تازه های خبری :
ابتکار خبر داد
معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از پیشنهاد ایران به سازمان ملل برای تشکیل صندوق جهانی مهار کانون‌های گرد و غبارخبر داد.
مراسم تودیع ومعارفه مدیر عامل شرکت مخابرات استان خوزستان با حضور جمعی از مسوولین برگزار شد.
معاون گردشگری و زیارتی استانداری فارس گفت: استفاده از توان بخش خصوصی برای بالفعل کردن ظرفیت‌های گردشگری فارس یک ضرورت است.
صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی خوزستان برگزار شد.
با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهور، خسرو نشان به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان معرفی شد.
مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور از بخش خصوصی خواست تا در زمینه ساخت و افزایش شو روم‌ها که موجب جلب هیئت‌های تجاری صنایع دستی می‌شوند، کمک کنند.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز مدیر نمونه کلانشهر اهواز شناخته و از سوی فرمانداری تجلیل شد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: طرح مرمت این ساختمان سه گوش اهواز که در فهرست ملی آثار تاریخی کشور ثبت شده توسط سازمان میراث فرهنگی خوزستان با اعتبار اولیه 10 میلیارد ریال و اولویت موریانه‌زدایی و تغییرات مکانیکال این ساختمان آغاز شده است.
با حکم رییس پارک علم و فناوری خوزستان :
با حکم دکتر بابک مختاری رییس پارک علم و فناوری خوزستان، مجتبی گهستونی به عنوان مسئول روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خوزستان منصوب شد.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز از برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی به مدت پنج روز در نمایشگاه بین المللی خوزستان خبر داد.
پربازدیدها

بهار انتخاباتی که با آفت های رسانه ای سعی در تخریب ثمره آن دارند/به فضل الهی اسماعیل جلیلی با اقتدار به عرصه انتخابات مجلس دوره یازدهم شرکت می‌کند/اهتزاز پرچم کاندیداتوری اسماعیل جلیلی بر فراز مسجد سلیمان، لالی، اندیکا هفتگل/پرونده برخی رسانه‌های معاند در استان و شهرستانها که درصدد تخریب جلیلی می‌باشند روی میز دادستان/دلسردی مردم نسبت به شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک خیانت به کشور و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است/استقبال فرهیختگان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مدافعین حرم و مردم ولایتمدار لالی،اندیکا از جلیلی برای ورود به انتخابات مجلس دوره یازدهم/رمزگشایی از یک تخریب از یک جریان خاص زیر ذره بین مراجع قضایی در حال رصد است/حضور جلیلی چهره محبوب مردمی لرزه بر اندام رقبای این دوره مجلس خواهد انداخت/شهر اولین ها و اثر انگشت های طلائی مردم مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، هفتگل برای اسماعیل جلیلی محفوظ است

آخرین اخبار