تازه های خبری :
دانش و فناوری فناوری اطلاعات و ارتباطات 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

جهرمی خبر داد:
شناسایی ۳۳میلیون حمله سایبری/ توان دفاعی سایبری کشور ۳۰ برابر شد
وزیر ارتباطات از ۳۰برابر شدن توان دفاع سایبری کشور خبر داد و گفت: در سال ۹۷ بیش از ۳۳ میلیون حمله در شبکه سایبری کشور شناسایی شد.
رئیس دیوان عدالت اداری: آخرین وضعیت رسیدگی به اختلاف ناجا و شهرداری/ تشکیل جلسه دولت در ارتباط با ماده ۱۰۰
رئیس دیوان عدالت اداری اخرین وضعیت رسیدگی به شکایت ناجا و شهرداری تهران در رابطه با اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد را اعلام کرد.
وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:
رایزنی دوباره با وزیر علوم برای سهیمه خاص به مناطق سیل‌زده
وزیر آموزش و پرورش گفت: با وزیر علوم مجدداً صحبت کردم تا سهمیه‌ای خاص برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده بدون آنکه ظرفیت پذیرش برای سایرین کاهش یابد، اختصاص دهد.
شهردار اهواز با استیضاح برکنار شد/ شهردار برکنار شده اهواز:برخی اعضای شورای شهر اهواز تسلط کافی به موضوعات شهری ندارند/ سرپرست شهرداری اهواز: باید از منافع شهرداری به نفع منافع مردم بگذریم
 هفتاد و نهمین نشست علنی شورای اسلامی شهر اهواز با دستور کار استیضاح شهردار فعلی و تعیین شهردار جدید روز پنجشنبه در محل این شورا برگزارشد.
چهارمحال و بختیاری| شهرکرد خنک‌ترین نقطه در کشور اعلام شد
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرکرد با ۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خنک‌ترین مرکز در کشور اعلام شد.
آذری جهرمی: فضای مجازی مجهز به سامانه صحت اخبار می‌شود / باید ابزارهایی در اختیار مردم قرار گیرد که قدرت آنها برای سنجش و ارزیابی اخبار افزایش یابد / بهترین راهکار برای مقابله با شایعه‌ها برخورد فعالانه است / نگذاریم دیگران ابتدا مسائل را بازگو کنند، بلکه خودمان با صداقت مطالب را با مردم در میان بگذاریم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طراحی سامانه‌ای برای سنجش و ارزیابی صحت اخبار در فضای مجازی خبر داد. آذری جهرمی تصریح کرد: در پژوهشگاه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کمک به سواد رسانه‌ای، سامانه‌ای در حال طراحی است که این سامانه بتواند صحت و راستی اخبار را ارزیابی کند و مشخص کند آیا منبع این خبر موثق است؟
روحانی به مبارزه باقاچاق اهتمام ندارد/شکایت ازاتاق بازرگانی وگمرک
عضو هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از قاچاق کالا و ارز خواستار پیگیری قضایی علیه «گمرک» و «اتاق بازرگانی» به دلیل استنکاف از اجرای قانون شد.
تندگویان: آخرین وضعیت تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش/ افزایش بازه سن جوانی را عاملی برای بهبود شرایط اشتغال جوانان
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش آخرین وضعیت تفکیک و استقلال این معاونت را تشریح کرد.
در ماه رمضان چه کار کنیم که تشنه نشویم؟
با توجه به زمان روزه داری امسال که مصادف با فصل گرم تابستان است دانستن راهکارهای مقابله با تشنگی در ماه رمضان از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.
پربازدیدها
آخرین اخبار