برکات برجام فقط در کام پولدارها ؟!

رهاورد سفر رئیس جمهور به اروپا قراردادهایی بود که حالا دولت از آن ها به عنوان پاسخی دندان شکن برای منتقدانش استفاده می کند چنانکه افراد نزدیک به دولت می گویند قراردادهای امضا شده می تواند صنعت هوایی ایران را تا حد زیادی متحول کند.

توضیح نوبخت درباره ارائه تنها ۳.۵ درصد برنامه ششم به مجلس

رئیس سازمان مدیریت ضمن واکنش به انتقاد برخی نمایندگان مبنی برارائه تنها ۳.۵درصد برنامه ششم به پارلمان گفت:اگر اجرای این برنامه به تعویق بیفتد، اجرای برنامه اقتصادمقاومتی هم به تاخیر می‌افتد.

مجمع تشخیص مصلحت قراردادهای جدید نفتی را بررسی می‌کند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از بررسی متن قراردادهای جدید نفتی در این مجمع و انطباق آن با سیاست‌های کلی نظام در آینده خبر داد.

وزیر نیرو: تصمیمی برای افزایش قیمت آب و برق نداریم

وزیر نیرو با اشاره به وضعیت بارش‌ها در کشور گفت: درحال حاضر کمتر از نیمی از ظرفیت سدهای کشور پر است.

عیدی کارگران اعلام شد

میزان به نقل از مروج حسینی نوشت: هیچ مالیاتی به عیدی کارگران تعلق نمی‌گیرد.

صادرات نفت ایران 20 درصد افزایش می یابد

اطلاعات بارگیری کشتی ها نشان می دهد که در ماههای ژانویه (11دی- 11بهمن) و فوریه (12بهمن- 10اسفند) سال جاری میلادی(2016 )، صادرات نفت ایران ٢٠ درصد بیشتر می شود.
وزیر نیرو خبر داد

احتمال بروز خاموشی در تابستان ۹۵/ آب مشترکان بسیار پرمصرف در سال ۹۵ قطع می‌شود

وزیر نیرو گفت: پیک مصرف برق در تابستان ۹۵ در مرز ۵۴ هزار مگاوات پیش‌بینی شده و در صورتی که مصرف برق از مرز ۵۴ هزار مگاوات عبور کند خاموشی خواهیم داشت.

عیدی امسال کارمندان چقدر است؟

در حالی میزان عیدی کارکنان دولت بر اساس قانون و درنهایت تصویب هیات وزیران تعیین و اعلام می شود که شواهد نشان می دهد برای سال جاری، عیدی کارکنان رقمی حدود 688 هزار تومان خواهد بود.

قیمت جدید "آب"

شورای اقتصاد دستورالعمل تعرفه خدمات آب خارج از تاسیسات شرکت های آب و فاضلاب شامل تعرفه خدمات آب برداشتی از منابع آب سطحی و زیرزمینی در حوزه فعالیت شرکت های آب منطقه ای استان ها و سازمان آب و برق خوزستان را تصویب کرد.

آغاز تولید مرغوب‌ترین نفت جهان در ایران/ رنگ نفت ایران سفید شد

یک مقام مسئول در شرکت نفت با اشاره به آغاز تولید مرغوب‌ترین نفت جهان از یکی از چاه‌های جدید نفتی ایران در خلیج فارس، گفت: نفت جدید سفید رنگ و به نوعی گازوئیل طبیعی است.

آقای نوبخت، کارگران هم حداقل ۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان حقوق می‌خواهند

حال که صحبت از افزایش دستمزد کارمندان تا مرز یک میلیون و ۵۰ هزار تومان در عرصه شاغلین و بازنشستگان به میان آمده است، بسیار به جا است که دولت در عرصه کارگری به عنوان بزرگترین کارفرما این سیاست را اجرایی کند.

۶۳ هزار میلیارد تومان درآمد تخیّلی در بودجه ۹۵

گزارش جدید یک موسسه پژوهشی مطرح کشور نشان می‌دهد، دولت در لایحه بودجه ۹۵ بیش از ۶۳ هزار میلیارد تومان درآمد غیرقابل تحقق، پبش بینی کرده است.
قبلی۴بعدی