تازه های خبری :
آغاز فصل گلاب‌گیری در دامغان
رئیس جهاد کشاورزی دامغان با بیان اینکه این شهرستان شش صندوق فعال زنان روستائی دارد، گفت: در حال حاضر ۲۵۰ نفر در این صندوق‌ها عضویت دارند.
اقتصاد سرلوحه مجلس یازدهم باشد/ ضرورت مقابله با اشرافی‌گری
امام جمعه شاهرود تاکید کرد
امام جمعه شاهرود با اشاره به آغاز به‌کار مجلس یازدهم گفت: مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی انتظار دارند که مجلس جدید اقتصاد را سرلوحه امور خود قرار دهد.
ضرورت ادامه مطالبات مردمی برای نجات شاهرود
نماینده شاهرود و میامی در مجلس بابیان اینکه پرونده تخریب‌های شاهوار به مراجع کشوری ارسال‌شده، گفت: مطالبات مردمی در خصوص نجات شاهوار می بایست ادامه یابد.
خاطرات ایام فتح خرمشهر/ تجلی ایمان و اراده در برابر غرور
روایتگران دفاع مقدس مطرح کردند؛
یکی از جلوه‌های مهم فتح خرمشهر تجلی جلوه‌هایی از ایمان است که نزد رزمندگان اسلام و مدافعان خرمشهر ظهور و بروز دارد و سبب می‌شود تا ارتش مجهز صدام در این منطقه ناکام بماند.
کسب رتبه برتر کشوری در جشنواره شهید رجایی توسط سمنان
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان خبر داد
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد.
سهم قومس از تحقق حماسه خرمشهر/ نگارش سوم خرداد با خون سرخ شهیدان
رزمندگان استان سمنان نقشی بی‌بدیل در حماسه سوم خرداد داشتند رویدادی عظیم که نقطه عطفی در تاریخ مقاومت ایران‌زمین است.
دانش و آگاهی؛ لازمه سرمایه گذاری در بورس
رئیس اتاق بازرگانی سمنان عنوان کرد
رئیس اتاق بازرگانی سمنان بابیان اینکه کمتر به ظرفیت و توانمندی بورس و نقش آن در فضای بازار و سرمایه توجه شده است، گفت: سرمایه‌گذاری در فضای بورس نیازمند دانش و آگاهی لازم است.
سال گذشته 2هزار و 600نفر مشغول به کار شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان‌ خبر داد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان‌، با اشاره به افزایش اشتغال متقاضیان در سال ۹۸ گفت: طی سال گذشته دو هزار و ۶۵۹ اشتغال‌ یافته توسط مراکز کاریابی استان به کار گمارده شدند.
جلوگیری از خام فروشی اولویت ماست
سرپرست سازمان صمت سمنان:
سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان گفت: با اتخاذ راهکارهای کارشناسی جلوگیری از خام فروشی اولویت معادن استان به مثابه یک اولویت مطرح است.
آموزش‌وپرورش؛ رکن اصلی اقتصاد دانش‌بنیان/خرج پول در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است نه هزینه
منتخب مردم گرمسار و آردان در مجلس با اشاره به اینکه آموزش‌وپرورش رکن اصلی در اقتصاد دانش‌بنیان است، گفت: هزینه‌ در آموزش‌وپرورش سرمایه‌گذاری برای آینده نظام است.
پربازدیدها
آخرین اخبار