تازه های خبری :
دستگاه‌های اجرایی برای اشاعه فرهنگ دفاع مقدس پای کار باشند
همدان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با تأکید بر اینکه مؤلفه‌های دفاع مقدس جزئی از فرهنگ کشور است، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید برای اشاعه این فرهنگ پای کار بیایند.
حضور آتش نشانان همدانی در ۲۵۰۰ عملیات طی ۸ ماه گذشته
همدان - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش نشانان همدان از شروع سال تا پایان آبان ماه دو هزار و ۴۸۴ عملیات اطفای حریق، امداد و نجات و احتیاط حریق و حوادث انجام داده اند.
ممنوعیت ارائه خدمات حمل و نقل عمومی به مسافران مبتلا به کرونا
همدان - سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از ممنوعیت ارائه خدمات حمل و نقل عمومی به مسافران کرونایی خبر داد و گفت: استعلام کرونا برای مسافران اجباری شده است.
همکاری نیروهای بسیجی همدان در عرصه نبرد با کرونا قابل توجه است
همدان - رئیس شورای شهر همدان همکاری نیروهای بسیجی همدان در عرصه نبرد با کرونا را قابل توجه دانست و گفت: بسیجی ها در حوزه پاکسازی شهر و اطلاع‌رسانی به مردم کارنامه درخشانی دارند.
قفل هر کاری با روحیه جهادی و عزم بسیجی بازشدنی است
همدان - رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: بسیجی با خودباوری در حوزه‌های مختلف نقش آفرین بوده و قفل هر کاری با روحیه جهادی و عزم بسیجی باز شدنی است.
دستگیری ۱۰ متهم طی ۴۸ ساعت گذشته در شهرستان بهار
همدان - فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری ۱۰ متهم در نتیجه تشدید فعالیت‌های انتظامی طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
ثبت یک هزار و ۵۱۴ مورد بازدید بهداشتی از اصناف همدان
همدان - رئیس مرکز بهداشت همدان از ثبت یک هزار و ۵۱۴ مورد بازدید بهداشتی از واحدهای صنفی، صنعتی، اماکن عمومی، تجمعی و خدماتی در همدان با هدف پیشگیری و مقابله با کرونا خبر داد.
بودجه سازمان آتش‌نشانی همدان واقعی‌تر دیده شود
همدان - رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان بابیان اینکه بودجه سازمان آتش‌نشانی همدان باید واقعی‌تر دیده شود، گفت: هزینه‌های خریداری تجهیزات این سازمان تامین نشده است.
روز بازارها و شب بازار همدان به مدت دو هفته تعطیل می‌شوند
همدان - معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: روز بازارها و شب بازار همدان بر اساس مصوبه سوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا از فردا به مدت دو هفته تعطیل می‌شود.
رشد و بالندگی جامعه مرهون کتاب و مطالعه است
همدان - امام جمعه همدان با بیان اینکه رشد و بالندگی جامعه مرهون کتاب و مطالعه است، گفت: هر کتاب یک فکر و اندیشه است که ارتباط با آن موجب رشد فکری خواننده خواهد شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار