۴۱ پروژه اقتصاد مقاومتی سال «جهش تولید» در گیلان اجرا می شود
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به بررسی ۶۳ پروژه اقتصاد مقاومتی برای امسال، گفت: از این تعداد ۴۱ پروژه امسال در گیلان اجرا خواهد شد.
لازمه قوت در فضای مجازی راه اندازی شبکه ملی اطلاعات است
مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان لازمه قوت در فضای مجازی را راه اندازی شبکه ملی اطلاعات دانست و گفت: با حضور کنش گر و فعال باید بستری امن برای استفاده مردم در این فضا فراهم کنیم.
لازمه قوت در فضای مجازی راه اندازی شبکه ملی اطلاعات است
مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان لازمه قوت در فضای مجازی را راه اندازی شبکه ملی اطلاعات دانست و گفت: با حضور کنش گر و فعال باید بستری امن برای استفاده مردم در این فضا فراهم کنیم.
دستگاه های اجرایی برنامه های خود برای تحقق شعار سال را ارائه دهند
استاندار گیلان:
استاندار گیلان با تأکید بر لزوم برنامه ریزی و تلاش مضاعف برای تحقق شعار «جهش تولید» از دستگاه های اجرایی خواست برنامه های خود در این زمینه را ظرف مدت یک هفته ارائه کنند.
معاون وزیر بهداشت: با همکاری مردم ‌اپیدمی کرونا ‌‌تا هفته نخست فروردین ۹۹ کنترل می‌شود / سفر به گیلان و مازندران ‌به صلاح نیست‌
گروه استان‌ها ـ معاون وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه سفر به گیلان و مازندران به هیچ عنوان به صلاح نیست گفت: اپیدمی کرونا در صورت عدم همکاری مردم و کاهش ترددها تا خرداد ۹۹ ادامه پیدا می‌کند.
۵۰ درصد جمعیت گیلان پایش کرونا شدند
استاندار گیلان گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۷۰ هزار نفر معادل ۵۰ درصد جمعیت گیلان در راستای اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در استان پایش شده‌اند.
عاقبت سنگین بی‌توجهی مردم به هشدارهای وزارت بهداشت / روند ابتلا به کرونا در گیلان صعودی شد
نماینده وزیر بهداشت در استان گیلان با بیان اینکه ویروس کرونا در سرتاسر گیلان اپیدمی شده است گفت: این بی‌توجهی مردم به هشدارهای وزارت بهداشت عواقب سختی داشته به طوری‌که روند ابتلا به کرونا در گیلان صعودی شد.
۲۲ بهمن برفی مردم گیلان/ همه آمده بودند
مردم شهرهای مختلف استان گیلان به رغم بارش شدید برف و مسدود بودن اکثر راه ها همگام با سایر نقاط کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند.
استاندار گیلان:۵۰ شهر گیلان درگیر بارش برف/ تلاش برای رفع خاموشی ها ادامه دارد
استاندار گیلان با اشاره به اینکه ۵۰ شهر این استان درگیر بارش برف هستند، گفت: ۲۵۴ اکیپ عملیاتی و اجرایی برق منطقه ای و توزیع برق برای رفع خاموشی ها در تلاش هستند.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان:‌ انقلاب اسلامی بر سه ضلع رهبری، اسلام و مردم استوار است
‌ نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: انقلاب اسلامی بر سه ضلع نورانی رهبری، اسلام و مردم استوار بوده و امروز موفق به شکستن قدرت های پوشالی استکبار جهانی شده است.