راستی‌آزمایی بازگشت آمریکا به برجام باید عملیاتی و بدون پیچیدگی اجرایی و حقوقی باشد + سند

راستی‌آزمایی بازگشت آمریکا به برجام باید عملیاتی و بدون پیچیدگی اجرایی و حقوقی باشد + سند

مرکز پژوهش‌های مجلس طی گزارشی نوشت راستی‌آزمایی بازگشت آمریکا به برجام و لغو تحریم ها باید به صورت عملیاتی، دارای بازه زمانی و حداقل پیچیدگی‌های اجرایی و حقوقی و با تأکید بر حفظ مصالح ملی باشد.
امروز صادر شد/
اطلاعیه شماره ۲ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات میان دوره‌ای مجلس

امروز صادر شد/ اطلاعیه شماره ۲ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات میان دوره‌ای مجلس

اطلاعیه شماره ۲ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر شد.
در جلسه دوم دادگاه انجام شد/
قرائت اسامی و عناوین اتهامی شبکه همکاران حسن رعیت

در جلسه دوم دادگاه انجام شد/ قرائت اسامی و عناوین اتهامی شبکه همکاران حسن رعیت

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسن میرکاظمی معروف به رعیت در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی برگزار شد.
با اشاره به بازدید هیاتی از کمیسیون امنیت ملی از نطنز/
عزیزی: از کار افتادن هزاران سانتریفیوژ در سایت نطنز درست نیست

با اشاره به بازدید هیاتی از کمیسیون امنیت ملی از نطنز/ عزیزی: از کار افتادن هزاران سانتریفیوژ در سایت نطنز درست نیست

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حادثه اخیر نطنز به بخشی از کابل های تامین و انتقال بر خسارت زده است، گفت که از کار افتادن هزاران سانتریفیوژ در سایت هسته ای نطنز درست نیست و آن را تکذیب می کنم.
غافلگیری جدید انصارالله در میدان نبرد چیست؟/ قطع جاده راهبردی «تعز - عدن» تیر خلاص به ائتلاف در جنوب یمن + نقشه میدانی و عکس

غافلگیری جدید انصارالله در میدان نبرد چیست؟/ قطع جاده راهبردی «تعز - عدن» تیر خلاص به ائتلاف در جنوب یمن + نقشه میدانی و عکس

رزمندگان انصارالله پس از سیلی محکم به ائتلاف در مرکز استان تعز، عملیات جدید و گسترده ای را برای قطع جاده استراتژیک عدن - تعز آغاز کرده اند که می تواند معادلات را در جنوب یمن ۱۸۰ درجه تغییر دهد.
در حاشیه جلسه دولت/عیسی کلانتری خبر حکم انفصال از خدمتش را تکذیب کرد

در حاشیه جلسه دولت/عیسی کلانتری خبر حکم انفصال از خدمتش را تکذیب کرد

رئیس سازمان محیط زیست در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حکم انفصال از خدمت وی گفت: اگر صحت داشت در هیئت دولت چه کار می‌کردم.
روحانی در جلسه هیئت دولت:
غنی‌سازی ۶۰ درصد و راه اندازی IR۶ پاسخ خباثت‌ها در نطنز است/اساس کنترل این بیماری به دست خود ماست، همه ما مسئول هستیم و هیچ‌کس نمی‌تواند از زیر بار مسئولیت فرار کند

روحانی در جلسه هیئت دولت: غنی‌سازی ۶۰ درصد و راه اندازی IR۶ پاسخ خباثت‌ها در نطنز است/اساس کنترل این بیماری به دست خود ماست، همه ما مسئول هستیم و هیچ‌کس نمی‌تواند از زیر بار مسئولیت فرار کند

رئیس‌جمهور خطاب به غربی‌ها، گفت: استفاده از IR۶ و اینکه می‌بینید غنی‌سازی را به ۶۰ درصد رساندیم پاسخ خباثت‌های شماست، نمی‌توانید در نطنز جنایت کنید و ما ساکت باشیم.
ظریف:
قصد نامزدی انتخابات ندارم/ سیاست خارجی نباید موضوع دعوای انتخاباتی باشد

ظریف: قصد نامزدی انتخابات ندارم/ سیاست خارجی نباید موضوع دعوای انتخاباتی باشد

وزیر امور خارجه با بیان اینکه بر عزم خود برای نامزد نشدن استوارم،نوشت: سیاست خارجی نباید موضوع دعوای جناحی و انتخاباتی باشد، هر دستاورد سیاست خارجی، دستاورد مردم، کشور و رهبری است.
سید حسن خمینی بر سر دو راهی برای پاستور/۵ نکته درباره توصیه مقام معظم رهبری  به سید حسن خمینی

سید حسن خمینی بر سر دو راهی برای پاستور/۵ نکته درباره توصیه مقام معظم رهبری به سید حسن خمینی

آقای سیدیاسر خمینی برادر آقای سیدحسن خمینی شب گذشته اعلام کرد که جناب سیدحسن بر اساس مشورت با رهبر معظم انقلاب یقیناً نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری نخواهد شد. در این متن به ۵ نکته راجع به این موضوع اشاره شده است.
اسماعیلی:
عفو ۲۲۵ محکوم امنیتی/ دادگاه عنابستانی به زودی برگزار می‌شود

اسماعیلی: عفو ۲۲۵ محکوم امنیتی/ دادگاه عنابستانی به زودی برگزار می‌شود

سخنگوی قوه قضائیه در چهل و یکمین نشست خبری خود با نمایندگان رسانه‌های جمعی، آخرین جزئیات دستگاه قضا را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران در این حوزه پاسخ داد.
روحانی در دیدار لاوروف:
باز کردن پای رژیم صهیونیستی به منطقه خلیج فارس، اقدامی خطرناک است

روحانی در دیدار لاوروف: باز کردن پای رژیم صهیونیستی به منطقه خلیج فارس، اقدامی خطرناک است

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امنیت منطقه باید توسط کشورهای خود منطقه تامین شود، گفت: باز کردن پای رژیم صهیونیستی به عنوان یک عنصر بی‌ثبات‌کننده و تنش‌زا در منطقه خلیج فارس، اقدامی خطرناک است.
ربیعی در نشست خبری:
خرابکاری در نطنز را تلافی می‌کنیم/نگران دارایی مردم در بورس هستیم/سفر نخست وزیر کره جنوبی به تهران ربطی به برجام ندارد/سود سه هزار میلیاردی برادر زاده‌ام در بورس دروغ است

ربیعی در نشست خبری: خرابکاری در نطنز را تلافی می‌کنیم/نگران دارایی مردم در بورس هستیم/سفر نخست وزیر کره جنوبی به تهران ربطی به برجام ندارد/سود سه هزار میلیاردی برادر زاده‌ام در بورس دروغ است

سخنگوی دولت با بیان اینکه حمله خرابکارانه به تاسیسات هسته‌ای نطنز را در زمان و با شدتی متناسب تلافی می‌کنیم، گفت: حق ایران برای برخورد با عوامل این حادثه محفوظ است.
قبلی۴بعدی