استیضاح زنگنه به قلب پایتخت و نماز جمعه تهران هم رسید/دانشجویان معترض خواستار محاکمه وزیر نفت شدند/زنگنه یک ایستگاه تا استیضاح/استیضاح زنگنه به یک مطالبه ملی تبدیل شده است/نگاه معترضین  به بهارستانشیان/حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس در حال وقت کشی است
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران در حاشیه نمازجمعه امروز با تجمع و سر دادن شعار، به عملکرد دولت تدبیر و امید و بیژن زنگنه، وزیر نفت اعتراض کردند و خواستار محاکمه وی شدند.
دادستان کل کشور: جرای قانون افزایش قیمت بنزین ناقص بود/ مردم حق دارند که اعتراض کنند
دادستان کل کشور گفت: اجرای قانون مرتبط با افزایش قیمت بنزین ناقص بود. یک مشکلی که وجود داشت این بود که این قانون از چهارسال پیش اجرایی نشد.
جاده های کشور تبدیل به جاده های مرگ شده اند/
کشته شدگان جاده ای مساوی با سقوط ۳۰۰ هواپیما
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: تلفات جاده ای در کشور وحشتناک است.
تشکر ویژه مدیرعامل شرکت هفت‌تپه از ‌‌رئیس قوه قضائیه / ‌با تدبیر
مدیر‌عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه گفت: پشتیبانی ریاست ‌قوه قضائیه از بخش تولید موجب شده تا از تعطیلی برخی واحدهای تولیدی از جمله شرکت نیشکر هفت‌تپه که دارای مشکل مالی و بدهی‌اند جلوگیری شود.
وزیر آموزش و پرورش: زنگ نماز ‌در برنامه رسمی مدارس گنجانده شد / اقامه نماز در ۸۵ درصد مدارس کشور
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه زنگ نماز را در برنامه رسمی مدارس دایر کردیم، گفت: در بیش از ۸۵ درصد مدارس نماز را برقرار کردیم.
شام انتخاباتی
در حالیکه کمتر از ۲۴ ساعت به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورایعالی استانها در سال سوم باقی مانده، اعضای شورایعالی استانها امشب شام را میهمان "پیروز حناچی" شهردار تهران خواهند بود!
وزیر بهداشت بیان کرد:
هزینه درمان کاهش یافت/ افتتاح هزار پروژه سلامت تا اردیبهشت
وزیر بهداشت با اشاره به کاهش پرداخت هزینه‌های و درمان از بودجه مردم گفت: هزار پروژه را تا اردیبهشت ۹۹ افتتاح خواهیم کرد.
جهرمی خبر داد:
کشف ۱۷۰۰ باج افزار فیلترشکن با ۱۷ میلیون قربانی/ ماجرای هک بانک‌ها چه بود
وزیر ارتباطات از کشف بیش از ۱۷۰۰ اپلیکیشن باج افزار با تعداد نصب بالا توسط مرکز ماهر خبر داد که بیشترین آن مربوط به فیلترشکن‌ها با ۱۷ میلیون قربانی بوده است.
وزارت آموزش و پرورش که سال‌هاست دخل و خرجش به هم نمی‌خورد و حجم بالایی از مطالبات انباشت شده به کارکنانش بدهکار است احتمالاً سال ۹۹ با ریاضت بودجه‌ای بیشتری دست‌وپنجه نرم خواهد کرد.
مراکز خصوصی معلولان بودجه ندارند/عدم پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی
رئیس هیئت مدیره انجمن عالی مراکز غیر دولتی توانبخشی معلولان با اشاره به اینکه مراکز غیر دولتی به دلیل عدم تخصیص اعتبار به موقع با مشکلاتی مواجهندگفت: بیمه ها خدمات توانبخشی را پوشش نمی دهند.