تازه های خبری :
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۱ مرداد
حسابرسی نفت/جریمه خوری دولت از جیب ملت/شوک ۲ وزارتخانه به بورس/ما پیر مردها باید برویم/برش آخر پروژه فشار/ماجرای پرحاشیه «دارادوم»/متهم سفارشی/تیتر تعدادی از روزنامه‌های امروز است.
امام کاظم(ع) با چه راهکارهایی پرچم اباعبدالله(ع) را برپا نگه‌داشت؟
حضرت امام موسی‌بن جعفر(ع) به‌رغم شرایط خفقان زیاد که در نتیجه آن، امام و بسیاری از اصحاب بازداشت و زندانی شدند، با راهکارهایی پرچم حضرت اباعبدالله(ع) را برپا نگه‌داشت و توصیه‌هایی به شیعیان برای حفظ این شعائر الهی داشت.
مدیر مجمع هنرمندان صنایع دستی:
بازار بورس منهای صنایع دستی/ کمک ۲۰۰ هزار تومانی به هنرمند!
مدیر مجمع صنایع دستی معتقد است وزارت میراث فرهنگی برنامه‌ای برای جذب سرمایه‌گذار و حمایت از هنرمندان ندارد و الا وارد بازار بورس شده بود و یا سرمایه آسیب‌دیدگان از عدم صادرات را جذب می‌کرد.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۱۶ مرداد
انفجار مهیب بیروت حادثه یا جنایت؟/سرباز غدیر/۲/۵میلیون خانه خالی در دوراهی فروش یا مالیات سنگین/موافق توزیع کالا برگ نیستیم/صدای زوزه گرگ‌ها/دل سوخته بیروت/تیتر تعدادی از روزنامه‌های امروز است.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۱۴ مرداد
تاراج با رمز خصوصی سازی/ فقط یک سال/۲۰ میلیارد ارز بازنگشته دست دولتی‌هاست!/نسخه مجلس برای مسکن/منشور مانور تجمل/قتل عام کرونایی؟!/تیتر تعدادی از روزنامه‌های امروز است.
منوچهر محمدی:
خطر تغییر کاربری سالن‌های سینمایی/ هشداری که ارشاد نشنیده گرفت!
منوچهر محمدی تهیه‌کننده باسابقه ضمن اشاره به اینکه درباره وضعیت امروز سینماها به مدیران ارشاد هشدار داده بود، تأکید کرد در صورت تغییر کاربری سالن‌های سینمایی وضعیت بدتر از امروز هم خواهد شد!
پیوند علم و دین در افق فقاهت شیعی/ توجه مراجع به نظرات کارشناسی
فقهای شیعه همواره به داده‌های علمی در سطح احکام فقهی توجه خاصی داشته‌اند و نزد فقهای بزرگ شیعه هیچ گاه تضاد میان علم و دین آنگونه که در مسیحیت جریان داشته، سابقه ندارد.
«سرمایه» عامل اصلی سانسور در سینما است/ خوش‌اقبالی‌های «پسرکشی»!
محمدهادی کریمی نویسنده و کارگردان «پسرکشی» ضمن طرح برخی ناگفته‌ها درباره حضور این فیلم در جشنواره فجر و عرضه اینترنتی آن، تأکید کرد این فیلم را اثری خوش اقبال در سینمای ایران می‌داند.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۱۳ مرداد
چه کسانی با تحریف تیغ تحریم را تیز می‌کنند/مالیات خانه هالی تا ۱۸ برابر اجاره/کنکور در برزخ/موانع اصلی تولید؛ تورم، بانک‌ها و بروکراسی/الزامات بازگشت کوپن/تیتر تعدادی از روزنامه‌های امروز است.
معاون راهبردی سازمان تبلیغات اسلامی :
اولویت ما برای محرم امسال، تقویت همبستگی و مسئولیت اجتماعی است
حجت الاسلام تجریشی گفت: اولویت فضای تبلیغی محرم امسال تقویت همبستگی و مسئولیت اجتماعی و به تعبیری که در زیارت عاشورا می خوانیم، «ولی لمن والاکم» است.
پربازدیدها
آخرین اخبار