جدیدترین اخبار کرونا در ایران| حمایت از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی /مسدودشدن مسیر تفرجگاه‌ها/ قدردانی از سپاه در مقابله با کرونا/ آخرین آمار مبتلایان
گروه استان‌ها ــ این روزها همه‌جا صحبت از جولان ویروس کروناست؛ ویروسی که از چین شروع شده و دامن خیلی از کشورها از جمله ایران را هم گرفته است
حاجی میرزایی مطرح کرد
امکان باز بودن مدارس در روزهای جمعه بعد از تعطیلات/چرا حقوق کادر اداری بیشتر از معلمان اضافه شد
وزیر آموزش و پرورش گفت: ما دوره ها را بعد از تعطیلات فشرده می کنیم و ۵ شنبه و جمعه هم می توانند مدارس باز باشند و یا ساعت حضور بچه ها در مدارس اضافه شود.
مهمتربن چالش سال٩٨ و روزهای پیش رو وزارت آموزش و پرورش در یک نگاه/شورای آموزش و پرورش در استانها اولویت دار
 شدند
سال ۹۸ شوراهای آموزش و پرورش با آوردن استانداران و نفرات اصلی در جلسات خود توانستند اولویت های آموزش و پرورش را تا حد زیادی به اولویت های استان تبدیل کنند.
استاندار تهران:
صدور کارت تردد برای شاغلین/محدودیت تردد در داخل تهران نداریم
تهران- استاندار تهران با اشاره به اینکه محدودیت تردد در داخل تهران نداریم، گفت: برای صدور کارت تردد شاغلین استان تهران مکاتبات صورت گرفته است.
سردار رحیمی خبر داد:
تشکیل کارگروه های هفت گانه برای مقابله با کرونا/ ۱۶۵۰ خودرو به شهرهایشان بازگردانده شدند
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مصوبه کمیته اجتماعی- انتظامی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از تشکیل کارگروه های هفت گانه و دیگر تمهیدات پلیس خبر داد.
بازرسی از تمام زندان های کشور در یک ماه
سرپرست اداره کل نظارت بر ضابطین، زندان ها و اجرای احکام کیفری دادستانی کل کشور از انجام بازرسی ها از تمام زندان های کشور خبر داد.
از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی/
شایعه تعطیلی پمپ بنزین ها تکذیب شد/ همه جایگاه های سوخت باز هستند
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در کشور وجود ندارد.