی گرفته شود
بیرجند- معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: کیت های کرونای انگلیسی در کشور و استان محدود بوده و قیمت بالایی هم دارد بنابراین از مردم خواستاریم محدودیت ها و مسائل بهداشتی را جدی بگیرند.
بارش ۱۰ سانتی متری برف در ماهمیران خراسان جنوبی/ هوا گرم می شود
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: طی بارندگی های اخیر، در ماهمیران بارش ۱۰ سانتی متری برف و در علی آباد زارعین بارش ۹.۹ میلی متری باران گزارش شده است.
هشت هزار نیروی تربیتی سال تحصیلی آینده به کارگیری می‌شوند
بیرجند- معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: هشت هزار نیروی تربیتی سال تحصیلی آینده به کارگیری می‌شوند.
برخورد قاطع با فروشندگان گونه های جانوری و گیاهی وحشی
بیرجند_ مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی خرید و فروش گونه های گیاهی و جانوری وحشی را در استان ممنوع اعلام کرد و گفت: با متخلفان برخورد قانونی و قاطع خواهیم کرد.
پربازدیدها
آخرین اخبار

استان آذربایجان غربی را به شهید باکری و دریاچه ارومیه می شناسند، و ازطرف شمال وشمال شرق با جمهوری آذربایجان و ارمنستان از غرب با کشورهای ترکیه و عراق وجنوب با استان کردستان و از شرق با استان آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است/لحظاتی پیش/امروز آذربایجان غربی مقصد حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بیست سومین سفر استانی در راس هیئت عالی قضایی،رئیس دیوان عالی کشور،منتظری دادستان کل کشور،درویشیان رئیس کل سازمان کل کشور برای مسائل و مشکلات قضایی و هیات همراهی می‌کنند! و از‌ بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ریاست کل دادگستری،مسئولین قضایی استان ؛فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو انتظامی استان ،استاندار و مسئولین استانی قرار گرفتند/بازدید از نمایشگاه، مشکلات اولویت دار استان و اعزام مسئولین قضایی به شهرستانها استان در راستای رفع مشکلات مردم استان/در گفتگویی با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دیدار با نخبگان قشرهای مختلف مردم دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت،شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان از مهمترین برنامه این سفر یکروز رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان آذربایجان غربی است