تازه های خبری :
گزارش مرکز پژوهش  مجلس ازظرفیتها و چالش  های ایجاد شده در حوزه‌  فعالیت  های دانش بنیان و کسب و کارهای فناوری
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به بررسی ظرفیت ها و چالش های ایجاد شده در حوزه فعالیت های دانش بنیان در مقابله با کرونا پرداخت.
الهام آزادنماینده ناینن،خور و بیابانک در مجلس گفت:بنای مجلس و دولت بر  تعامل و همدلی است
نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اکثریت مجلس یازدهم معتقد است که در شرایطی نیستیم که بخواهیم تقابلی با دولت داشته باشیم.
ایزدخواه :مجلس وضعیت حقوق و دستمزدها را ساماندهی می کند/ باید عدالت برقرار شود/میزان افزایش حقوق‌ها در بودجه سال ۹۹ نارضایتی‌های زیادی را برای مردم ایجاد کرد
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم به دنبال تغییراتی در بودجه است تا وضعیت حقوق و دستمزدها ساماندهی شود.
تأکید قالیباف بر گسترش همکاری‌های ایران و روسیه در کمیسیون مشتر‌ک‌ پارلمانی
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پیام تبریک رئیس دومای روسیه بر تسهیل روابط اقتصادی، تجاری، سیاسی، فرهنگی و پارلمانی ایران و روسیه تأکید کرد و از آمادگی مجلس برای گسترش همکاری‌های فی‌مابین خبر داد.
علیرضا بیگی:
مجلس یازدهم پرچمدار تحول‌خواهی باشد/ فسیل‌ها را از مناصب 
مدیریتی کنار بزنیم/مجلس دهم ظهور و بروز خوبی در چارچوب نظام انقلاب اسلامی نداشت
عضو فراکسیون انقلاب مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم باید پرچمدار تحول‌خواهی باشد، گفت: نباید اجازه دهیم فسیل‌های انقلاب در مناصب مهم مدیریتی کشور حضور داشته باشند.
اولین سوال از دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی در مجلس یازدهم کلید خورد/وزیر اقتصاد از صوراسرافیل به بهارستان
«محسن دهنوی» نماینده مردم تهران اولین سوال از وزیر اقتصاد در مجلس یازدهم را کلید زد.
بررسی برخی اعضای  کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس و نحوه عضویت نمایندگان و تخصصی برمبنای  تحصیلات و سوابق مرتبط و اصلاح دستور العمل اجرایی ماده ۳۶ قانون/هفته آینده کمیسیونها نهایی می شود
رییس و اعضای هیات رییسه مجلس و جمعی از اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه در جلسه‌ای نحوه عضویت نمایندگان در کمیسیون‌ها را بررسی کردند.
پربازدیدها
آخرین اخبار