تلاش نیروی انتظامی برای تسهیل در رفت و آمد زائران اربعین
سردار اشتری تأکید کرد؛
فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی اقدامات مورد نیاز برای سهولت در عبور و مرور زائران اربعین را انجام می‌دهد.
۹۷ آهن فروشی در شهرک صنوف قم مستقر شده است
 مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از استقرار ۹۷ واحد آهن فروشی در شهرک صنوف خبر داد و گفت: سایر آهن فروشان قم نیز به این شهرک منتقل می‌شوند.
کاهش ۲۲ درصدی تصادفات فوتی در قم/آمادگی برای بازگشت زائران اربعین
طی ۶ ماهه نخست امسال انجام شد؛
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال تصادفات فوتی ۲۲ درصد و تصادفات جرحی ۱۲ درصد کاهش داشته است.
معاون وزیر راه: خط‌آهن سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان قطعا احداث می‌شود
مدیرعامل شرکت راه آهن از تأکید معاون اول رئیس جمهور بر احداث پروژه قطار سریع السیر تهران-قم-اصفهان با سرعت ۳۰۰ کلیومتر بر ساعت خبر داد.
اندیشکده اربعین تأسیس می‌شود/ فرصتی طلایی برای تشیع
توسط دفتر تبلیغات اسلامی؛
رئیس مرکز همکاری‌های علمی و بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از تأسیس اندیشکده اربعین در این پژوهشگاه برای ارتباط بهتر با نخبگان جهان اسلام در آینده خبر داد.
دشمنان با کمک فضای مجازی به دنبال از بین بردن اعتقادات مردم هستند
مدیرکل اوقاف قم:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قم با بیان اینکه دشمنان با استفاده از فضای مجازی به دنبال از بین بردن اعتقادات مردم هستند، بر لزوم تلاش جوانان حزب اللهی در پاسخ به شبهات در این فضا تأکید کرد.
آیت الله سبحانی: عذرخواهی افرادی که در دوران جنگ به ایران صدمه زدند پذیرفته نیست
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: حتی اگر افرادی که در دوران جنگ تحمیلی به ایران صدمه زدند عذرخواهی کنند باز هم عذر آنها پذیرفته نخواهد بود زیرا این عذرخواهی آنها از روی پشیمانی نیست.
حجت الاسلام رفیعی: نگاه توحیدی در انسان شور و امید ایجاد می‌کند
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه نگاه درست و توحیدی در انسان شور و امید ایجاد می‌کند، گفت: حتی می‌توان به مشکلات بزرگ زندگی نگاه توحیدی داشت.
نماینده مردم قم در مجلس: تغییر مسیر دریاچه نمک قم از گردشگری به سمت برداشت معدنی
قم - عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر انجام کار مطالعاتی در دریاچه نمک تأکید کرد و گفت: استفاده از دریاچه نمک قم از گردشگری به سمت برداشت معدنی باید تغییر کند.
آیت الله صافی گلپایگانی: دولت‌های اسلامی نباید نسبت به شهادت مسلمانان در عربستان سکوت کنند
قم - یکی از مراجع تقلید در پیامی ضمن تسلیت شهادت جمعی از شیعیان به دست حکومت آل سعود، گفت: دولت‌های اسلامی نسبت به این جنایت وظیفه انسانی خود را فراموش کرده‌اند.