آقای رئیسی توپ در زمین شماست
روزنامه فرهیختگان در سرمقاله‌ خود نوشت: زندگی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مردم امروز به‌شکلی با شبکه‌های اجتماعی ممزوج شده است که هرنوع تلاش برای اعمال محدودیت بر آنها به محدود کردن آزادی و البته حس آزادی تعبیر می‌شود.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد:
افزایش بیماران سرپایی کرونا در کشور / بازنگری در محدودیتهای کرونایی؛ این هفته
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، ضمن انتقاد از عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی در برخی نقاط کشور طی هفته گذشته و مشخص شدن تاثیر این عدم رعایت طی روزهای آتی، در عین حال گفت: این هفته احتمالا جلسات دیگری در ستاد داریم درباره بازنگری پروتکل ها و محدودیت ها صحبت می کنیم زیرا با تغییر رنگ شهرها و وضعیت مناسب تر، شاهد افزایش تجمعات و ترددها هستیم.
استخدام ۲۵ هزار معلمان حق التدریس  و تبدیل وضعیت  با امضاء طلایی وزیر آموزش و پرورش/۵۰۰ نفرحق التدریس تبدیل  وضعیت  می شوند
وزیر آموزش و پرورش امسال ۲۵ هزار و ۵۰۰ نفر از همکاران حق‌التدریس در کشور تبدیل وضعیت می‌شوند، گفت: تلاش ما تحت پوشش قرار دادن دانش آموزانی است که در فرآیند تحصیل حضور ندارند و برای بازگشت آنها تمام تلاش خود خواهیم کرد.
تاکید فرمانده کل سپاه بر تمرکز ظرفیت‌های طرح شهید سلیمانی در استان 
مازندران/طرح شهید سلیمانی تا ریشه‌کنی کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت
سردار رمضان شریف از تاکید فرمانده کل سپاه برای تقویت اقدامات سپاه و تمرکز ظرفیت‌های طرح شهید سلیمانی برای غلبه بر شرایط کرونایی پدید آمده در استان مازندران خبر داد.
درگذشت استاندار سابق فارس و سفیر سابق ایران در ترکمنستان
«محمد احمدی» استاندار اسبق استان فارس به دلیل بیماری در گذشت.
ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن آغاز می شود/ زمان برگزاری و نحوه طراحی سئوالات
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ از تاریخ ۱۲ بهمن ماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
رئیس رسانه ملی:
صداوسیما همچنان در راس اعتماد مردم است/لزوم کسب درآمد۲۷۰۰میلیاردی
عبدالعلی علی عسکری طی جلسه ای از مشکلات سازمان صداوسیما سخن گفت و اینکه با وجود همه هجمه‌ها این سازمان همچنان در راس اعتماد مردم قرار دارد.
مدیرکل سلامت وزارت آموزش و پرورش:
بازگشایی مدارس تهدید کننده سلامت دانش‌آموزان نیست
مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش، هدف از بازگشایی مدارس را رفع اشکالات و آسیب‌هایی دانست که دانش آموزان در حوزه فضای مجازی با آن روبرو شده‌اند و گفت: با شرایط پیش‌بینی شده و کاهش تراکم دانش آموزان در کلاس‌های درس به حداکثر 10 نفر، جای نگرانی در خصوص تهدید سلامتی دانش آموزان وجود ندارد.
سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد:
شناسایی ۶۱۸۲ بیمار جدید کرونایی/ ۸۴ نفر دیگر فوت شدند
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن اشاره به وضعیت شهرهای کرونایی کشور، آمار بیماران جدید را اعلام کرد.
پربازدیدها