تازه های خبری :
بوعلی‌سینا هم ماسک زد/ مبارزه با کرونا عزم همگانی می‌طلبد
بوعلی‌سینا هم ماسک زد تا به مردان و زنان جهان یادآور شود مبارزه با این بیماری غریب و ناشناخته یک عزم همگانی می‌طلبد و راه مهم حفاظت از خود و دیگران در این روزها استفاده از ماسک است.
جهش ۶۰ درصدی قیمت لوازم خانگی در بازار همدان/ نظارت‌ها تقویت شود
قیمت لوازم خانگی در همدان نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته و با افزایش بیش از ۶۰ درصدی نرخ‌ها در برخی کالاها روبرو هستیم که ضرورت نظارت بیشتر بر بازار را گوشزد می‌کند.
جشن الفبا برای کلاس اولی‌های همدان برگزار شد
با حضور اولیا و دانش آموزان؛
جشن الفبا با همکاری آموزش و پرورش استان و صدا و سیمای مرکز همدان برای کلاس اولی‌ها برگزار شد.
مایه کوبی سالانه ۲۶۰ هزار رأس دام سبک و سنگین در شهرستان رزن
سرپرست دامپزشکی شهرستان رزن خبر داد
سرپرست دامپزشکی شهرستان رزن گفت: سالانه ۲۵۰ هزار رأس دام سبک و ۱۰ هزار رأس دام سنگین در شهرستان رزن تحت پوشش مایه کوبی قرار می‌گیرند.
ممنوعیت نصب چادر در تفرجگاه های همدان
مدیرکل میراث فرهنگی استان عنوان کرد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: نصب هرگونه چادر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های استان همدان توسط مردم و مسافران ممنوع است.
درد و رنج سیب زمینی/ صنایع تبدیلی حلقه مفقوده در کشاورزی
درحالی سیب زمینی یک پنجم تولیدات کشاورزی استان همدان را شامل می شود که توسعه صنایع تبدیلی این بخش همچنان اندر خم یک کوچه بوده و تنها کارخانه فرنچ فرایز نیز با ۳۵درصد پیشرفت ناتمام است.
گودالی در قلب همدان برای احداث موزه/ سرنوشتی نامعلوم برای موزه
درحالی ۲۹ماه از تصمیم ایجاد سایت موزه درمیدان مرکزی همدان می گذرد وهمچنان گودالی در قلب شهرجاخوش کرده که سرنوشت نامعلوم آن به طرح سؤال ازشهردار همدان دامن زد وحال باید منتظر پاسخ بود.
ارائه خدمات ویژه گردشگری به مدافعان سلامت
معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان خبر داد:
معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: تأسیسات گردشگری همدان به مدافعان سلامت در کشور خدمات ویژه ارائه می‌دهند.
امام جمعه همدان:
سردار شهید حاج میرزا سلگی هرگز به دنبال منافع شخصی نبود
همدان - امام جمعه همدان گفت: سردار شهید حاج میرزا سلگی در فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی هرگز به دنبال منافع شخصی نبود و هیچگاه دچار آفت‌های اخلاقی و سیاسی نشد و با سلامت زندگی کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان:
سردار سلگی به خاطر عوارض شیمیایی دوران دفاع مقدس به شهادت رسید
همدان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: شهادت سردار رشید اسلام حاج میرزامحمد سلگی به‌خاطر مشکلات ناشی از عوارض شیمیایی دوران دفاع مقدس بود.
پربازدیدها
آخرین اخبار

فرش قرمز روحانی رئیس جمهور و نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه برای تاجگردون/ استقبال یاران روحانی و وزرا از تاجگردون/اثاث کشی تاجگردون و پیشنهادهای داده شداز این سوی میدان بهارستان به آنسوی میدان بهارستان و یا از بهارستان به پاستور/در روز های آینده حلقه‌های تاجگردون در برخی استانها شکسته می شود/شبکه های تاجگردون زیر ذره بین نهاد های امنیتی رصد می شود/مجلس یازدهم مجلسی انقلابی با کسی تعارف ندارد/ مجلس مرداد ماه در انتظار روحانی/کابینه دولت بر لبه تیغ/هر وزیری که در این مجلس استیضاح شود باید با پاستور خداحافظی کند/ روحانی زیر تيغ بهارستان نشینان/چرا وزرای نیرو و نفت در کمیسیون انرژی ١٧مرداد حضور پیدا نکردند؟ کرونا فقط مختص این دو وزیر است؟/ وقت کشی وزیر نفت برای کمیسیون انرژی/دیدار برخی از کارشناسان ارشد و مدیران صنعت نفت با برخی از اعضای کمیسیون انرژی در لابی پارلمان طرح مشکلات در حوزه های نیروی انسانی و انتصابات رانتی/استیضاح دژپسند وزیر اقتصاد و و دارایی در مجلس کلید خورد/هفته آینده حضور همتی رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی در خصوص آشفته بازار ارز و حضور شریعتمداری وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی در خصوص عملکرد وزارت کار سامان دهی حقوق شرکت ها شستا صندوق بازنشستگی،بیکاری کارگران در خصوص کرونا/کرونایی های مجلس معرفی شدند/تست١٠٠نماینده مثبت شد!