تازه های خبری :
دستمالچیان: بطور کلی منویات امام(ره) در عرصه سیاست خارجی پیاده شده است
سفیر پیشین ایران در لبنان، با بیان اینکه امام خمینی (ره) در عرصه سیاست خارجی همواره بر تعامل و حسن همجواری با همسایگان تاکید داشتند، گفت: ایران در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست دوستی به سوی کشورهای منطقه دراز کرده است ولی برخی از کشورهای منطقه عامدا نخواسته‌اند این دست دوستی را بگیرند.
قیام ۱۵ خرداد؛ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب/ روایتی از یک روز خونین/خاطراتی از یک شاهد عینی حادثه ۱۵ خرداد/۱۵ خرداد سال ۴۲ ریشه بیداری اسلامی در جهان است
قیام خونین مردم قم و برخی نقاط کشور در اعتراض به دستگیری امام خمینی(ره) در ۱۵ خرداد سال ۴۲ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و سرآغاز نهضتی شد که ریشه در قیام عاشورا دارد.
روحانی در مراسم افتتاح پروژه‌های وزارت نیرو:افتتاح‌ها پاسخ محکمی به آمریکا استبا معترضان آمریکایی همدردی می‌کنیم/ تکیه‌کردن به انجیل برای صدور فرمان قتل مردم شرم‌آور است/تکیه به انجیل برای قتل یک فرد شرم‌آور است/ ۹ سد تا پایان سال افتتاح می‌شود
رییس جمهوری گفت: ما با مردم آمریکا و کسانی که در خیابان‌ها تظاهرات می‌کنند و اعتراضات خود را به گوش می‌رسانند همدردی و کاخ سفیدی را که فرمان این جنایت‌ها را صادر می‌کند، محکوم می‌کنیم.
رئیس جمهور پروژه‌های برق‌رسانی ‌استان بوشهر ‌را ویدئوکنفرانسی افتتاح کرد
رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس طرح‌های برق‌رسانی از جمله واحد ۱۶۰ مگاواتی بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه، ۵ طرح انتقال و فوق توزیع و ۳ طرح بخش توزیع برق را در استان بوشهر افتتاح کرد.
واعظی خبر داد:
مرزهای بازرگان و هابور بازگشایی می‌شوند/ تجارت ایران و ترکیه توسعه می‌یابد
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اعلام خبر بازگشایی مرزهای بازرگان و هابور از سوی وزیر تجارت ترکیه، از افزایش مناسبات و مبادلات تجاری دو طرف خبر داد.
۱۱ شاخص مکتب امام خمینی(ره) از نگاه مقام معظم رهبری
سردمداران رژیم پهلوی و قبل از او، مکرر ملت ایران را تحقیر و وانمود می‌کردند که اگر پیشرفتی متصور است، اگر کار بزرگی باید بشود، باید به وسیله‌ غربی‌ها صورت گیرد؛ ملت ایران توانائی ندارد. امام بزرگوار به یک چنین ملتی روح اعتماد به نفس تزریق کرد.
پخش زنده/ رهبر انقلاب در سالروز رحلت امام خمینی(ره)/امام خمینی هم انسان تحول‌خواه بود و هم تحول آفرین/ امام نشان داد ابرقدرت‌ها ضربه‌پذیرند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بابیان اینکه امام روحیه تحول خواهی و تحول انگیزی داشتند، فرمودند: روحیه تحول خواهی از دیرزمان در امام وجود داشته و چیزی نبود که از آغاز نهضت اسلامی در ایشان ایجاد شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار