یک نماینده مجلس گفت:آقای قالیباف اکنون زمان رقابت نیست، هنوزتا ١۴٠٠ فرصت باقی است/فعلا اجازه دهید توجه دولت آثار زیان بار ویروس کرونا و تحریم ها معطوف شود
رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بیان واقعیت ها و نظرات کارشناسی به منتخب اول تهران که ممکن است ریاست مجلس آینده را برعهده بگیرد، قبل از آغاز کار مجلس یازدهم لازم و ضروری است.
حاشیه راندن نیروهای تندرو هزینه دارد/دادوستد های برخی نمایندگان به حیثیت مجلس ضربه زد/اعتماد مردم باید بازسازی شود/احزاب حلقه اتصال حاکمیت با تودها مردم هستند
عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.
رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا:
درباره شرایط کاری بعد از ۲۰ فروردین، در روزهای آینده تصمیم‌گیری می‌شود
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، تاکید کرد: حمایت و همکاری مردم اصل است و اگر جمهوری اسلامی ایران تا امروز در مقابله با ویروس خطرناک کرونا موفقیت های خوبی بدست آورده، به‌خاطر حمایت و همکاری مردم بوده است.
از «جلسات مجازی» مجلس در عصر کرونا| از قطعی اینترنت تا رأی‌گیری تلفنی از نمایندگان/ چند نفر در جلسات شرکت می کنند؟
برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی به‌صورت مجازی دارای نواقص و ایراداتی است که برخی اعضای هیئت رئیسه پارلمان به آنها اشاره کرده‌اند.
جهانگیری:
شاید تدابیر سختگیرانه‌تری وضع کنیم/ سلامت مردم مسامحه بردار نیست
معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نبایدهای جدی‌تری وضع کند، گفت: به هیچ وجه نمی‌توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم.
ربیعی در نشست خبری:
اتحاد تحریم وکرونا را بشکنیم/ لیست مشاغلی که شامل تسهیلات دولت می‌شوند
سخنگوی دولت گفت: در آغاز سال جدید جهان با بیماری کووید-۱۹ مواجه شده است ولی در ایران این چالش با تحریم و کرونا متحد شده است؛ ما باید اتحاد تحریم و کرونا را بشکنیم.
افشاگری کرباسچی از دروغ های انتخاباتی اصلاح‌طلبان پرده برداشت/ناگفته‌هایی علی مطهری نماینده مجلس/در پیشخوان آرانیوز
در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، اصلاح طلبان مدعی بودند که اگر آقایان رئیسی و قالیباف در انتخابات پیروز شوند، وضعیت کشور بحرانی شده و این بحران موجب می شود تا دلار به قیمت ۵ هزارتومان برسد.
مجلس یازدهم تن به افزایش اختیارات رئیس جمهور می دهد؟/حمایت سیاسیون از افزایش اختیار رئیس پاستور/افزایش اختیارات مشکلات اقتصادی مردم را حل می‌کند؟/گلایه روسای رئیس جمهور از تفسیر شورای نگهبان از اصل١١٣/تدوین یک لایحه برای افزایش دایره اختیارات رئیس جمهور/در پیشخوان آرانیوز
«حدود اختیارات»؛ این یکی از مهمترین انتقاداتی است که روسای دولت‌ها از راست و چپ نسبت به کم بودن آن لب به اعتراض گشوده‌اند و حالا حسن روحانی به دنبال راه حلی برای آن است. او سال ۹۸ را با تکرار چندین باره درخواست برای افزایش اختیارات رئیس جمهور پشت سر گذاشت و حال باید دید در سال ۹۹ آیا می تواند با تدوین یک لایحه این مسیر را هموار کند.
مجلس یازدهم در اختیار اصولگرایان برای منافع کشور مردم اصلاح طلب و اصول گرایی نمی‌شناسند/مردم گلایه دارند
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مجلس آینده می‌تواند با کنترل و نظارت، سوال و تحقیق و تفحص دولت را به کار و توجه به مسائل اساسی کشور وادار کند.