معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بحث هویت انقلابی و دینی ایرانی ها امروز به دهه فجر گره خورده به همین دلیل باید برنامه های امسال پررنگ تر برگزار شود
۵۹۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در کردستان فعالیت می کنند
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان:
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: در حال حاضر ۵۹۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در کردستان فعالیت می کنند.
تغییرات همچنان ادامه دارد/ بی ثباتی مدیریتی در فرهنگ وارشاد کردستان/نوبت به عبید رستمی رسید
بی ثباتی مدیریتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید آغاز شده و در مدت شش سال تاکنون پنج بار مدیریت این اداره کل تغییر پیدا کرده است.
پدافند غیرعامل مهمترین مسئله مدیریت شهری است
 شهردار سنندج گفت: پدافند غیرعامل را می توان یکی از مهمترین مسائل مدیریت شهری دانست و صرف هزینه و وقت برای این امور بهترین سرمایه گذاری برای آینده شهر است.
۹۰ درصد جمعیت روستایی دیواندره از نعمت گاز طبیعی برخوردارند
 فرماندار شهرستان دیواندره گفت: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز در جمعیت شهری این شهرستان ۱۰۰ درصد و در جمعیت روستایی ۹۰ درصد است.
مهمترین دغدغه مجریان انتخابات عمل به قانون و امانتداری است
فرماندار ویژه سقز:
 فرماندار ویژه سقز گفت: برگزاری انتخابات بزرگترین و مهمترین وظیفه وزارت کشور است که با رعایت اصل بی طرفی، اعتماد عمومی مردم را به سیستم سیاسی کشور دو چندان می کند.
پیکر ماموستا سیدمحمد حسینی تشییع و به خاک سپرده شد
با حضور گسترده مردم؛
 پیکر ماموستا سیدمحمد حسینی امام جمعه موقت سنندج و از علمای برجسته استان کردستان از مقابل مسجد جامع این شهر تشییع و در تپه شیخ محمدباقر به خاک سپرده شد.
سرهنگ «برزو مرادی» به عنوان رئیس پلیس راهور کردستان منصوب شد
با حکم فرمانده انتظامی کردستان؛
طی حکمی از سوی فرمانده انتظامی استان کردستان سرهنگ برزو مرادی به عنوان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان منصوب شد.
هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم دهوک افتتاح شد
با حضور تورج اصلانی و سعید آقاخانی؛
با حضور تورج اصلانی و سعید آقاخانی و پیام احمدی‌نیا هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم دهوک در اقلیم کردستان عراق افتتاح شد.
اوقات فراغت ۹۰۰ دانش آموز با نیاز ویژه کردستانی غنی سازی شد
رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان:
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کردستان گفت: اوقات فراغت ۹۰۰ دانش آموز دختر و پسر با نیاز ویژه کردستانی در پایگاه های فعالیت تابستانی سطح استان غنی سازی شد.