تازه های خبری :
مهار آتش‌ در نیروگاه سیکل ترکیبی سمنان/ حادثه تلفات نداشت
مدیرعامل آتش‌نشانی سمنان:
مدیرعامل آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه آتش‌سوزی گسترده در نیروگاه سیکل ترکیبی شهید باکری سمنان مهار شد، گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
مشکلات اداره راه و شهرسازی شرق استان سمنان حل شود
استاندار سمنان:
استاندار سمنان ضمن بیان اینکه منابع اعتباری استان کفاف ساخت اداره جدید شهرسازی شرق استان را نمی‌دهد، گفت: مشکلات اداره راه و شهرسازی شرق استان سمنان حل شود.
شاهوار سپر حفاظتی برای جنگل‌های هیرکانی/ معامله الماس با شکلات
عضو هیئت‌علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور، شاهوار را مهم‌ترین منبع تولید آب شیرین و سپر حفاظتی برای جنگل‌های هیرکانی دانست و گفت: به خاطر سودی ناچیز داریم آن را از بین می‌بریم.
۲۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در دامغان کشف شد
فرمانده انتظامی دامغان:
فرمانده انتظامی دامغان با بیان اینکه ۲۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان کشف شده است، گفت: ارزش ریالی این دستگاه ها یک میلیارد ریال است.
استقرار بخش دیالیز در بیمارستان رضایی دامغان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به مردم و بیماران، بخش دیالیز بیمارستان ولایت به بیمارستان سابق رضایی دامغان منتقل می‌شود.
پروژه تأمین آب شرب کلاته رودبار تکمیل شود/آب مهمترین مطالبه مردم
امام جمعه کلاته رودبار:
امام جمعه کلاته رودبار با بیان اینکه طرح‌های نیمه تمام منطقه باید شناسایی و برای تکمیل آن برنامه ریزی کرد، گفت: تکمیل پروژه تامین آب یکی از جدی‌ترین مطالبات مردم در این حوزه است.
آیین‌های محرم و صفر تعطیل نمی‌شوند/ لزوم رعایت ضوابط بهداشتی
امام‌جمعه شاهرود:
امام‌جمعه شاهرود باتاکید بر اینکه آئین‌های محرم و صفر تعطیل نمی‌شود، گفت: مراسم امسال با شیوه‌های گوناگون و رعایت ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی می‌بایست برگزار شود.
«ازدواج آسان» قربانی شد/دیوار تورم بین زندگی مشترک و جوانان قومسی
مشکلات مالی مردم و تأمین هزینه‌های هنگفت برای شروع یک زندگی مستقل یکی از موانع محکم در مقابل ازدواج جوانان در استان سمنان است دیواری که روز به روز بر خشت‌ها و ارتفاع آن افزوده می‌شود.
ورودی زندان‌های استان سمنان ۲۵ درصد کاهش یافت
‌معاون قضایی دادگستری استان سمنان:
معاون قضایی دادگستری استان سمنان بابیان اینکه در سه ماه نخست سال جاری ورودی زندان‌های استان ۲۵ درصد کاهش یافت، گفت: پرونده‌های وارده به شورای حل اختلاف ۳۳ درصد افزایش داشت.
برخورد جدی با محتکران خودرو در استان سمنان
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان:
مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان بابیان اینکه فروش خودروی بدون پلاک ممنوع است و با محتکران خودرو در استان برخورد جدی می‌شود، گفت: تاکنون موردی از احتکار مشاهده نشده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار

آغاز جلسه علنی مجلس با حضور قالیباف رئیس مجلس/نطق پیش از دستور قالیباف ریس مجلس/طرح شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا نیاز به کارشناسی بیشتر دارد/برگزاری کنکور سراسری تنها زمانی که از رفع اشکالات موجود اطمینان حاصل شود/درباره طرح مطرح در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا اختلاف نظر کارشناسان وجود دارد/باید اجازه داد بحث‌ها در فضای کار‌شناسی به نتیجه نهایی برسد/قوی شدن دولت به ایران مستلزم قوی شدن تک تک مردم در حوزه اقتصاد است/کاهش تعداد داوطلبان کنکور دکترای رشد نسبت به سال قبل به علت هراس از ابتلا به کرونا/برنامه ریزی برای نحوه برگزاری کنکور سراسری سوی دولت به مجلس ظرف ۴۸ ساعت/بررسی طرح تخصیص قیر رایگان تبصره یک قانون بودجه سال ۹۹ کل کشورگزارش کمیسیون برنامه و بودجه/انتخاب دو نماینده از اعضای کمیسیون اجتماعی به عنوان ناظر در ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان عضویت در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی/گزارش کمیسیون فرهنگی درباره لایحه اهداف وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از شورای نگهبان/انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی بیمه سلامت کشور/انتخاب دو نماینده به عنوان ناظر در شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی/انتخاب سه نفر از نمایندگان به عنوان ناظر در شورای عالی سلامت و امنیت غذایی