تازه های خبری :
عملیات گاز رسانی به میرجاوه و تفتان سال آینده آغاز می شود
زاهدان - نماینده مردم خاش، میر جاوه، تفتان و بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرای شبکه گازرسانی به شهرستان های میرجاوه و تفتان از ابتدای سال آینده آغاز می شود.
منفعت سیستان و بلوچستان در گرو بهره‌مندی از مرز است
زاهدان- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط کشور و بستر فراهم‌شده در این استان برای منفعت منطقه از مزیت مرز باید به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی شود.
جزئیات دروغ‌پراکنی اخیر درباره غصب یک زمین در چابهار
زاهدان - مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان توضیحاتی نسبت به دروغ‌سازی اخیر درباره «غصب زمین مردم"توسط این نهاد انقلابی ارائه داد.
ورود سازمان قضایی نیروهای مسلح به درگیری‌های سراوان
زاهدان - به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط در دادسرای نظامی خبر داد.
پیکر شهید «مجید رجایی» امشب وارد مشهد می‌شود
مشهد - پیکر مطهر شهید نیروی انتظامی از زاهدان به مشهد و سپس شهرستان فاروج منتقل می شود.
جابجایی کالا در سیستان وبلوچستان از مرز ۴ میلیون و۴۳۸ هزارتن گذشت
زاهدان - معاون حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار و ۵۷۶ تن کالا با ۲۷۳ هزار و ۱۰۵ سفر باری در ۱۱ ماهه سال جاری ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شده است
تشریح ماجرای درگیری در مرز سراوان از شایعه تا واقعیت
زاهدان ـ معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در تشریح تیراندازی در مرز سراوان گفت: این حادثه ساعت ۸ صبح دیروز در مرز «شمسر» شهرستان سراوان در آن‌طرف مرز رخ داد.
صادرات پایانه‌های سیستان وبلوچستان از یک میلیون و۳۰۰ هزار تن گذشت
زاهدان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و ۳۳۸هزار و ۵۲۸ تن کالا از طریق پایانه‌های مرزی میلک و میرجاوه به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شده است.
واگذاری۵۳۱ دستگاه ماشین آلات به بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان
زاهدان - رئیس اداره امورفناوری های مکانیزه کشاورزی سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان گفت:امسال ۵۳۱ دستگاه تراکتور و ادوات کشاورزی به بخش کشاورزی این استان افزوده شده است.
خط انتقال آب زابل به زاهدان وارد مدار شد
زاهدان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان ‌و بلوچستان گفت: لوله خط انتقال آب از زابل به زاهدان با تمام ظرفیت پس از حدود ۲۸ ساعت کار بی‌وقفه وارد مدار بهره‌برداری شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار