معاون استاندار آذربایجان شرقی:
۶۰ درصد مدارس مرند فرسوده هستند
مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی از فرسوده بودن ۶۰ درصد مدارس شهرستان مرند و عدم داشتن تجهیزات مناسب آموزشی خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی خبر داد:
برف روبی آزادراه تبریز – زنجان/ راه ۱۶۰ روستا مسدود شد
تبریز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از برف روبی آزادراه تبریز – زنجان خبر داد و گفت: جاده‌های بسیاری از شهرها لغزنده است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی:
مسئولیت ‌پذیری اجتماعی از مدارس به جامعه پمپاژ شود
معاون استاندار آذربایجان شرقی، با اشاره به اهمیت مدارس در تربیت جامعه، گفت: مسئولیت پذیری اجتماعی باید از مدارس به جامعه پمپاژ شود.
خطبه‌های نماز جمعه تبریز؛
دانشگاه نقش مولد داشته باشد/ضرورت برنامه‌ریزی برای گام دوم انقلاب
تبریز- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به وظایف خطیر دانشگاه‌ها و اساتید و دانشجویان در جامعه گفت: دانشگاه‌ها باید نقش مولد داشته باشند.
نماینده مردم میانه در مجلس:
دولت باید کانکس در اختیار مردم قرار دهد
تبریز- نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت : دولت مؤظف است کانکس در اختیار افرادی که منازل آنها به طور کامل تخریب شده بگذارد.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور:
استفاده از کانکس در مناطق زلزله زده مشکلات مختلفی دارد
تبریز- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تجربه در زلزله های گذشته نشان می دهد که استفاده از کانکس در مناطق زلزله زده مشکلات مختلفی دارد و اکنون به صلاح نیست.
استاندار آذربایجان شرقی:
سرانه فضاهای فرهنگی آذربایجان شرقی نصف میانگین کشوری است
تبریز – استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه تبریز در صنعت چاپ و نشر گفت: سرانه فضاهای فرهنگی استان آذربایجان شرقی، نصف سرانه فضاهای فرهنگی کشور است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه کتاب تبریز:
۴۳ هزار عنوان کتاب در ۶ ماهه امسال چاپ شده است
تبریز - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در ۴۰ سال گذشته، بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کتاب تولید شده است، گفت: در ۶ ماهه اول امسال ۴۳ هزار عنوان کتاب چاپ شده است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی خبر داد:
ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به بیش از ۱۵۰۰نفر در آذربایجان شرقی
تبریز- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۱۵۰۰ نفر، آموزش های فنی و حرفه ای را در صنایع و صنوف استان آذربایجان شرقی فرا گرفتند.
مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد:
کسب مهارت ۲۸۷۵ هنرجو در ۲۴ رشته صنایع دستی آذربایجان شرقی
تبریز- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از آموزش و کسب مهارت ۲۸۷۵ هنرجو در ۲۴ رشته صنایع دستی استان طی یک سال اخیر خبر داد.