تازه های خبری :
حمایت از جنگل‌ها با توسعه زراعت چوب در گیلان
استاندار گیلان تأکید کرد:
استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت این استان در زمینه زراعت چوب و نیاز کارخانجات، گفت: توسعه زراعت چوب علاوه بر تأمین نیاز داخلی از تخریب جنگل‌ها نیز جلوگیری می کند.
لزوم توسعه‌ همکاری‌های اقتصادی و تجاری روسیه و ترکیه با گیلان
در پیام‌هایی خطاب به استاندار گیلان مطرح شد:
سرپرست استانداری آستراخان، سرکنسول فدراسیون روسیه در رشت و سرکنسول جمهوری ترکیه در تبریز در پیام‌هایی جداگانه خواستار توسعه روابط اقتصادی، تجاری و فرهنگی با استان گیلان شدند.
صنوبرکاری در ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی گیلان/ فعالیت ۳ نهالستان
مدیرکل منابع طبیعی گیلان:
مدیرکل منابع طبیعی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر در ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی این استان صنوبرکاری انجام می شود، گفت: سه نهالستان نیز به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند.
فعالیت ۱۳هزار نفر در حوزه فرشبافی گیلان/پرداخت تسهیلات ۳۲میلیاردی
رئیس اداره فرش سازمان صمت گیلان خبر داد:
 رئیس اداره فرش سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه ۱۳ هزار نفر در حوزه فرش‌بافی در این استان فعالیت می کنند، گفت: سال گذشته ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شد.
افزایش ۲۰ درصدی تولید برگ سبز چای/۴۷ هزار تن برداشت شد
رئیس سازمان چای کشور:
رئیس سازمان چای کشور با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی تولید برگ سبز چای نسبت به سال گذشته، گفت: ۴۷ هزار تن برگ سبز چای به ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان از باغات چای شمال کشور برداشت شد.
روابط عمومی‌ باید پل ارتباطی میان مسئولان و رسانه‌ باشد
فرماندار انزلی:
فرماندار انزلی با اشاره به اینکه روابط عمومی باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان و رسانه‌ها باشد، گفت: متاسفانه هنوز مسئولان با جایگاه اصلی روابط عمومی آشنا نیستند.
استاندار گیلان: افزایش ۱۰ تا ۱۶ درصدی قیمت تضمینی خرید برگ سبز چای
رشت- استاندار گیلان با بیان اینکه اصلاح در میزان نرخ خرید برگ سبز چای بیشتر بر روی برگ سبز درجه دو انجام می‌شود، گفت: قیمت خرید تضمینی بین ۱۰ تا ۱۶ درصد افزایش می یابد.
در کمیته تخصصی چای گیلان مطرح شد: وجود ۵۱هزار تن چای سنواتی در انبار/فروش چای مازاد به صادرکنندگان
رشت- جلسه کمیته تخصصی چای در حالی برگزار شد که نمایندگان گیلان در مجلس از وجود ۵۱ هزار تن چای سنواتی در انبارها خبر داده و خواستار فروش چای مازاد به صادرکنندگان برای صادرات شدند.
روند صعودی تولید برگ سبز چای/ رشد ۱۱ درصدی صادرات چای ایران
رئیس سازمان چای کشور مطرح کرد:
رشت- رئیس سازمان چای کشور با اشاره به روند صعودی تولید چای، گفت: در سال گذشته شاهد رشد ۱۱ درصدی صادرات چای ایران به ۳۷ کشور دنیا بوده ایم.
جلیلی: تفکر انقلابی ملت ایران آمریکا را از منطقه اخراج کرد
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه ملت ایران نمونه‌ای از مقاومت و پیشرفت را به جهان نشان داد، گفت: آنها با تفکر انقلابی سبب اخراج آمریکا از منطقه شده ‌اند.
پربازدیدها
آخرین اخبار