تازه های خبری :
جلسه هماهنگی دیدار ماشین سازی تبریز و شهرخودرو مشهد برگزار شد
تبریز- جلسه هماهنگی دیدار ماشین سازی تبریز و شهرخودرو مشهد برگزار و مقرر شد ماشین مقابل شهرخودرو سفید بپوشد.
افزایش ۳۵ درصدی نرخ تاکسی‌های تبریز در سال آینده
تبریز- در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز، اعضای این شورا با اصلاح و افزایش ۳۵ درصدی نرخ تاکسی‌ها برای سال ۱۴۰۰ موافقت کردند.
رتبه نخست کشوری آذربایجان شرقی در صدور جواز تاسیس واحدهای صنعتی
تبریز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: این استان رتبه نخست کشوری را در صدور جواز تاسیس واحدهای صنعتی دارد.
حضور دانش‌آموزان در مدارس شهری اهر ممنوع شد
اهر-آموزش و پرورش شهرستان اهر اعلام کرد: در اصلاحیه اطلاعیه قبلی مبنی بر دایر بودن مدارس از روز شنبه، فعالیت مدارس شهری در تمامی مقاطع تحصیلی تا تصمیم جلسه ستاد مقابله با کرونا غیرحضوری است.
۱۱۰ قلاده سگ خیابانی در تبریز زنده‌گیری شد
تبریز- معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه هفت تبریز گفت: تعداد ۱۱۰ قلاده سگ خیابانی و بدون صاحب طی یک ماه اخیر در حوزه استحفاظی این منطقه زنده گیری شد.
بهره برداری از دو پروژه شهرداری تبریز در اسفند ماه
تبریز- مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از تلاش این سازمان برای تکمیل و بهره‌برداری از دو پروژه شهری در اسفند ماه خبر داد.
پیشتازی تبریز و آذربایجان شرقی در کارهای خیر
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی از پیشتازی تبریز و آذربایجان در کارهای خیر خبر داد و گفت: مشارکت مردم در امور خیر، با وجود مشکلات اقتصادی افزایش یافته است.
کارت بازرگانی باید به افراد دارای صلاحیت قانونی اعطا شود
تبریز- رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه کارت بازرگانی باید به افراد دارای صلاحیت قانونی اعطا شود گفت: در هر صورت صاحبان این کارت‌ها در مقابل قانون پاسخگو هستند.
ایران ۱۱ هزار سال تمدن مستمر دارد
تبریز- مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی وزارت میراث فرهنگی با بیان اینکه دیپلماسی فرهنگی ایران نافذتر از دیپلماسی سیاسی است، گفت: ایران ۱۱ هزار سال تمدن مستمر دارد.
اعضای هیات نظارت بر انتخابات ۱۴۰۰ در آذربایجان‌شرقی انتخاب شدند
تبریز- اعضای هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان شرقی مشخص شدند.
پربازدیدها
آخرین اخبار