«حمیدرضا القاصی مهر» سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی لرستان شد
خرم‌آباد- رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور حکمی «حمیدرضا القاصی مهر» را به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی لرستان منصوب کرد.
افتخاری خبر داد:
تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان کشوری/ سهام‌دار شدن بازنشستگان در صندوق ای‌تی‌اف دولت
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.
۳۰۰۰ مدارک جعلی در میدان انقلاب /جعل مدارک تحصیلی و قصه تلخ تعلبات علمی و دست یابی عده ای به مدارک  جعلی دانشگاهی/پرونده جعل مدارک تصحلی دکترا و غیره روی میز غلامی وزیر وزارت علوم/مدارک  جعلی به بعضی مدیران کشور  هم رسید
طی روزهای گذشته دستیار ویژه وزیر علوم آمار ۳۰۰۰ عددی مدارک جعلی در میدان انقلاب را مطرح کرد، معاون حقوقی وزیر علوم با تکذیب این آمار اعلام کرد: تقلبی در نظام دانشگاهی ما وجود ندارد،نظام آموزش عالی ما " پاک" است و نباید در این زمینه سیاه نمایی کنیم. بنابراین زیر سئوال بردن اعتبار این نظام غیرمنصفانه استف این در حالی است که مسئولان پیشین وزارت علوم در در گذشته به آمار ۴۰ هزار عددی مدارک جعلی اشاره کرده بودند.
جهش تولید به تغییر رویکرد نیاز دارد‌/
«صنعت سبز» جایگزین «طلای سیاه»/ گنج ارزشمندی که مغفول ماند
گردشگری ایران با داشتن ظرفیت‌های ارزشمند تاریخی، اقلیمی و چشم‌اندازهای زیبای طبیعی چون گنجینه‌ای مدفون است که در صورت زدودن غبار آن می‌تواند جایگزین خام فروشی نفت و بسترساز جهش تولید شود.
شرط وزیر بهداشت برای اجرای طرح ترافیک
وزیر بهداشت، در مورد اجرای طرح ترافیک در تهران، شروطی را مطرح کرد.
خبر خوش برای بازنشستگانِ بی‌خانه /پرداخت ۴۰ هزار وام ۵۰ میلیونی مسکن با سود ۴ تا ۹ درصد
هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی بند (ز) تبصره (۱۶) قانون بودجه، موضوع پرداخت تسهیلات مسکن به بازنشستگان را تصویب کرد.
وزیر نیرو: ۲۵۰ طرح بزرگ وزارت نیرو با سرمایه‌گذاری ۵۰هزار میلیارد تومانی به بهره‌برداری می‌رسد/آب و برق هم یک نقش زیربنایی در عرصه‌های مختلف کشور دار
وزیر نیرو از بهره‌برداری از ۲۵۰ طرح عمده و بزرگ تا پایان امسال در کشور خبر داد و گفت: تا پایان دولت بیش از ۳۳۰هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی مدرن در کشور افتتاح خواهد شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم تبریک گفت
سیدعباس صالحی وزیر ارشاد در پیامی انتصاب دکتر محمد باقر قالیباف را به سمت ریاست مجلس یازدهم شورای اسلامی تبریک گفت.
تهران لرزید/ مردم به جای نگرانی «آماده» باشند/ گسل «مشا»، منشاء زلزله
زلزله‌ای به قدرت 4 ریشتر ظهر امروز تهران را لرزاند و کانون آن حوالی دماوند اعلام شد.
تعویق امتحانات نهایی یا اجرای پروتکل‌های سختگیرانه؟
قرار است وزرای بهداشت و آموزش و پرورش در خصوص برگزاری امتحانات نهایی رایزنی کنند تا راهکار مناسبی برای رفع دغدغه دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها گرفته شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار