تازه های خبری :
نماینده‌ای که امروز درگذشت، ۳ روز پیش می‌توانست ریاست کمیسیون امنیت را به فلاحت پیشه برساند؟
مرتضی صفاری نطنزی که امروز دار فانی را وداع گفت چند روز پیش بخاطر بیماری در جلسه مهم کمیسیون امنیت غایب بود. فردی که از حامیان ریاست فلاحت‌پیشه بر کمیسیون بود و غیبتش آنقدر در کمیسیون محسوس بود که ذوالنوری از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری توانست با یک رای بیشتر رئیس کمیسیون امنیت ملی شد.
مجلس مصوب کرد/ شهروندان می‌توانند اطلاعات اموال نامشروع مسئولان را به دادستان کل کشور اعلام کنند
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند شهروندان و سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند اطلاعات اموال نامشروع مسئولان را به دادستان کل کشور اعلام کنند.
تذکر یک مجلس به ظریف درباره میهمانی در سفارتخانه‌ها/ مأموریت «لاریجانی» به کمیسیون امنیت ملی درباره مهمانی‌های مختلط در سفارتخانه‌ها
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم جلوگیری از برگزاری مراسمات مشکوک و خلاف شئونات اسلامی در سفارتخانه‌ها که با حضور برخی افراد حقوقی و حقیقی انجام می‌شود و زمینه‌های جاسوسی و ... را ایجاد می‌کند، تأکید کرد.
افشاگری سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ از مافیای خودرو
بهرام پارسایی، سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس که دربرنامه‌ی گزارش هفتگی شبکه یک سیما شرکت کرده بود، ضمن ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی اعلام ورشکستگی دو خودروساز بزرگ کشور گفت: متاسفانه علیرغم همه‌ی حمایت‌های بی‌نظیری که از این صنایع می‌شود، ورشکسته نشان دادن آنها جای اما و اگر بسیاری دارد.
پزشکیان در نطق پیش از دستور:
اقدام سپاه مشت محکمی بر دهان آمریکای جنایتکار بود
نایب رئیس مجلس گفت: ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکا، مشت محکمی بر دهان آمریکای جنایتکار بود و ثابت کرد ایران به این راحتی تسلیم یاوه‌گویی‌های آنان نخواهد شد.
معاونین وزیر  نیرو و مدیران کل سازمان های آب برق و فاضلاب  و استان های معین قم، همدان و قزوین جهت بازدید  از روند پروژه ها آب و فاضلاب و برق  دشت آزادگان و هویزه و بستان  وارد استان خوزستان  شدند/
با تلاش های ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه معاونین وزارت نیرو و مدیران کل سازمان های آب و برق و فاضلاب و استان های معین قم، همدان و قزوین جهت بازدید از روند پروژه های آب و فاضلاب و برق این شهرستان ها وارد استان خوزستان شدند.
حسنوند در برنامه«چهل ۵۷»: مجلس آینده اصولگرا خواهد بود/ بخشی از تیم زنگنه باید تغییر کند
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت باید بخشی از تیمش را تغییر دهد و از سایر جریانات معتقد به نظام استفاده کند و در شرایط تحریمی، دامنه استفاده از ظرفیت‌ها را بیشتر کند.
مازنی مطرح کرد: «روحانی» دست از سکوت بردارد/ مجلس دهم، مجلس اصلاح‌طلبان نیست/ آقای مطهری به دلیل صراحت لهجه، مخالفان جدی بسیاری در داخلی و خارج مجلس دارد
نماینده اصلاح طلب لیست امید که موفق شد ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس در سال سوم را از آن خود کند در رقابت با همتایش در فراکسیون ولایی مجلس موفق نشد کرسی ریاست را در سال چهارم مجلس حفظ کند چون جریان سوم حاکم بر مجلس نفع و صلاح خود را در پررنگتر شدن نقش متحد استراتژیک خود تشخیص داد.
پربازدیدها
آخرین اخبار