تازه های خبری :
سه محوطه جدید باستانی در حریم شهرسوخته کشف شد
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: سه محوطه باستانی جدید در حریم شهر سوخته در شمال این استان کشف شده که قدمت آنها به پنج هزار سال پیش بر می‌گردد.
شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه سیستان افزایش می‌یابد
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: شدت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان بر اساس خروجی نقشه‌های پیش یابی و مدل‌های جوی از امروز افزایش می‌یابد.
ورود نهمین کشتی گندم ترانزیتی هند به افغانستان به بندر چابهار
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود نهمین کشتی حامل محموله گندم ترانزیتی اهدایی دولت هند به افغانستان، به بندر «شهید بهشتی» چابهار خبر داد.
حدود یک تن مواد مخدر در میرجاوه کشف شد
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان:
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف ۹۳۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.
دادستان عمومی و انقلاب جدید زاهدان معرفی شد
«مهدی شمس‌آبادی» در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان و اعضای شورای قضایی این استان به عنوان دادستان عمومی و انقلاب جدید زاهدان معرفی شد.
بخش عمده‌ای از مشکلات کشور برخاسته از ضعف مدیریت و نظارت است
امام جمعه زاهدان:
امام جمعه زاهدان با تاکید بر تقویت و گسترش نظارت دستگاه‌های مختلف، گفت: بخش عمده‌ای از مشکلات کشور برخاسته از ضعف مدیریت و نظارت است.
دستگیری سارقان ۱۵ میلیارد ریالی منزل در زاهدان
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۴ سارقی که اقدام به سرقت ۱۵ میلیارد ریال طلا از منزل یک شهروند زاهدانی کرده بودند در کمتر از ۲۰ روز به دام افتادند.
رشد ۹۵ درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی از بندر چابهار
مدیرکل بنادر سیستان وبلوچستان خبر داد
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات کالاهای غیرنفتی از بندر چابهار از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۵ درصد رشد داشته است.
کنجکاوی پسر باعث مرگ پدر شد/ شلیک با اسلحه‌شکاری بر اثر سهل‌انگاری
در سیستان و بلوچستان رخ داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان هامون گفت: بر اثر سهل‌انگاری و کنجکاوی بی‌جا با سلاح شکاری، پدر خانواده‌ به دست فرزند خود در این شهرستان به قتل رسید.
اختصاص ردیف ویژه اعتباری برای توسعه سیستان و بلوچستان ضروری است
استاندار سیستان و بلوچستان:
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اختصاص ردیف ویژه اعتباری برای توسعه همه جانبه این استان در مجلس شورای اسلامی و همت برای اقدامات جهادی در آن یک ضرورت است.
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار