تازه های خبری :
مدیر کل منابع طبیعی اردبیل:
۱۷ پروژه منابع طبیعی وآبخیزداری در هفته دولت افتتاح می‌شود
اردبیل - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از افتتاح ۱۷ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری به ارزش ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان همزمان با هفته دولت خبر داد.
رئیس هیئت کشتی اردبیل خبر داد
آمادگی اردبیل برای میزبانی از المپیاد استعدادهای برتر کشتی کشور
اردبیل - رئیس هیئت کشتی استان اردبیل از آمادگی کامل این استان برای میزبانی از المپیاد استعدادهای برتر کشتی کشور خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد؛
عمل پیوند کلیه از جسد امسال در اردبیل محقق می‌شود
اردبیل – رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از انجام و تحقق عمل پیوند کلیه از جسد در بخش پیوند بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل تا پایان امسال خبر داد.
با هدف تعیین تکلیف اراضی ارتش؛
دیدار استاندار اردبیل بافرمانده نزاجا/انتقال پادگان ارتش حتمی است
اردبیل – استاندار اردبیل در خصوص جابه جایی و انتقال پادگان تیپ ۴۰ ارتش مستقر در مرکز این شهر با سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.
رئیس دادگستری اردبیل:
اشتغال ۲۳۰۰ زندانی در اردبیل/هیچ حکم بلاتکلیف در دادگاه‌ها نداریم
اردبیل – رئیس دادگستری استان اردبیل ازاشتغال نزدیک به دو هزار و ۳۰۰ زندانی در این استان خبر داد.
استاندار اردبیل:
شرایط برای ورود سرمایه‌گذاران به منطقه اقتصادی نمین فراهم است
اردبیل – استاندار اردبیل تاکید کرد که با اقدامات انجام شده شرایط برای ورود سرمایه گذاران به منطقه ویژه اقتصادی نمین فراهم است.
استاندار اردبیل:
همکاری دستگاه قضا و دولت در توسعه اردبیل نقش مهمی دارد
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: همکاری و هماهنگی دستگاه قضایی و دستگاه های دولتی در توسعه اقتصادی و فرهنگی این استان نقش مهمی دارد.
مدیرکل اوقاف اردبیل:
امامزاده‌ها باید به محلی برای تربیت جوانان تبدیل شوند
اردبیل – مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با اشاره به ابعاد فرهنگی و تربیتی امامزادگان تاکید کرد که امامزاده‌ها باید به محلی برای تربیت نوجوانان و جوانان تبدیل شوند.
قائم مقام وزیر بهداشت:
ایران به مرکز گردشگری سلامت منطقه تبدیل می‌شود
اردبیل – قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: براساس هدف گذاری‌های صورت گرفته، جمهوری اسلامی ایران در آینده‌ای نزدیک به مرکز گردشگری سلامت منطقه تبدیل می‌شود.
رئیس دادگستری اردبیل خبر داد؛
ورود ۲۱۶ هزار پرونده به دادگاه‌های اردبیل/ کشف فساد ۱۴۸میلیاردی
اردبیل - رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: طی سال گذشته حدود ۲۱۶ هزار و ۶۶۱ پرونده در محاکم قضایی این استان تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفته است.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار