تازه های خبری :
امام جمعه مسجد مکی زاهدان ترور شهید فخری‌زاده را محکوم کرد
زاهدان- امام جمعه مسجد مکی و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان با صدور بیانیه‌ای ترور شهید محسن فخری‌زاده را ناجوانمردانه و ظالمانه توصیف و این اقدام را به شدت محکوم کرد.
عمق عداوت دشمن بزدل صهیونیست با ملت ایران بار دیگر هویدا شد
زاهدان- نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان با صدور بیانیه‌ای ترور شهید محسن فخری‌زاده را محکوم و اعلام کرد:عمق عداوت دشمن بزدل صهیونیست با ملت ایران بار دیگر هویدا شد.
توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی به همت بسیج سازندگی در چابهار
چابهار - فرمانده سپاه چابهار گفت: همزمان با ششمین روز از هفته بسیج تعداد ۶۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
۱۶ هزار خانوار در طرح ساماندهی حاشیه‌نشینی زاهدان شناسایی شدند
زاهدان- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان‌وبلوچستان گفت: حدود ۱۶ هزار خانوار در طرح ساماندهی حاشیه‌نشینی زاهدان شناسایی و بیش‌از چهار هزار نفر از آنان تکمیل پرونده کردند.
۸۴ درصد اصناف سیستان ‌وبلوچستان در اجرای محدودیت‌ها همکاری کردند
زاهدان- رئیس صنعت، معدن و تجارت سیستان‌وبلوچستان گفت: اصناف این استان از ابتدای طرح مبارزه با ویروس کرونا تاکنون همکاری ۸۴ درصدی داشته‌اند که این همکاری همچنان ادامه دارد.
کشف یک تن و ۲۷۲ کیلو مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۷۲ کیلو مواد افیونی از اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در این استان خبر داد.
مراکز تجاری چابهار تعطیل شد
زاهدان - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار گفت: پیرو مصوبه ستاد کرونا کلیه مراکز تجاری این شهرستان تعطیل شد.
۶۳ واحد صنفی متخلف در سیستان‌وبلوچستان پلمب شد
زاهدان - رئیس صمت سیستان و بلوچستان گفت: طی ده روز گذشته بیش از ۱۱ هزار بازرسی در سطح استان انجام شده که منجر به اعلام اخطار و تذکر به بیش از یک هزار واحد صنفی و پلمپ ۶۳ واحد متخلف شده است.
عاملان تعرض به ماموران انتظامی زاهدان دستگیر شدند
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ضربتی عاملان نزاع مسلحانه و تعرض به ماموران انتظامی زاهدان خبر داد.
وضعیت کرونا در چابهار قرمز است/تعطیلی اصناف به مدت ۲ هفته
چابهار - فرماندار چابهار با اشاره به اینکه وضعیت کرونا در چابهار در مرزهشدار و قرمز قرار دارد، گفت: اصناف، بازار، بوستان‌ها و مراکز تفریحی وگردشگری این شهرستان به مدت ۲ هفته تعطیل است.
پربازدیدها
آخرین اخبار