تازه های خبری :
اجرای ۳۸ کیلومتر خط آبرسانی از سد «کلان» به داخل شهر ملایر
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان عنوان کرد:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان با بیان اینکه اجرای خط آبرسانی به طول ۳۸ کیلومتر از سد «کلان» تا شهر ملایر در دست اقدام است، گفت: ۳۷ کیلومتر از این خط اجرا شده است.
وضعیت ۵ شهرستان استان همدان به لحاظ شیوع کرونا قرمز شده است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه روند ابتلاء به بیماری کرونا در استان همدان افزایشی است؛ گفت: وضعیت ۵ شهرستان استان همدان به لحاظ شیوع کرونا قرمز شده است.
۱۲۴ کیلومتر از پروژه آبرسانی سد تالوار به همدان اجرایی شده است
مدیرعامل شرکت آب‌ منطقه‌ای همدان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به اینکه آبرسانی از سد تالوار به همدان به طول ۱۴۰ کیلومتر مهم‌ترین پروژه آبرسانی استان است، گفت: ۱۲۴ کیلومتر از این پروژه اجرا شده است.
کشف بیش از ۲۴ تن گوشت منجمد قاچاق در فامنین
فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد:
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲۴ تن و ۵۰۰ کیلو گوشت منجمد قاچاق و فاقد مجوز در شهرستان فامنین خبر داد.
سند چشم انداز همدان براساس واقعیت‌ها و ظرفیت‌های همدان تدوین شود
نایب رئیس شورای شهر همدان:
نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: سند چشم انداز همدان باید براساس واقعیت‌ها و ظرفیت‌های همدان تدوین شود.
برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی در استان همدان ممنوع است
معاون استاندار همدان:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان از تداوم ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی در استان همدان خبر داد.
کشاورزی همدان ولزوم توسعه صنایع تبدیلی/۵۹واحدفرآوری پروانه گرفتند
حذف خام فروشی محصولات زیربنای جهش تولید؛
توسعه صنایع تبدیلی در همدان همان شاهراه ورود محصولات باغی و زراعی به چرخه فرآوری نه تنها موجب اشتغال زایی و کاهش ضایعات کشاورزی خواهد شد بلکه صادرات و ارزآوری را نیز به ارمغان می آورد.
تهیه طرح توسعه بارگاه «حیقوق نبی» برپایه استانداردهای بین المللی
استاندار همدان تاکید کرد:
استاندار همدان بر لزوم تهیه طرح توسعه و گسترش بارگاه «حیقوق نبی» بر پایه استانداردهای ملی و بین‌المللی تاکید کرد.
سند جامع فرهنگی متناسب با اقتضائات و زیست بوم در همدان وجود ندارد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: سند جامع فرهنگی متناسب با اقتضائات و زیست بوم در استان همدان وجود ندارد و تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در حوزه فرهنگی مشکل ساز شده است.
بوعلی‌سینا هم ماسک زد/ مبارزه با کرونا عزم همگانی می‌طلبد
بوعلی‌سینا هم ماسک زد تا به مردان و زنان جهان یادآور شود مبارزه با این بیماری غریب و ناشناخته یک عزم همگانی می‌طلبد و راه مهم حفاظت از خود و دیگران در این روزها استفاده از ماسک است.
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار