تداوم باخت های راه یاب ملل در لیگ برتر والیبال
سنندج- تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در ادامه ناکامی های خود در لیگ برتر والیبال با نتیجه سه بر صفر بازی را به حریف یزدی خود واگذار کرد.
عامل انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی شناسایی شد
سنندج- رئیس پلیس فتا استان کردستان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی یکی از شهروندان در فضای مجازی خبر داد.
ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر کردستان به کار خود پایان داد
سنندج- ششمین جشنواره ابوذر و اولین جشنواره رسانه ای مکتب حاج قاسم با معرفی نفرات برگزیده در بخش های مختلف در سنندج به کار خود پایان داد.
ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی خانگی و روستایی در سال ۱۴۰۰
سنندج- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: در سال ۱۴۰۰ مشاغل خرد خانگی و روستایی را ساماندهی خواهیم کرد و بر این اساس پیش‌بینی می‌شود ۵۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شود.
زمینه های لازم برای توسعه اشتغال و کارآفرینی در کردستان فراهم است
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز شاهد امنیت پایدار مردمی در منطقه کردستان هستیم و شرایط لازم برای توسعه اشتغال و کارآفرینی در این استان فراهم است.
نیازمند نقشه راه جدید در جنگ اقتصادی هستیم
سنندج- مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: امروز شکل دفاع مقدس به شکل نویین تغییر پیدا کرده است و کمک به چرخه تولید در زمان تحریم ها به معنای تلاش در خط مقدم این جبهه است.
انجام ویزیت رایگان چشم پزشکی برای ۴۵۰۰ بیمار نیازمند کردستانی
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: گروه جهادی چشم پزشکی طی چند هفته اخیر بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بیمار نیازمند کردستانی را ویزیت و ۶۰ نفر را هم عمل جراحی کرده اند.
بیست و ششمین دفتر مجمع جهانی ایثارگران در سنندج افتتاح شد
سنندج- همزمان با سالگرد بمباران ۲۸ دی ماه سال ۶۵ روز ملی مقاومت و ایثار مردم سنندج، بیست و ششمین دفتر مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس در این شهر افتتاح شد.
۱۴ کودک متکدی در سنندج به خانواده هایشان تحویل داده شدند
سنندج- مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه ۱۸۸ متکدی در سطح شهر جمع آوری شدند که ۱۴ نفر از این تعداد کودک هستند.
شهادت ۱۴۳ محیط‌بان در راستای حفاظت از محیط زیست کشور
سنندج- فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست کشور گفت: تاکنون ۱۴۳ محیط‌بان در راستای حفاظت از منابع طبیعی به شهادت رسیده‌اند.
پربازدیدها