تازه های خبری :
کرونا سبب کاهش ۵۴ درصدی سفرها در سیستان و بلوچستان شد
معاون اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از کاهش ۵۴ درصدی جابجایی مسافر توسط وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده‌ای این استان در سه ماهه سالجاری خبر داد.
ساعت کاری ادارات سیستان و بلوچستان کاهش یافت
ساعت کار دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان به منظور مدیریت مصرف انرژی از امروز یکشنبه با برنامه جدید اجرایی می‌شود.
تعلیم و تربیت باید به صورت تشکیلاتی انجام شود
امام جمعه زاهدان عنوان کرد
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: امر تعلیم و تربیت باید به صورت تشکیلاتی و با انسجام بیشتر انجام و در این جهت جنبه‌های مدیریتی و محتوایی در نظر گرفته شود.
افزایش آمار مبتلایان به کرونا در سیستان وبلوچستان نگران کننده است
معاون کل وزارت بهداشت گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان در چند هفته اخیر به شکل نگران گننده ای افزایش یافته است.
سیستان و بلوچستان غبارآلوده ترین استان کشور
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: این استان با بیش‌ از ۸۶ روز پدیده خاکدار کاهنده دید افقی در سال گذشته پر گرد و غبارترین استان کشور شد.
سمپاشی ۱۳۱ هزار هکتار از مراتع سیستان و بلوچستان علیه ملخ صحرایی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با ورود موج سوم ملخ صحرایی به استان، تاکنون بیش از ۱۳۱ هزار هکتار از مراتع سیستان و بلوچستان علیه ملخ صحرایی سم‌پاشی شده است.
استهلال ماه شوال با هماهنگی و قدرت بیشتری انجام شود
امام جمعه زاهدان عنوان کرد
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: امر استهلال ماه شوال دارای حساسیت ویژه‌ای است و باید با هماهنگی و قدرت بیشتری انجام شود.
۳۵ هزار تن انگور یاقوتی در سیستان و بلوچستان برداشت می شود
رئیس جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می شود امسال از سطح ۳ هزار و ۸۵۰ هکتار از باغات این استان ۳۵ هزار تن انگور یاقوتی برداشت و روانه بازار مصرف شود.
آغاز فعالیت بادهای ۱۲۰ روزه در وسیع‌ترین پهنه بادی کشور / باد شمال سیستان و بلوچستان را درمی نوردد
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش بادهای ۱۲۰ روزه که بر اساس یافته‌های پژوهشگران وسیع‌ترین پهنه بادی کشور را تشکیل می‌دهند، در شمال این استان آغاز شد.
رهاسازی 2میلیون قطعه لارو ماهی در آبهای مهرستان
رئیس اداره شیلات مهرستان گفت: تعداد دو میلیون قطعه لارو و بچه ماهی گرمابی از گونه «آمور» در بندهای خاکی و سدهای این شهرستان رهاسازی شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار