تازه های خبری :
استاندار خوزستان:
سیمای شهر اندیمشک در ۴ سال اخیر تغییر مثبتی داشته است
اندیمشک - استاندار خوزستان گفت: در چهار سال اخیر سیمای شهرستان اندیمشک تغییر مثبتی داشته است.
مدیر امور آب شهرستان شادگان:
کشت بی‌رویه شلتوک مانع رسیدن آب به نخیلات شادگان است
شادگان-مدیر امور آب شهرستان شادگان با انتقاد از کشت‌های بی‌رویه شلتوک دربالادست حوضه آبی این شهرستان گفت: کشت‌های بی‌رویه شلتوک در بالادست حوضه واین شهرستان، مانع رسیدن آب به نخیلات شده است.
جانشین فرمانده انتظامی اهواز:
هوشیاری و اقدام به موقع پلیس سارقان مسلح را ناکام گذاشت
اهواز - جانشین فرمانده انتظامی اهواز از ناکام ماندن و دستگیری دو سارق مسلح در این شهرستان خبر داد.
سرپرست فرمانداری خرمشهر:
۳۵ درصد اعتبارات مورد نیاز پروژهای عمرانی خرمشهر تامین شد
خرمشهر- سرپرست فرمانداری خرمشهر از تامین بیش از ۳۵ میلیارد تومان برای پروژه عمرانی خرمشهر خبر داد و این رقم را ۳۵ درصد اعتبارات مورد نیاز شهرستان اعلام کرد.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان:
پرداخت خسارت بلاعوض اولویت نخست مناطق سیل زده است
اهواز- فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: پرداخت خسارت بلاعوض اولویت نخست در مناطق سیل زده استان خوزستان است.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:
مصوبات جلسه شورای سلامت دزفول باید از خروجی کیفی برخوردار باشند
دزفول- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: مصوبات جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان باید از خروجی کیفی برخوردار باشد و رفع دغدغه‌های مردم در این حوزه‌ها به صورت مشهود نمود پیدا کند.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر:
اولین جلسه پیگیری عملیات لایروبی اروند خردادماه برگزار می شود
خرمشهر- مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از تشکیل کارگروه موقت مشترک ایران و عراق در خصوص پیگیری عملیات لایروبی اروند در ۱۹ خرداد خبر داد.
رئیس سازمان آتش نشانی اهواز خبر داد:
وقوع ۸ مورد آتش سوزی در پی طوفان دیشب اهواز
اهواز- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع ۸ مورد آتش سوزی ناشی ازاتصال برق در پی وقوع طوفان شب گذشته این شهرستان خبر داد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز:
۲۴ مدرسه اهواز در سیلاب اخیر آسیب دید
اهواز- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به ۲۴ مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد که ۱۰ مدرسه نیاز به تخریب و بازسازی دارند.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار