تازه های خبری :
کرونا در سنندج به مرز هشدار رسید
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: روند عادی سازی شرایط در سطح شهر و بی اهمیتی از سوی مردم نسبت به کرونا، سنندج را به مرز هشدار رسانده است.
فتح خرمشهر مهم‌ترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس بود
معاون استاندار کردستان عنوان کرد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان فتح خرمشهر را یکی از مهم‌ترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس برای کشورمان عنوان کرد.
افزایش  ۱۱.۷ درصدی ظرفیت واحدهای تولید گوشت مرغ در کردستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: ظرفیت واحدهای مرغ گوشتی استان در سال ۹۷ حدود ۸۵ هزار تن بود که در سال ۹۸ با افزایش ۱۱.۷ درصدی به حدود ۹۵ هزار تن افزایش یافت.
دستگیری قاچاقچیان چوب سر به زنگاه/کشف محموله 10تنی چوب قاچاق
کشف ۱۰ تن چوب قاچاق، دستگیری سارقان حین سرقت، کشف گوشی‌های قاچاق و دستگیری سارق و کشف ۱۷ فقره سرقت اماکن خصوصی از مهمترین فعالیت‌های پلیس در روز گذشته بوده است.
سرباز وطن در خون غلتید/  رخت شهادت بر قامت نیروی هنگ مرزی بانه
ستوان یکم حمید فعله‌گری مرزبان هنگ بانه هنگام کنترل نوار مرزی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
چنبره دلالان بر طلای سرخ کردستان/ سیاست های نادرست عامل گسیل سود به جیب دلالان
استان کردستان حدود ۸۰ درصد از توت‌فرنگی کشور را تولید می‌کند ولی به دلیل فقدان سیاست‌گذاری صحیح در بخش عرضه، سود اصلی این محصول به جیب دلالان می‌رود.
کرونا جان سه کودک را در کردستان گرفت
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از ابتلای ۳۳ کودک و نوجوان کردستانی به کرونا ویروس خبر داد و گفت: متاسفانه سه کودک بر اثر ابتلا به کرونا در کردستان فوت کردند.
الزام برخورد با شهود دروغین
رئیس کل دادگستری کردستان تاکید کرد:
رئیس کل دادگستری کردستان گفت: شناسایی و برخورد با شاهدان دروغین که عدالت قضایی را تحت‌الشعاع قرار می دهند، ضروری و اجتناب ناپذیر است.
ثبت رکورد تاریخی در جابجایی های مدیریتی/ پنج تغییر در 2 روز
تنها در ۲ روز پنج جابجایی و تغییرات مدیریتی در استان کردستان انجام شد و به همین دلیل باید این ۲ روز را در تاریخ انتصابات و جابه‌جایی مدیران در این استان ثبت کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان:
پروژه های قابل اجرا در سال جهش تولید باید مطابق سند آمایش باشند
سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: پروژه های قابل اجرا در سال جهش تولید در این استان باید مطابق سند آمایش باشند.
پربازدیدها
آخرین اخبار