سید حسن نصرالله با دختر شهید سپهبد سلیمانی دیدار کرد
دبیرکل حزب الله لبنان با زینب سلیمانی دختر شهید سپهبد قاسم سلیمانی دیدار کرد.
فرصت ۹۰ روزه آمریکا به شرکت‌های خارجی برای تطبیق با تحریم‌های ضدایرانی/ جریمه در انتظار شرکت هایی که این تحریم ها را همارهی نکنند
وزارت خزانه‌داری آمریکا در پی اعمال تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران، فرصتی ۹۰ روزه به شرکت‌های خارجی برای انطباق با این تحریم‌ها داده است.
مک‌کانل: استیضاح ترامپ در سنا احتمالاً از هفته آینده آغاز می‌شود
رهبر حزب اکثریت سنای آمریکا اعلام کرد جلسات استیضاح رئیس‌جمهور این کشور احتمالاً از هفته آینده آغاز خواهد شد.
با اعلام دریافت نامه ای از ظریف/ اتحادیه اروپا از شفاف سازی ایران درباره حادثه هواپیما استقبال کرد
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اعلام اینکه نامه ای از وزیر خارجه ایران در مورد سقوط هواپیمای اوکراینی دریافت کرده است از شفاف سازی تهران در این خصوص استقبال کرد.
سلطان قابوس درگذشت+شناسنامه/ «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان جدید عمان شد
سلطان «قابوس بن سعید» پادشاه عمان پس از یک دوره بیماری در سن ۷۹ سالگی درگذشت.
در واکنش به حمله به عین‌الاسد/ ژاپن دعوت به دیپلماسی کرد/ احتمال لغو سفر منطقه‌ای آبه
رسانه‌های ژاپنی از احتمال لغو سفر خاورمیانه‌ای نخست‌وزیر این کشور در واکنش به تحولات اخیر منطقه خبر می‌دهند حال آنکه همزمان توکیو طرفین درگیری را به خویشتنداری دعوت کرد.
سردرگمی فرمانده ائتلاف آمریکایی؛ ارسال نامه خروج نیروها از عراق بدون هماهنگی با پنتاگون!/ تغییر موقعیت استقرار نیروهای خود را ظرف روزها و هفته‌های آینده آغاز خواهد کرد
ساعتی پس از انتشار نامه فرمانده ائتلاف تحت رهبری آمریکا به سران عراقی و اعلام آمادگی برای خارج کردن نیروهای ائتلاف از عراق، وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که نمی‌تواند صحت این نامه را تأیید کند!
سلیمانی حامل پاسخ ایران در خصوص روابط تهران- ریاض بود/ الزام دولت عراق به اخراج نظامیان آمریکا با رای نمایندگان پارلمان + متن قانون
نمایندگان پارلمان عراق در نشست فوق‌العاده‌ای که به بررسی تجاوز تروریستی اخیر آمریکا در شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نایب رئیس حشد شعبی اختصاص داشت، رای به ملزم شدن دولت به اخراج نظامیان آمریکایی دادند.
بیانیه حشد شعبی درباره جزئیات حمله بامدادی امروز(شنبه) تروریست‌های آمریکایی/ تکذیب ادعای شهادت یک فرمانده مطرح حشد
هیئت حشد شعبی درباره جزئیات حمله بامدادی امروز تروریست‌های آمریکایی به دو خودروی این نیروی مردمی بیانیه‌ای صادر کرد.
ظریف وارد مسکو شد
وزیر امور خارجه در رأس هیأتی عالی رتبه برای دیدار و رایزنی با همتای روس خود و دیدار با مقام‌های ارشد روسیه وارد مسکو شد.