تازه های خبری :
برف و کولاک، مدارس پیش دبستانی و دبستان در ملارد، شهریار، دماوند، فیروزکوه و رودهن در نوبت صبح را تعطیل کرد.
مدیر کل آموزش وپرورش خوزستان عنوان کرد:
با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان کشوری واستانی،گردهمایی رؤسای تعاون وامور رفاهی ادارات آموزش وپرور ش سراسر کشور در آبادان برگزار شد.
مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در گزینش رد صلاحیت شده‌اند سه روز برای تجدیدنظر فرصت دارند.
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از ادامه تحصیل دانش آموزان در دوره پیش دانشگاهی تا دو سال دیگر خبر داد.
آموزش وپرورش خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی برتر در امراقامه نماز،تقدیر شد و آموزش وپرورش خوزستان برای دومین سال متوالی، عنوان شایسته تقدیر ویژه در امر اقامه نماز را کسب نمود.
مراسم تقدیر از 37دانش آموز خوزستانی برگزیده کشوری در سی و سوّمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز ، در آمزوشگاه شاهد عفاف ناحیه یک اهواز برگزار شد.
تقدیر معاون وزیر آموزش وپرورش از تقی زاده
معاون وزیر آموزش وپرورش از مدیرکل آموزش وپرورش استان خوزستان به دلیل تلاش در ارتقاء خدمات مدارس آموزش از راه دور استان، تقدیر نمود.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش در مورد مدیریت ضعیف مدیران کل آموزش و پرورش قانع نشدند و فانی دومین کارت زرد خود را از مجلس دریافت کرد.
دبیر کمیته اضطرار آلودگی هوا تهران از تعطیلی مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و نواحی یک و دو، کهریزک و شهرستان ری در روزهای دوشنبه و سه شنبه خبر داد و گفت: این اقدام بنا به تصمیم کمیته اضطراری آلودگی پایتخت صورت می گیرد.
معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد؛
معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش از عدم تخصیص پنج درصد عوارض شهرداری‌ها برای ساخت فضاهای آموزشی، تعمیر و تجهیز مدارس انتقاد کرد و گفت: اگر قانون مربوط به انبوه سازان مسکن احیاء شود نگرانی ما بابت مدارس در پروژه‌های انبوه سازی و شهرک‌های جدید التاسیس مرتفع می‌شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار