تازه های خبری :
زیرساخت‌ها برای فعالیت علمی نخبگان فراهم شود
مدیر حوزه‌های علمیه کشور عنوان کرد
مدیر حوزه‌های علمیه کشور بر لزوم توجه به جامعه نخبگانی دانشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: زیرساخت‌های فکری و آزمایشگاهی برای فعالیت علمی نخبگان در دانشگاه‌ها فراهم شود.
بسته شدن اماکن مذهبی از خسارت‌های شیوع ویروس کرونا بود/ مردم با ایمان، تلخی‌های این دوران را تحمل کردند.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)؛
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) یکی از خسارات‌ ویروس کرونا را بسته شدن بقاع متبرکه و تعطیلی مراسم مذهبی دانست و افزود: مردم با ایمان، تلخی‌های این دوران را تحمل کردند.
رشد اهدای خون در بانوان قمی
معاون اداره کل انتقال خون استان قم گفت: تعداد اهداکنندگان خانم طی فروردین امسال ۱۳۷ مورد بود در حالی که در مدت مشابه سال قبل ۱۳۲ مورد بوده و افزایش هشت دهم درصدی داشته است.
استاندار قم:
خدمات داوطلبانه مجمع خیرین سلامت در قم الگوسازی شود
قم - استاندار قم با بیان اینکه خدمات داوطلبانه مجمع خیرین سلامت قم باید ارزش‌گذاری و الگوسازی شود، گفت: کمک این خیرین و نهادهای مردمی در گذر بحران‌های مختلف نقشی اثرگذار دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
۳۲۷ بیمار مبتلا به کرونا و یا مشکلات تنفسی در مراکز درمانی قم بستری هستند
قم -رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ۳۲۷ نفر به دلیل مشکلات حاد تنفسی و یا ویروس کرونا در مراکز درمانی قم بستری هستند که حال ۱۰۸ نفر از آنها بد گزارش شده است.
در شورای اطلاع‌رسانی قم مطرح شد/
تبدیل بحران کرونا به فرصت در قم/ راه‌اندازی خط تولید ماسک
قم - معاون استاندار قم گفت: بحران کرونا در قم فرصتی را ایجاد کرد تا مسئولان، مردم و اصحاب رسانه با هم‌بستگی پای کار بیایند تا به رغم سیاه نمایی‌ها، کرونا در قم خوب مدیریت شود.
تردد خودرو در ورودی و خروجی‌های قم ۶۴ درصد کاهش یافت
نسبت به سال گذشته؛
جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: از ۲۵ اسفند تا پنجم فروردین‌ماه شاهد کاهش ۶۴ درصدی تردد در ورودی و خروجی‌های شهر قم بوده‌ایم.
آغاز به کار گروه جهادی شهدا در قم/ ویزیت رایگان بیماران نیازمند
مسئول فرهنگی گردان بیت المقدس حوزه ۱۲ قم گفت: قرارگاه جهادی شهدا با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا در قم تشکیل و هر روز یک پزشک متخصص بیماران مناطق محروم را به صورت صلواتی ویزیت می‌کند.
آرامش زندگی در دستگیری از نیازمندان است/ کرونا مانع خیرین نشد
یکی از خیران قم با بیان اینکه لذت دنیا در دستگیری از نیازمندان است، گفت: آرامش زندگی در کار خیر است و همه به اندازه توانشان باید به ناتوانان کمک کنند.
سوختگیری در قم تنها با کارت بانکی انجام می‌شود
روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا پرداخت بهای سوخت در جایگاه‌های سوخت این استان فقط با استفاده از کارت بانکی صورت می‌گیرد.
پربازدیدها
آخرین اخبار