عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۱۸ آذر
توهم ترامپ از «امریکا امریکا» گفتن روحانی/رمزگشایی از بودجه ۹۹/هاله مذاکره بر سر دولت/سیل شیفتگان خدمت!/نفت هنوز بودجه را سیاه می‌کند/سیلی اجاره‌ها/تیتر تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۱۴ آذر
اعترافات را ببینید/فرمان رافت/خدا بیدارتان کند!/آقای رئیس جمهور! به اعتماد مردم رحم کنید/تحریم را بردارید در ۱+۵ مذاکره می‌کنیم/سیگنال فردوسی به حافظ/تیتر یک تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
قصه یک آقازاده‌ از «صدا» به «سیما»/ آدم‌های ساده‌ای که هیولا شدند
نمایش رادیویی «ساده خط خطی» که این روزها هم از رادیو «نمایش» شنیده می‌شود و هم در قاب شبکه «نسیم» دیده می‌شود، روایت آدم‌های ساده‌ای است که به هیولا تبدیل می‌شوند.
منطقه پرواز ممنوع» میلیاردی شد
فروش فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه‌کنندگی حامد بامروت نژاد از مرز یک میلیارد تومان گذشت
شروع حضرت موسی(ع) از شهرک سینمایی دفاع‌مقدس/ چه کسانی بازیگران سریال می‌شوند؟
میرعلایی خبر از بهبود شورجه داد و اعلام کرد که سریال حضرت موسی(ع) سال آینده از شهرک سینمایی دفاع‌مقدس کلید خواهد خورد.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۳ آذر
شورای ائتلافی پایانی بر لیست سهمیه‌ای/سربلندهای آزمون سخت سوخت/ ژن آمریکایی آشوب و شرارت/نگرانی از گرانی/چه دستگاه‌هایی حاضر به افشا نشدند؟/تیتر یک تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های شنبه ۲ آذر
حمایت اراذل از اوباش/ملاک‎‌های دریافت یارانه بنزینی/مسئولان ذوق نکنید به عشق رهبر امده‌ایم/مسیر «پسا واقعه»/لبخند صنعت برق به بیت کوین/تیتر یک تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
سرانه مطالعه ۱۳ دقیقه در روز است/رمان در صدر آثار مورد مطالعه
سیدعباس صالحی تازه‌ترین آمار به دست آمده از سرانه مطالعه در کشور را بیان کرد.
«دیوار چین» ایرانی کشف شد/ میراث فرهنگی: دیوار کشف شده کاربردی دفاعی داشته است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در خصوص کشف دیوار سنگی در سرپل‌ذهاب، گفت: معمولا کارکرد این سازه‌ها دفاعی است.