تازه های خبری :
کاهش آسیب های اجتماعی از وظایف شورای محله اسلامی است
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز:
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: در راستای ایجاد روحیه مشارکتی در بین اهالی محلات و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی شورای محله اسلامی شکل گرفته است.
توهین به دین اسلام جاهلیت مدرن محسوب می شود
با صدور بیانیه ای اعلام شد؛
اداره تبلیغات اسلامی مشگین شهر، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان شهرستان در پی توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) بیانیه صادر و این اقدام وقیحانه را محکوم کردند.
نظارت و بازرسی بر رعایت بهداشت در مدارس اولویت اصلی ستاد کرونا
فرماندار اردبیل خبر داد؛
فرماندار اردبیل گفت: نیاز است برای ارج نهادن به سلامت دانش آموزان نظارت و بازرسی مستمر بر نحوه تشکیل کلاس ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس صورت گیرد.
بهره‌برداری از مرکز خدمات جامع سلامت اصلاندوز تا سه ماه آینده
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد؛
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از تکمیل و بهره برداری مرکز خدمات جامع سلامت شهید چمران شهرستان اصلاندوز تا سه ماه آینده خبر داد.
مشارکت 500 میلیارد تومانی قرارگاه خاتم الانبیا در 6 پروژه مهم شهری/ سایت دفن زباله اردبیل اصلاح می‌شود
شهردار اردبیل:
شهردار اردبیل گفت: بر اساس تفاهمنامه امضا شده بین شهرداری و قرارگاه خاتم‌الانبیاء 500 میلیارد تومان پروژه عمرانی و خدماتی در شهر اردبیل اجرایی و عملیاتی می‌شود.
صادرات شلیل بیله‌سوار به کشورهای حوزه قفقاز
فرماندار بیله‌سوار خبر داد؛
فرماندار شهرستان بیله‌سوار از صادرات میوه شلیل به کشورهای همسایه حوزه قفقاز همچون روسیه و آذربایجان خبر داد.
خبرنگاران از مصونیت شغلی برخوردار نیستند
نماینده مردم خلخال و کوثر:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه خبرنگاران از کمترین مصونیت شغلی نیز برخوردار نیستند و باید این مسئله مورد توجه مسئولین مرتبط قرار گیرد.
احداث کارخانه بسته‌بندی میوه در مشگین‌شهر
فرماندار مشگین شهر خبر داد؛
فرماندار شهرستان مشگین شهر از احداث کارخانه بسته بندی میوه و سورتینگ در این شهرستان خبر داد و گفت: با راه اندازی این کارخانه دست سودجویان و دلالان از بازار میوه کوتاه خواهد شد.
خانواده ها مهمترین عامل انگیزه بخش به معتادان
استاندار اردبیل عنوان کرد:
استاندار اردبیل خانواده ها را مهمترین عامل انگیزه بخش به معتادان برای ترک اعتیاد و بازگشت به خانواده و جامعه معرفی کرد وگفت: برای اشتغال معتادان بهبود یافته برنامه ریزی هایی شده است.
خانواده ها مهمترین عامل انگیزه بخش به معتادان
استاندار اردبیل عنوان کرد:
استاندار اردبیل خانواده ها را مهمترین عامل انگیزه بخش به معتادان برای ترک اعتیاد و بازگشت به خانواده و جامعه معرفی کرد وگفت: برای اشتغال معتادان بهبود یافته برنامه ریزی هایی شده است.
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار