جذب های غیر اصولی در آموزش و پرورش در ایستگاه آخر پارلمان/بررسی طرح ساماندهی معلمان غیر رسمی پس از تصویب بودجه در صحن علنی مجلس
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، طرح ساماندهی و تعیین تکلیف ۲۰۰ هزار معلم در آموزش و پرورش را از مهم‌ترین طرح‌هایی دانست که پس از تصویب بودجه ۱۴۰۰ در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد و تصریح کرد: پس از تصویب این طرح، آموزش و پرورش اجازه جذب نامتعارف هیچ معلمی را نخواهد داشت.
عیسی‌‍زاده:
قانون مدیریت تعارض منافع باعث خودنظارتی مدیران می‌شود
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب و اجرای طرح مدیریت تعارض منافع به عنوان عاملی برای خودنظارتی مدیران و کارمندانی که در سیستم‌های دولتی فعالیت دارند، یاد کرد.
هفته آینده بهارستان نشینان درانتظار  دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی در صحن علنی پارلمان/سو مدیریت سرمایه گذاران در بورس را به خاک سیاه نشاند
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع بورس نقد جدی به عملکرد وزیر اقتصاد وارد است و باید در صحن مجلس حاضر و به سوالات و ابهامات وکلای مردم پاسخ دهد.
توصیه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به مردم درباره بازار بورس
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نگاه مردم به بورس بلند مدت باشد، گفت: مردم آرامش خود را حفظ کنند، شرایط بازار سرمایه در بلندمدت به نفع کشور و مردم خواهد بود.
مجلس علیه مجلس/طرح جهش تولید و تامین مسکن با طی مراحل آخر حذف و اضافه در دستور کار صحن علنی مجلس به قرار گرفته است اما هشدار دوم مرکز پژوهش‌ها درباره محتوای نهایی شده از ۷ اشکال در نسخه نمایندگان برای رونق بازار ملک  حکایت دارد/هشدار مرکز پژوهشهای پارلمان برای  مسکن  و ۷  مورد خطر  می داند
طرح «جهش تولید و تامین مسکن» با طی مراحل آخر حذف و اضافه، در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفته است؛ اما هشدار دوم مرکز پژوهش‌ها درباره محتوای نهایی‌شده، از هفت اشکال در نسخه نمایندگان برای رونق بازار ملک حکایت دارد.
عضو کمیسیون تلفیق: رانت ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه سال آینده حذف شد /طرح مجلس برای بهبود بورس
عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مجلس به دنبال جدا کردن بورس از دولت و وزارت اقتصاد است، تصریح کرد: کاهش ۵ درصدی مالیات از "تولید" در کمیسیون تلفیق تصویب شد.
پربازدیدها