افسردگی زاکانی نماینده ادوار مجلس از  قهرمان تر شدن زنگنه وزیر نفت/قهرمان صنعت نفت باید شکسته شود/آخرین فرصت مجلس برای استیضاح  زنگنه  از دست ندهند/مردم قربانی کارآمدی وزیر نفت می‌دهند
رویارویی وزیر نفت با جریان افراطی این روزها به صحن علنی مجلس شورای اسلامی کشیده شده است. زنگنه چند شب پیش در پاسخ به سوالی در مورد کیفیت برگزاری نشست کمیسیون انرژی در مورد استیضاحش گفت که استیضاح کنندگان قصد قانع شدن ندارند.
لیست اصولگرایان  بدون سر لیست رئیس مجلس آینده
ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا می گوید:شاید برخی فکر کنند که هرکس سرلیست شد الزاما و قطعا رئیس مجلس هم می شود. این تصور غلطی است و اگر دقت شود در همین ادوار گذشته مجلس، سرلیست الزاما رییس مجلس نشده است.
اکثریت مجلس یازدهم از آن اصولگرایان است نه اصولگرایان مشهور
چند روز از مرحله اول انتخابات گذشته و چهره ها و شخصیت های گروه های سیاسی اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدالگرا و مستقل برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند. اکنون گمانه زنی های انتخاباتی از سوی جریانات سیاسی بیشتر شده و بخش قابل توجهی از اخبار و تحلیل های رسانه های داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است.
پارلمان چه دارد که به ازای هر کرسی مجلس شورای اسلامی ۵۵ نفر نام نویسی  کردند/انتخابات نفس گیر در انتظار  کاندیداها
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: به ازای هر کرسی مجلس شورای اسلامی ۵۵نفر نام نویسی کردند که استان های البرز و تهران بیشترین نسبت و استان های هرمزگان و کهگیلویه وبویراحمد کمترین نسبت را دارند.
دعوت وزیر نیرو از قرارگاه خاتم/ اردکانیان: قرارگاه به مدیریت مصرف آب و برق ورود کند
وزیر نیرو گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با تغییر رویکرد به صنعت آب و برق و همزمان با تداوم تولید در تلاش برای توسعه مدیریت مصرف، می‌تواند تعامل تأثیرگذارتری با صنعت آب و برق داشته باشد.
آیت‌الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران:
مسئولین به جای سفر حج و کربلا، به داد مردم برسند
امام جمعه موقت تهران گفت: مسئولین کشور! خدا از شما حج واجب و حج عمره و کربلا و مشهد نمی‌خواهد، از شما می‌خواهد چون مسئول هستید به امانت وفادار باشید و به داد مردم برسید.
چالش بزرگ برخی کاندیداهای مجلس نشین  با فلتیر شورای نگهبان/
ورود افراد فساد منموع
صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس را با دقت زیاد انجام دهند و مراقبت کنند تا حق کسی ضایع نشود.
سرلشکر سلامی خطاب به ‌آمریکا، اسرائیل، انگلیس و دشمنان‌ منطقه‌ای‌ ایران/ اگر دست از فتنه برندارید‌ منافعتان را به آتش می‌کشیم
فرمانده کل سپاه ‌خطاب به ‌آمریکا، اسرائیل، انگلیس و دشمنان‌ منطقه‌ای‌ ایران گفت:‌ شما را تعقیب می‌کنیم، می‌یابیم‌ و انتقام می‌گیریم و اگر دست از فتنه برندارید‌ منافعتان را به آتش می‌کشیم.
شهر اولین ها میزبان فرزند خود/مسجدسلیمان قدر فرزندش را بیشتر
 شناخت/جلیلی دعوت مردم غیور و ولایتمدارمسجدسلیمان، لالی، اندیکا، هفتگل 
و عشایر،بزرگان، نخبگان،احزاب سیاسی را لبیک گفت
اسماعیل جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل وارد استان زرخیز هشت سال دفاع خوزستان شد
دستورجهانگیری به وزرای کشورو ورزش برای صدور پروانه سمن‌های جوانان
معاون اول رییس جمهور با تأکید بر ضرورت حمایت از سمن‌های حوزه جوانان از وزرای کشور و ورزش و جوانان خواست تا نسبت به صدور پروانه سمن‌های جوانان در استان‌ها اقدام لازم و فوری انجام شود.