رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
۳۲۷ بیمار مبتلا به کرونا و یا مشکلات تنفسی در مراکز درمانی قم بستری هستند
قم -رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ۳۲۷ نفر به دلیل مشکلات حاد تنفسی و یا ویروس کرونا در مراکز درمانی قم بستری هستند که حال ۱۰۸ نفر از آنها بد گزارش شده است.
در شورای اطلاع‌رسانی قم مطرح شد/
تبدیل بحران کرونا به فرصت در قم/ راه‌اندازی خط تولید ماسک
قم - معاون استاندار قم گفت: بحران کرونا در قم فرصتی را ایجاد کرد تا مسئولان، مردم و اصحاب رسانه با هم‌بستگی پای کار بیایند تا به رغم سیاه نمایی‌ها، کرونا در قم خوب مدیریت شود.
تردد خودرو در ورودی و خروجی‌های قم ۶۴ درصد کاهش یافت
نسبت به سال گذشته؛
جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: از ۲۵ اسفند تا پنجم فروردین‌ماه شاهد کاهش ۶۴ درصدی تردد در ورودی و خروجی‌های شهر قم بوده‌ایم.
آغاز به کار گروه جهادی شهدا در قم/ ویزیت رایگان بیماران نیازمند
مسئول فرهنگی گردان بیت المقدس حوزه ۱۲ قم گفت: قرارگاه جهادی شهدا با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا در قم تشکیل و هر روز یک پزشک متخصص بیماران مناطق محروم را به صورت صلواتی ویزیت می‌کند.
آرامش زندگی در دستگیری از نیازمندان است/ کرونا مانع خیرین نشد
یکی از خیران قم با بیان اینکه لذت دنیا در دستگیری از نیازمندان است، گفت: آرامش زندگی در کار خیر است و همه به اندازه توانشان باید به ناتوانان کمک کنند.
سوختگیری در قم تنها با کارت بانکی انجام می‌شود
روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا پرداخت بهای سوخت در جایگاه‌های سوخت این استان فقط با استفاده از کارت بانکی صورت می‌گیرد.
داروهای بیماران کرونایی در قم تأمین شد
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم از تأمین داروهای بیماران کرونایی در قم خبرداد.
آیت الله مکارم شیرازی: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه توخالی بودن تبلیغات دشمن است
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: حضور گسترده و با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه توخالی بودن تبلیغات رسانه‌ای دشمنان است.
دادستان کل کشور: برای حل مشکلات کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم
دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه مسئولان باید لباس رزم بپوشند،‌ گفت: برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم.
رتبه سوم قم در پرداخت تسهیلات گردشگری
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد؛
قم - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از ارائه بیش از ۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات به بخش تولید در قم خبر داد و گفت: در ارائه تسهیلات به بخش گردشگری در رتبه سوم کشور قرار داریم.