تازه های خبری :
کد خبر: ۶۱۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
گرگان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به شکل رژه خودرویی و موتوری در گرگان را تشریح کرد.

به گزارش آرانیوز:حجت الاسلام احمدرضا احمدی بعدازظهر یکشنبه در خصوص مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرگان اظهارکرد: تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در گلستان اندیشیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال تحت تأثیر شیوع کرونا بوده و به صورت رژه خودرویی (خانوادگی) و رژه موتوری در گرگان برگزار می‌شود.

احمدی در خصوص مسیر راهپیمایی، گفت: ورودی خودروها از میدان مفتح (فلکه پمپ بنزین) و مبدا راهپیمایی فلکه مازندران است.

وی توضیح داد: مسیر راهپیمایی از خیابان امام خمینی (ره) به سمت میدان شهرداری، خیابان شهید بهشتی و میدان کریمی است.

احمدی گفت: برنامه از ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد و سخنران این مراسم «فرهاد دژپسند» وزیر اقتصادی و دارایی خواهد بود.

احمدی گفت: با نشست با پلیس راهور راه‌های جایگرین برای عبور و مرور مردم اندیشیده شده تا گره ترافیکی ایجاد نشود.

وی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در برنامه‌های دهه فجر ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن هم می‌توانند به آدرس اینترنتی fajr.ccoip.ir مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، قطعنامه سراسری راهپیمایی هم در سامانه فوق، بارگذاری و به تأیید شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

آغاز ماراتن بزرگ انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد/ما‌شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت/مرد هسته ای ایران،برای آبادی ایران می‌آید/عباسی دوانی مدیر جهادی،دانشمندی از نسل مردان خوشنام و بی ادعا/ایران برای جهش، نیاز به تجربه عباسی ها دارد/آرایش انتخاباتی و معادلات انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر می‌کند/ دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود/لبیک فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس به ملت بزرگ ایران و ورود به عرضه انتخابات ریاست جمهوری/استقبال فرهیختگان،خانواده معظم شهدا، جانبازان ،مدافعین حرم‌. فرهنگیان احزاب سیاسی و اساتید از عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران برای ورود به میدان انتخابات ریاست جمهوری/فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و رئیس کمیسیون انرژی مجلس،سیاستمداری و مدیر اجرایی و دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده،اهل علم و حساب دقیق،دارای قاطعیت و مصمم،سابقه اجرایی و مدیریتی،خوش فکر،ولایتمدار و دشمن شناس هستند و واستفبال چشمگیر و فرهیختگان،اساتید،احزاب سیاسی،فرهنگیان از دانشمند هسته ای ایران حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰/گام بلند و با اقتدار فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای ایران و همرزم شهیدان جهان آرا و فخری زاده و رئیس کمیسیون انرژی پارلمان در مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

آخرین اخبار