تازه های خبری :
دفاع از سرزمین های‌ اسلامی از اصول ثابت انقلاب اسلامی است
قم- نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار ستیزی، مردم سالاری دینی ، اقتدار در مقابل مستکبران و دفاع از سرزمین‌های اسلامی از اصول ثابت و تغییر ناپذیر انقلاب اسلامی است.
ورود ۲ هزار دوز واکسن جدید کرونا به استان قم
قم- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه تاکنون دو مرحله واکسن به قم وارد شده است، گفت: در مرحله اول ۱۹۰ دوز و در مرحله دوم ۱۸۰۰ دوز به قم وارد شده است.
پیروزی قاطع دختران هندبالیست قم برابر «سرخ رود مازندران»
قم- نماینده هندبال قم در مسابقات هندبال جوانان باشگاه ها و دسته جات بانوان کشور، با نتیجه قاطع ۳۴ بر ۷ برابر «سرخ رود مازندران» به پیروزی رسید.
رفتار حضرت زینب در واقعه عاشورا الگویی موفق برای مدیریت بحران
قم- یک پژوهشگر علوم حدیث گفت: مدیریت حوادث بعد عاشورا، جهت دهی به وقایع بعدی، جلوگیری از سوء
غربالگری و تست بیشتر برای کنترل شیوع کرونا در قم
قم- استاندار قم گفت: به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا و ظهور موج چهارم کرونا در قم غربالگری ها و تست های بیشتری انجام می شود.
«محمد هادی بابایی علیایی» رئیس هیات کشتی استان قم شد
قم- مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان قم برگزار شد و در پایان رای گیری، «محمدهادی بابابی علیایی» به مدت ۴ سال، به عنوان رئیس هیات کشتی استان قم انتخاب شد.
ستاد پیشگیری و برخورد با جرائم انتخاباتی در قم آغاز بکار کرد
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم گفت: ستاد پیشگیری و برخورد با جرائم و تخلفات ستاد انتخاباتی قم برای نظارت بر انتخابات آغاز بکار کرد.
وضعیت ۱۱ بیمار کرونایی در قم وخیم است/ فوت یک نفر
قم- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر ۱۰۴ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های قم بستری هستند که حال ۱۱ نفر از آنها وخیم است.
پنجشنبه آسمان قم برفی و بارانی است
قم- کارشناس هواشناسی استان قم گفت: آسمان قم طی روز پنجشنبه ابری در برخی ساعات همراه با بارش برف و باران و وزش باد است.
عدم حمایت اداره ورزش و جوانان قم دلیل کناره گیری تیم «سوهان محمد»
قم- مدیرعامل تیم فوتبال سوهان محمد قم با بیان اینکه از ادامه مسابقات در لیگ دسته سوم و رده امید انصراف داده، گفت: اداره کل ورزش و جوانان به باشگاه ما تاکنون «صفر ریال» کمک مالی کرده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار