۴۵ هزار نفر در ورودی های کردستان غربالگری شدند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: از آغاز طرح غربالگری و کنترل ورودی های استان کردستان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تا کنون نزدیک به ۴۵ هزار نفر غربالگری شده اند.
سه کودک کردستانی به کرونا ویروس مبتلا شدند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آزمایش کرونا ویروس سه کودک پنج، شش و هشت ساله سنندجی مثبت بوده و این سه کودک در حال حاضر در بیمارستان بعثت سنندج بستری هستند.
مردم سقز هشدارها در خصوص ابتلا به ویروس کرونا را جدی نگرفته اند
سرپرست سازمان جونان جمعیت هلال احمر کشور:
سرپرست سازمان جونان جمعیت هلال احمر کشور گفت: علیرغم تمام هشدارهای بهداشتی که در خصوص کرونا ویروس داده شده اما امروز شاهد هستیم که مردم سقز این هشدارها را جدی نگرفته اند.
هتل‌ها و مهمان‌پذیرهای کردستان علی‌رغم هشدارهای بهداشتی درباره شیوع کرونا هنوز تعطیل نشده است
پذیرش مسافر در اقامتگاه‌ها، هتل‌ها و مهمان‌پذیرهای استان کردستان علی‌رغم هشدارهای بهداشتی درباره شیوع ویروس کرونا هنوز ممنوع نشده است.
تداوم ضدعفونی سطح شهرها توسط نیروی‌انتظامی، ارتش، شهرداری، سپاه و بسیج در کردستان به‌روایت تصویر
ضدعفونی شبانه معابر و اماکن عمومی شهری، خیابان‌ها و مناطق حاشیه‌نشین توسط نیروی انتظامی، ارتش، شهرداری، سپاه و بسیج در شهرهای استان کردستان همچنان تداوم دارد.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: مردم انقلابی ایران همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستند
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن به سران استکبار جهانی به ویژه ترامپ نشان می دهد که مردم پشت ولایت هستند و رهبر خود را تنها نمی‌گذارند.
استاندار کردستان:حضور پرشور در صحنه های مختلف باعث ناامیدی دشمنان انقلاب می شود
استاندار کردستان گفت: مردم انقلابی ایران همچون سال های گذشته باز هم حضور پرشوری در صحنه دارند و این حضور باعث ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران می شود.
خروش کردستانی ها در هوای سرد/راه انقلاب ادامه دارد
مردم استان کردستان در یکی از سردترین روزهای سال و در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر به صحنه آمدند تا با آرمان های انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت کنند.
احداث سینما استقلال سقز/رویایی که بعد از سالها رنگ واقعیت گرفت
رییس حوزه هنری کردستان:
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر عملیات احداث سینما استقلال سقز با سه سالن آغاز می شود.