تازه های خبری :
افزایش مصرف آب از ابتدای شیوع ویروس کرونا در همدان
همدان_معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا به یکباره شاهد افزایش مصرف آب در سطح شهرها و روستاها بودیم.
همدان سرشار از استعدادهای داوری فوتبال است
همدان-نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان گفت: همدان یکی از قطب‌های داوری کشور بوده و سرشار از استعدادهای ناب است.
احداث ۳ سالن شطرنج در همدان
همدان_مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: با احداث سه سالن در اطراف هیئت شطرنج برنامه های خوبی برای توسعه خانه شطرنج در نظر گرفته شده است.
تلاش برای کسب کرسی در فدراسیون به منظور تقویت فوتبال همدان
همدان-رئیس هیئت فوتبال استان همدان گفت: برای اینکه بتوانیم بیش از گذشته فوتبال استان را تقویت کنیم در آینده به دنبال کسب کرسی در فدراسیون هستیم.
برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور در همدان
همدان - رئیس دانشگاه پیام نور مرکز همدان گفت: دهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور اسفند ماه جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور استان همدان برگزار می‌شود.
پرداخت ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در همدان
همدان- معاون استاندار همدان گفت: بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
ترویج احکام شریعت وظیفه ذاتی طلاب است
همدان- نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: این وظیفه ذاتی ما طلاب است که مروج احکام شریعت باشیم، چه بنیاد غدیر باشد، چه نباشد.
لزوم رسیدگی جدی به وضعیت مناطق حاشیه‌نشین همدان
همدان _ نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه یکی از مسائل که موجب تبعیض در شهر همدان شده توزیع نامناسب امکانات است، گفت: متولیان در توزیع بودجه به عدالت توجه کنند.
ارائه مستندات در مورد پروژه پیچ زندان به دادستان همدان
همدان _ یک استاد دانشگاه گفت: در پاسخ به درخواست دادستان مستندات خود در مورد پروژه پیچ زندان را ارائه خواهیم کرد و مراجع قانونی برای بررسی ابعاد این موضوع ورود کنند.
۳۲ میلیارد دلار ارز برای واردات تامین شد
رئیس کل بانک مرکزی از تامین ۳۲ میلیارد دلار ارز برای واردات از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: در دو سال و نیم گذشته، کشور را عمدتا با صادرات غیرنفتی اداره کردیم.
پربازدیدها
آخرین اخبار

استان آذربایجان غربی را به شهید باکری و دریاچه ارومیه می شناسند، و ازطرف شمال وشمال شرق با جمهوری آذربایجان و ارمنستان از غرب با کشورهای ترکیه و عراق وجنوب با استان کردستان و از شرق با استان آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است/لحظاتی پیش/امروز آذربایجان غربی مقصد حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بیست سومین سفر استانی در راس هیئت عالی قضایی،رئیس دیوان عالی کشور،منتظری دادستان کل کشور،درویشیان رئیس کل سازمان کل کشور برای مسائل و مشکلات قضایی و هیات همراهی می‌کنند! و از‌ بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ریاست کل دادگستری،مسئولین قضایی استان ؛فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو انتظامی استان ،استاندار و مسئولین استانی قرار گرفتند/بازدید از نمایشگاه، مشکلات اولویت دار استان و اعزام مسئولین قضایی به شهرستانها استان در راستای رفع مشکلات مردم استان/در گفتگویی با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دیدار با نخبگان قشرهای مختلف مردم دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت،شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان از مهمترین برنامه این سفر یکروز رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان آذربایجان غربی است