تازه های خبری :
لزوم اتحاد و کار جهادی از سوی نمایندگان در مجلس
امام جمعه شیراز عنوان کرد
نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر ضرورت نگاه موشکافانه مجلس به امور و رفع مشکلات گفت: لازم است نمایندگان در مجلس، نگاه راهبردی داشته باشند و متحد و جهادی عمل کنند.
سوم خرداد روز فتح ارزش‌های ملی است
نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی:
منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: سوم خرداد برای ملت ایران روز فتح ارزش‌های ملی است و روزی است که پاسداری از وطن به عنوان مهم‌ترین ارزش مشترک همه ایرانیان گرامی داشته می‌شود.
جان باختن 3نفر در تصادف پراید و لکسوس
در شیراز رخ داد
تصادف خودرو پراید و لکسوس در یکی از خیابان های شیراز ۳ کشته برجای گذاشت.
بزرگداشت شب های قدر در خودرو
برگزاری آئین معنوی شب‌های قدر در خودروها در بوستان کوهستانی دراک، ادامه می‌یابد.
روح زندگی به تالاب های فارس دمیده شد/ بازگشت حیات به تالاب ها پس از چندسال خشکسالی
بارش‌های اخیر حیات را دوباره به تالاب‌های فارس بازگرداند اما خطر برداشت‌های غیر مجاز همچنان وجود دارد. پس از گذشت چندین سال از خشکسالی، برخی از دریاچه‌های استان رنگ آب به خود دیدند.
مجوزهای بی نام بروکراسی اداری را کاهش داده/  صدور ٣٨ مجوز بی نام در جهاد کشاورزی استان فارس
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: ٣٨ مجوز بی نام در استان فارس صادر شده که از این میان ١٣ مجوز به مجوز با نام تغییر یافته است. مجوزهای بی نام باعث شده تا بروکراسی اداری تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.
پرستاران در حسرت به آغوش کشیدن فرزندان/ تحمل فراق عزیزان برای هراس از انتقال بیماری/ بیمارستان منزل اول مان شده/ گذران زندگی در بیمارستان برای زوجهای پرستار
زوج‌های پرستار و شاغل در حوزه درمان در این روزها که اغلب مردم بیشتر اوقات خود را در خانه و در کنار خانواده سپری می‌کنند، حسرت به آغوش کشیدن فرزندان خود بدون دغدغه از انتقال کرونا را دارند و در حالی که بیمارستان خانه اولشان شده با پرستاری بر بالین مبتلایان با کرونا می‌جنگند.
معاون استاندار فارس اعلام کرد:
آغاز فعالیت های عمرانی در استان فارس
شیراز _ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس گفت: پروژه های عمرانی استان فارس از ۲۳ فروردین با حفظ شرایط و قوانین بهداشتی فعالیت خود را آغاز می کنند
فرماندار شیراز اعلام کرد:
تردد در مسیر های مواصلاتی شیراز به حداقل رسیده است
شیراز- فرماندار شیراز گفت: استقبال مردم از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی قابل توجه بوده و رفت و آمد در مسیر های مواصلاتی شهر شیراز به حداقل رسیده است.
استاندار فارس خواستار شد/
برنامه ریزی برای چالش‌های دوران پساکرونا در اقتصاد فارس
شیراز- استاندار فارس خواستار تشکیل اتاق فکری با حضور اساتید دانشگاه، نخبگان اقتصادی و نمایندگان مجلس در راستای تدوین برنامه برای مقابله با چالش پساکرونا در اقتصاد فارس شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار