پدافند غیرعامل مهمترین مسئله مدیریت شهری است
 شهردار سنندج گفت: پدافند غیرعامل را می توان یکی از مهمترین مسائل مدیریت شهری دانست و صرف هزینه و وقت برای این امور بهترین سرمایه گذاری برای آینده شهر است.
۹۰ درصد جمعیت روستایی دیواندره از نعمت گاز طبیعی برخوردارند
 فرماندار شهرستان دیواندره گفت: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز در جمعیت شهری این شهرستان ۱۰۰ درصد و در جمعیت روستایی ۹۰ درصد است.
مهمترین دغدغه مجریان انتخابات عمل به قانون و امانتداری است
فرماندار ویژه سقز:
 فرماندار ویژه سقز گفت: برگزاری انتخابات بزرگترین و مهمترین وظیفه وزارت کشور است که با رعایت اصل بی طرفی، اعتماد عمومی مردم را به سیستم سیاسی کشور دو چندان می کند.
پیکر ماموستا سیدمحمد حسینی تشییع و به خاک سپرده شد
با حضور گسترده مردم؛
 پیکر ماموستا سیدمحمد حسینی امام جمعه موقت سنندج و از علمای برجسته استان کردستان از مقابل مسجد جامع این شهر تشییع و در تپه شیخ محمدباقر به خاک سپرده شد.
سرهنگ «برزو مرادی» به عنوان رئیس پلیس راهور کردستان منصوب شد
با حکم فرمانده انتظامی کردستان؛
طی حکمی از سوی فرمانده انتظامی استان کردستان سرهنگ برزو مرادی به عنوان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان منصوب شد.
هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم دهوک افتتاح شد
با حضور تورج اصلانی و سعید آقاخانی؛
با حضور تورج اصلانی و سعید آقاخانی و پیام احمدی‌نیا هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم دهوک در اقلیم کردستان عراق افتتاح شد.
اوقات فراغت ۹۰۰ دانش آموز با نیاز ویژه کردستانی غنی سازی شد
رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان:
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کردستان گفت: اوقات فراغت ۹۰۰ دانش آموز دختر و پسر با نیاز ویژه کردستانی در پایگاه های فعالیت تابستانی سطح استان غنی سازی شد.
معاون کمیته امداد کردستان: ۱۴۶ میلیارد تومان مستمری به مددجویان کردستانی در سال ۹۷ پرداخت شد
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد کردستان گفت: در سال ۹۷ کمیته امداد استان ۱۴۶ میلیارد تومان مستمری و کمک معیشت به خانواده‌های تحت حمایت خود پرداخت کرده است.
رسانه ها نقش مهمی در ارتقاء روحیه رزمندگان در جنگ تحمیلی داشتند
معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد کردستان:
 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد کردستان گفت: رسانه های جمعی با اطلاع رسانی درست و به موقع نقش مهمی در ارتقاء روحیه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس داشتند.
اقدام مذبوحانه تروریست‌ها و حامیان خبیث آنان در به شهادت رساندن بسیجی کردستانی بی‌پاسخ نمی‌ماند
سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اعلام کرد: اقدام مذبوحانه تروریست‌ها و حامیان خبیث آنان در منطقه در به شهادت رساندن یکی از بسیجیان کردستانی مدافع مرزهای عزت و شرف میهن اسلامی بی‌پاسخ نمی‌ماند.