تازه های خبری :
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۳ مهر
۱۸ میلیارد دلار را به باد ندادیم به مردم دادیم!/آمد نیوز آمد!/پیدا و پنهان هدایت و بازداشت «نیما زم»/«زم» هم به چنگ آمد/ضرب الاجل تزئینی/تیتر یک تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
پشت‌پرده همکاری‌های فاقد قرارداد در تئاتر/تهیه‌کننده دردسترس نیست/معضل مشترک خصوصی‌ها و دولتی‌ها
مساله شانه خالی کردن تهیه‌کنندگان تئاتر از بستن قرارداد با عوامل یک اثر نمایشی و اختیاری که برای اخراج اعضای گروه بدون پرداخت دستمزد پیدا کرده‌اند، از معضلات جدی این روزهای تئاتر کشور است.
حجت الاسلام رهبر: اربعین دنیا را تحت تأثیر قرار می‌دهد/ توصیف غیرمسلمانان از پیاده‌روی اربعین
امام جمعه اصفهان گفت: آفتاب اربعین می تابد ودنیا را تحت تأثیر قرار می‌دهد. کسانی که نمی توانند آفتاب را ببینند چشم خود را می بندند اما چشم‌های بینایی هستند که این حرکت عظیم را نظاره می کنند.
وزیر اطلاعات وارد شلمچه شد/ شرایط عبور و مرور زائران مورد بررسی قرار گرفت
وزیر اطلاعات صبح امروز با استقبال استاندار خوزستان وارد مرز شلمچه شد تا از نزدیک شرایط عبور و مرور زائران اربعین حسینی و نحوه خدمات رسانی به آنان را مورد بررسی قرار دهد.
با مشکل حفظ اعضای هیات علمی مواجه هستیم/ ضرورت توجه به وضعیت رفاهی اعضا
رئیس دانشگاه صنعتی شریف:
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: در حال حاضر دانشگاه با مشکل حفظ اعضای هیات علمی جذب شده مواجه است و با توجه به شرایط زندگی فعلی و مشکلات اقتصادی باید توجه ویژه به وضعیت رفاهی این افراد صورت بگیرد.
تازه‌ترین اخبار اربعین ۹۸| خروج مطلوب زائران از مرزهای چهارگانه /‌ استقبال عراقی‌ها از موکب‌داران ایرانی / تشدید موج بازگشت زائران
گروه استان‌ها به‌ صورت روزانه مخاطبان خود را در جریان آخرین اخبار و تصاویر حماسه بین‌المللی اربعین ۹۸ قرار می‌دهد.
اسرار کلام حافظ در گفت‌وگو با استاد دانشگاه شیراز/ چرا
عضو هیئت علمی بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شیراز معتقد است که انسان امروز در هیاهوی روزمرگی‌هایش به اندیشه و نگاه حافظ به زندگی نیاز دارد.
فضای مجازی صداوسیما با شروع "اربعین آنلاین" اخبار و توشه‌های رسانه‌ای را در اختیار زائران حسینی قرار می‌دهد.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۱۵ مهر
۲ فرار مالیاتی ۶هزار میلیاردی!/رقابت یک میلیون دانشجو برای بیکاری/مردم خط قرمز ما هستند/پمپاژ سیاست به اعتراضات/تحزب در احتضار/«ملت» علیه ملت/تیتر یک تعدادی از روزنامه‌های صبح امروز است.
پربازدیدها
آخرین اخبار