تازه های خبری :
امیر حاتمی:
دشمنان از طریق ابزار رسانه، درصدد القاء حس ناامیدی به جامعه هستند
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یأس به جامعه هستند.
سرلشکر سلامی:
سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد/ازجنگ نمی‌ترسیم وآماده‌ایم
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت: ما آموخته‌ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند.
رقبای انتخاباتی که زودتر از موعد مقرر پا به میدان گذاشتند/ دوری ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان از شعارهای انتخاباتی/ رسیدگی به مشکلات مردم اولویتی که تبلیغات انتخاباتی را به وقتی دیگر موکول کرده
یادداشت: کریم طالقانی- درعالم سیاست برای تحقق دموکراسی که مراجعه به آرای مردم یکی از راه های آن می باشد تمهیداتی اندیشیده شده است تا از دیکتاتوری جلوگیری شود.
در پی اعلام حکم جریمه ۶۶ میلیاردی ۴ شرکت لبنی مطرح شد/ هنوز یک سازوکار جدی برای حمایت از مصرف کنندگان نداریم
در پی نوسانات اقتصادی که از سال گذشته در کشور به وجود آمد بسیاری از شرکت‌ها در خصوص عرضه محصولات خود به مصرف کنندگان دست به گرانفروشی یا کم فروشی زدند که با پیگیری‌های وزارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان‌های مختلف دخیل از جمله سازمان حمایت از مصرف کنندگان، تعزیرات و… تخلف این شرکت‌های لبنی محرز شده و برای آن‌ها پرونده قضائی تشکیل شد.
حاجی: ائتلاف با باهنر بهتر ازواعظی/اصلاح‌طلبان پاسخگوی عملکرددولت باشند
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه دولت سناریویی برای مدیریت رفتارهای ترامپ نداشت، گفت: جریان اصلاحات باید به میزانی که نقش داشته است پاسخگوی عملکرد دولت باشد.
آخرین وضعیت رسیدگی به اختلاف ناجا و شهرداری
رئیس دیوان عدالت اداری اخرین وضعیت رسیدگی به شکایت ناجا و شهرداری تهران در رابطه با اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد: به‌‌کارگیری جوانان در مسئولیت‌ها موجب رفع مشکلات اقتصادی می‌شود
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم بر موضوع توجه به جوانان و نیروی جوانی تأکید کرده‌اند، گفت: به‌‌کارگیری جوانان در مسئولیت‌ها موجب رفع مشکلات اقتصادی می‌شود.
با حکم فرمانده کل قوا؛ جانشین و معاون هماهنگ کننده کل سپاه منصوب شدند/ سوابق جانشین و معاون هماهنگ کننده جدید سپاه
با حکم فرمانده کل قوا، سردار فدوی به عنوان جانشین و سردار نقدی به عنوان معاون هماهنگ کننده کل سپاه منصوب شدند.
سردار سلامی : در فراز تقابل تمام عیار با دشمن قرار داریم / دشمنان ما به آخر خط رسیده اند و برغم هیبت ظاهری، از درون دچار پوکی استخوان هستند
فرمانده کل سپاه گفت : دشمنان ما امروز با اعمال راهبرد فشار حداکثری و به میدان آوردن تمامی ظرفیت ها سعی در شکستن ثبات قدم ملت ایران دارند که در این عرصه نیز ناکام خواهند ماند .
واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت:
پاسخ روحانی به درخواست آمریکا/ از تصمیم برجامی خود کوتاه نمی‌آییم
رئیس دفتر رئیس‌جمهور پاسخ حسن روحانی در واکنش به ۱۹ بار درخواست ملاقات از سوی آمریکایی‌ها را تشریح کرد.
پربازدیدها
آخرین اخبار