تازه های خبری :
کمک ۹۷ میلیاردی خیران برای تأمین وسایل ضروری مددجویان گیلانی
رشت- مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به اهدای هزار و ۵۰۰ دستگاه وسایل ضروری زندگی از ابتدای فصل سرما، گفت: ۹۷ میلیارد تومان از کمک خیران برای تهیه این وسایل هزینه شده است.
آغاز فعالیت شبانه روزی درمانگاه کلاچای در آینده نزدیک
رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: با رایزنی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی گیلان زمینه فعالیت شبانه روزی درمانگاه کلاچای در آینده نزدیک فراهم شده است.
۲ گیلانی برگزیده جشنواره تجسمی «خانه دوست‌داشتنی من» شدند
رشت- مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: دو نفر از اعضای کانون پرورش فکری گیلان به عنوان برگزیده جشنواره تجسمی «خانه دوست‌داشتنی من» انتخاب و معرفی شدند.
تقویت مشارکت های مردمی در فعالیت ستاد عتبات عالیات ضروری است
رشت- استاندار گیلان با اشاره به وظایف ارزشمند ستاد بازسازی عتبات عالیات، تأکید کرد: مشارکت های مردمی در فعالیت این ستاد باید تقویت شود.
۱۲ برنامه فرهنگی و اجتماعی دهه مبارک فجر در فومن برگزار می‌شود
فومن- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: ۱۲ برنامه فرهنگی و اجتماعی دهه مبارک فجر در فومن برگزار می‌شود.
آماده باش ستاد مدیریت بحران تالش برای رفع مشکلات احتمالی برف
تالش- فرماندار تالش از آماده باش اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرستان برای رفع مشکلات احتمالی ناشی از برف خبر داد و گفت: مسئولان در دسترس باشند.
لزوم توسعه روابط فعالان اقتصادی ایران و روسیه
انزلی- سفیر روسیه در ایران با تاکید بر ضرورت توسعه همکاری‌های همه جانبه فعالان اقتصادی ایران و روسیه گفت: روسیه همواره در کنار جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود.
منافع ایران و روسیه در یک مسیر قرار دارد
انزلی- رئیس اتاق بازرگانی گیلان با تأکید بر ضرورت حل مشکلات فعالان اقتصادی، گفت: منافع ایران و روسیه در یک مسیر قرار دارد.
احیای مخازن سدهای گیلان با رویکرد اقتصاد مقاومتی
رشت- معاون آب منطقه ای گیلان تأکید کرد: احیای مخزن سدهای گیلان با رویکرد اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی گامی بلند در اعتلا و آبادانی استان گیلان است.
بنادر ایرانی از تکنولوژی روز دنیا برخوردار نیستند
رشت- سرکنسول فدراسیون روسیه در استان گیلان گفت: بنادر ایرانی از تکنولوژی روز دنیا برخوردار نیستند و ایران باید برای افزایش حجم مبادلات خود، نسبت به به‌روز کردن بنادر اقدام کند.
پربازدیدها
آخرین اخبار