تازه های خبری :
ابتکار خبر داد
معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از پیشنهاد ایران به سازمان ملل برای تشکیل صندوق جهانی مهار کانون‌های گرد و غبارخبر داد.
مراسم تودیع ومعارفه مدیر عامل شرکت مخابرات استان خوزستان با حضور جمعی از مسوولین برگزار شد.
معاون گردشگری و زیارتی استانداری فارس گفت: استفاده از توان بخش خصوصی برای بالفعل کردن ظرفیت‌های گردشگری فارس یک ضرورت است.
صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی خوزستان برگزار شد.
با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهور، خسرو نشان به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی شد.
مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور از بخش خصوصی خواست تا در زمینه ساخت و افزایش شو روم‌ها که موجب جلب هیئت‌های تجاری صنایع دستی می‌شوند، کمک کنند.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز مدیر نمونه کلانشهر اهواز شناخته و از سوی فرمانداری تجلیل شد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: طرح مرمت این ساختمان سه گوش اهواز که در فهرست ملی آثار تاریخی کشور ثبت شده توسط سازمان میراث فرهنگی خوزستان با اعتبار اولیه 10 میلیارد ریال و اولویت موریانه‌زدایی و تغییرات مکانیکال این ساختمان آغاز شده است.
با حکم رییس پارک علم و فناوری خوزستان :
با حکم دکتر بابک مختاری رییس پارک علم و فناوری خوزستان، مجتبی گهستونی به عنوان مسئول روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خوزستان منصوب شد.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز از برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی به مدت پنج روز در نمایشگاه بین المللی خوزستان خبر داد.
پربازدیدها
آخرین اخبار