۷۳۰۰ هکتار اراضی ملی استان سمنان به بیت‌المال بازگشت
سمنان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان با بیان اینکه هفت هزار ۳۰۰ هکتار اراضی ملی استان به بیت المال بازگشت، گفت: در این رابطه سه فقره پرونده زمین‌خواری بزرگ کشف شده است.
تعداد بیماران کرونایی استان سمنان رو به افزایش گذاشت
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه تعداد بیماران کرونایی استان رو به افزایش گذاشته است، گفت: این افزایش هشدار دهنده است و می‌تواند دوباره شرایط استان را در وضعیت نامناسب قرار دهد.
فقر مطالبه مانع توسعه اقتصادی استان سمنان/ فرصت‌ها هدر می‌روند
سمنان- استان سمنان دارای ظرفیت‌های اقتصادی و فرهنگی بسیار خوبی است اما برای استفاده از آن‌ها مطالبه‌گری صورت نگرفته و به راحتی این ظرفیت‌ها هدر می‌روند.
پارک اقتصاد دیجیتال سمنان در دهه فجر افتتاح می‌شود
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان بابیان اینکه پارک اقتصاد دیجیتال این استان در دهه فجر افتتاح می‌شود، گفت: به‌زودی شاهد رشد و توسعه مشاغل در حوزه فناوری اطلاعات خواهیم بود.
تصادف اتوبوس با تریلی در محور دامغان-سمنان/ یک نفر جان باخت
سمنان- سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به تصادف یک دستگاه اتوبوس با تریلی در محور دامغان-سمنان گفت: این حادثه ۲۶ نفر مصدوم و یک کشته داشت.
۲۰۰ دبیرستان معارف در کشور وجود دارد/ضرورت ترویج فرهنگ دینی
سمنان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ۲۰۰ دبیرستان معارف در کشور وجود دارد، گفت: توسعه بیشتر دبیرستان ها و رشته معارف نیازمند همکاری وزارت آموزش و پرورش است.
کاهش استفاده از ماسک در سمنان/ برخی اظهار نظرها کارشناسی نیست
سمنان- بررسی‌ها نشان می‌دهد که با اعلام شرایط آبی و زرد کرونایی برای هشت شهرستان استان سمنان، شهروندان این استان استفاده از ماسک را کاهش داده‌اند.
عبدالهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان شد
شاهرود- با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام عباس عبدالهی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان سمنان منصوب و جایگزین حجت الاسلام علی شکری شد.
عقب‌ماندگی استان سمنان در اجرای دولت الکترونیک/ کاهش خدمات حضوری
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان با اشاره به عقب‌ماندگی استان در اجرای طرح دولت الکترونیک گفت: با شیوع کرونا ضرورت کاهش خدمات حضوری بیش‌ازپیش احساس می‌شود.
تردد خودروهای بومی در استان سمنان مجاز است/ وضعیت جدید مدارس
سمنان- سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان سمنان گفت: خودروهای پلاک ایران ۸۶ و ۹۶ به عنوان خودروی بومی استان محسوب و از ابتدای هفته آتی تردد این خودروها در سطح استان بلامانع خواهد بود.
پربازدیدها