تازه های خبری :
حرکت در مسیر رونق تولید مهمترین اولویت مسئولان است
شهرکرد- معاون امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حرکت در مسیر رونق تولید مهمترین اولویت مسئولان در چهارمحال و بختیاری است.
۲۳۰ مورد تخلف صنفی در چهارمحال و بختیاری کشف شد
شهرکرد- معاون نظارت وبازرسی صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۳۰ مورد تخلف صنفی در چهارمحال و بختیاری کشف شد.
دامداران و عشایر از استقرار در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، گفت: دامداران و عشایر از استقرار در حاشیه رودخانه ها در استان چهارمحال و بختیاری پرهیز کنند.
۱۰بیمار جدید مبتلا به کرونا درچهارمحال و بختیاری شناسایی شدند
شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند.
محدودیت‌های تردد در محورهای ورودی چهارمحال وبختیاری اعمال می شود
شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: محدودیت‌های تردد در محور های ورودی چهارمحال وبختیاری برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال می شود.
۴۸۸ واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری پلمب شدند
شهرکرد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۴۸۸ واحد صنفی متخلف در زمینه بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی در چهارمحال و بختیاری در سالجاری پلمب شدند.
۱۵ تونل در مسیر پروژه راه‌آهن چهارمحال و بختیاری احداث می‌شود
شهرکرد- معاون امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۵ تونل در مسیر اجرای پروژه راه‌آهن چهارمحال و بختیاری احداث می‌شود.
۳۳۱۳ مددجو از خدمات مشاوره کمیته امداد بهره مند شدند
شهرکرد- مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۱۰ ماهه نخست امسال سه هزار و۳۱۳ مددجوی این نهاد خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت حضوری و غیرحضوری دریافت کرده‌اند.
قلع و قمع ۳۴۶ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی
شهرکرد- فرمانده یگان حفاظت امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان چهارمحال و بختیاری از اجرای ۳۴۶ مورد حکم قلع و قمع و دیوار کشی غیر مجاز در اراضی کشاورزی استان در سالجاری خبر داد.
۵۷۸ مبلغ در زمینه ترویج فرهنگ زکات فعالیت می کنند
شهرکرد- رئیس شورای زکات کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: ۵۷۸ مبلغ در زمینه ترویج فرهنگ زکات در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند.
پربازدیدها
آخرین اخبار

استان آذربایجان غربی را به شهید باکری و دریاچه ارومیه می شناسند، و ازطرف شمال وشمال شرق با جمهوری آذربایجان و ارمنستان از غرب با کشورهای ترکیه و عراق وجنوب با استان کردستان و از شرق با استان آذربایجان شرقی و زنجان همسایه است/لحظاتی پیش/امروز آذربایجان غربی مقصد حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در بیست سومین سفر استانی در راس هیئت عالی قضایی،رئیس دیوان عالی کشور،منتظری دادستان کل کشور،درویشیان رئیس کل سازمان کل کشور برای مسائل و مشکلات قضایی و هیات همراهی می‌کنند! و از‌ بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه مورد استقبال نماینده ی ولی فقیه در استان ریاست کل دادگستری،مسئولین قضایی استان ؛فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو انتظامی استان ،استاندار و مسئولین استانی قرار گرفتند/بازدید از نمایشگاه، مشکلات اولویت دار استان و اعزام مسئولین قضایی به شهرستانها استان در راستای رفع مشکلات مردم استان/در گفتگویی با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:دیدار با نخبگان قشرهای مختلف مردم دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت،شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان از مهمترین برنامه این سفر یکروز رئیس قوه قضائیه و هیات همراه به استان آذربایجان غربی است