تازه های خبری :
تدابیر مسجد جمکران با آغاز محدودیت های جدید کرونایی
معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران از تشدید محدودیت ها در این مکان مقدس بر اساس شیوه نامه های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
تربیت کادر طراز انقلاب اولویت بسیج دانشجویی است
قم- مسئول بسیج دانشجویی استان قم گفت: رسالت نخست بسیج دانشجویی تربیت کادر طراز انقلاب را محقق کرده تا آن‌ها در مأموریت‌های انقلاب اسلامی نقش آفرینی کنند.
اهتمام معاونت اجتماعی سپاه بر کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی
قم- معاون اجتماعی سپاه قم گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر، پیشگیری از اعتیاد و طلاق، رفع فقر و محرومیت زدایی و محله محوری در رفع و کاهش آسیب‌های اجتماعی مهمترین اقدامات سپاه است.
نقش تعامل مثبت والدین با کودکان در تربیت صحیح آنها
قم - یک روانشناس بالینی مسائل کودک و نوجوان به سه سال نخست وطلایی دوران کودکی اشاره کرد و گفت: در این دوران مادر باید مانند آینه تصویر را بازتاب و انعکاس دهد ودنیا را با زاویه دیدکودک ببیند.
سامانه بانک اطلاعات بی سوادی در قم طراحی می شود
قم- معاون آموزش و پرورش استان قم گفت: با راه اندازی سامانه بانک اطلاعات بی سوادی، آمار کاملی از همه گروه‌ها و طبقات جامعه هدف سوادآموزی به صورت به روز و برخط در دسترس خواهد بود.
توانمندسازی حوزه های علمیه برای مقابله با تهاجمات فکری ضروری است
قم- سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: با تقویت بنیه علمی حوزه های علمیه می توان با تهاجم فکری فرقه ها در فضای مجازی مقابله کرد.
بازسازی ۵۰۰ خانه و اهداء ۶۰ سری جهیزیه به نیازمندان توسط بسیج
قم- مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از ارائه کمک های مومنانه در قالب توزیع بسته های معیشتی، تعمیر و بازسازی خانه های محرومین، اهدای کمک جهیزیه، طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن راستگو درگذشت
قم- حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن راستگو از اساتید حوزه علمیه و فعال در زمینه تربیت مربی و کارشناس مسائل دینی به خصوص کودک و نوجوان درگذشت.
اعضای قرارگاه «طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا» در قم منصوب شدند
قم- فرمانده، معاون و فرمانده عملیات اجرای طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله خانواده محور در شهرستان قم طی احکام جداگانه از سوی استاندار قم منصوب شدند.
تمرکز جمعیت در شهر قم عامل بسیاری از مشکلات بخش های تابعه است
قم- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تمرکز ۹۵ درصدی جمعیت قم در شهر باعث شده روستاها و بخش‌های تابعه دچار یک نوع کم توجهی و عدم توسعه یافتگی شوند.
پربازدیدها
آخرین اخبار