تازه های خبری :
مهار عوامل دین‌گریزی در نسل جوان با انس با قرآن ممکن می‌شود
گرمی - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی گفت: امروز حرکت به سوی قرآن و آشنایی با احکام آن در بین نسل جوان در حال افول است که با اشتیاق‌آفرینی برای انس با قرآن این مشکل برطرف می‌شود.
افت قیمت سیر با برداشت محصول در پارس‌آباد
اردبیل- به دنبال عملیات برداشت محصول سیر در مزارع پارس‌آباد با ورود دلالان به چرخه عرضه به بازار، قیمت این محصول به پایین‌ترین سطح تنزل پیدا کرد.
انتخابات بزرگترین فرصت برای ناامید کردن دشمنان انقلاب است
اردبیل - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انتخابات ۲۸ خرداد بزرگترین فرصت در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و به ارمغان آوردن یاس و ناامیدی برای دشمنان انقلاب است.
تبیین فریضه زکات با هم‌افزایی تبلیغات اسلامی و کمیته امداد اردبیل
اردبیل - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: گسترش کمک‌های مردمی و ترویج و تبلیغ فریضه زکات با همکاری و هم افزایی با کمیته امداد توسعه می‌یابد.
ضرورت تامین دارو از چرخه قانونی در اردبیل/کمبود دارو نداریم
اردبیل - مدیر دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: مردم استان اردبیل نسبت به تامین نیاز دارویی خود از طریق چرخه قانونی اقدام کنند.
امتحانات پایان ترم ۲۹هزار دانش‌آموز در اردبیل حضوری برگزار می‌شود
اردبیل - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تعداد کل دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دوازدهم در استان اردبیل ۲۹ هزار بوده که آزمون پایان ترم برای این تعداد دانش‌آموز به صورت حضوری خواهد بود.
نمره قبولی مردم اردبیل در مقابله با موج چهارم کرونا
اردبیل - با تداوم وضعیت نزولی بیماری کرونا در اردبیل در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۹ بیمار جدید در مراکز درمانی بستری شده و ۴ اردبیلی دیگر نیز تسلیم کرونا شدند.
صدور پروانه بهره‌برداری شهرک صنعتی پتروشیمی اردبیل
اردبیل - رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان اردبیل گفت: مشکل شهرک صنعتی پتروشیمی اردبیل بر سر مالکیت اراضی بوده و هیچ ارتباطی به مشکل فنی یا صنعتی ندارد.
طرح سازش اعراب خیانت علنی به آرمان فلسطین است
اردبیل- طرح سازش اعراب خیانت به آرمان فلسطین و جبهه مقاومت است که کشورهای عربی منطقه به این موضوع دامن زده اند.
قدرت امت اسلامی عنصر بازدارنده در برابر فزون‌خواهی رژیم صهیونیستی
اردبیل- نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت امت اسلامی در شرایط کنونی اصلی ترین عنصر بازدارنده در برابر فزون خواهی رژیم صهیونیستی در منطقه خاورمیانه خواهد بود.
پربازدیدها

بسته خبری انتخابات ریاست جمهوری ودر مسیر پاستور/ورود شوالیه هسته ای ایران معادلات انتخابات ریاست جمهوری اصولگرایان و اصلاح طلبان را به زد!./عباسی دوانی دانشمند بزرگ هسته ای ایرانی شاه بیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/سردرگمی جریانات سیاسی کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری از زمان ورود و شروع تبلیغات ‌فریدون عباسی دوانی مرد هسته ای ایران ظرف ۴۸ ساعته گذشت به هم ریختند./ تماسهای شخصیتهای کشوری و لشکری و نمایندگان مجلس با فریدون عباسی /بازار نظرسنجی و ارزیابی کاندیداها هر چه به زمان ثبت نام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم داغ تر می شود./ابراهیم رئیسی/علی لاریجانی/فریدون عباسی دوانی/رستم قاسمی/ محمد باقر قالیباف/سعیدمحمد/محسن رضایی/محمد جواد ظریف/امیر حسین قاضی زاده هاشمی/برپایی ستاد انتخابات در هیات رئیسه پارلمان صدای اعتراض نمایندگان مجلس هم در آورد./بهارستان ستاد انتخاباتی شد./اصلاح طلبان به دنبال بازی پنهان؟/صف کاندیداهای اصولگرا هر روز طولانی تر می شود./ارسال دعوتنامه شورای وحدت برای ۱۰ کاندیداهای ریاست جمهوری/ضرغامی اصولگرا در دقیقه ۹۰رنگ عوض کرد و به صورت مستقل وارد گود انتخابات ریاست جمهوری شد

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار