تازه های خبری :
حسین انتظامی در نشست خبری مطرح کرد
تشکیل کمیته سه جانبه برای نظارت بر توزیع کاغذ
رئیس کارگروه کاغذ وزارت ارشاد از تشکیل یک کارگروه سه جانبه به منظور نظارت بر توزیع کاغذهای وارداتی در کشور خبر داد.
تبعات نداشتن دانش روز برای تدریس /
همخوان نبودن آموزش‌ ضمن خدمت معلمان با نیازهای واقعی یکی از اعتراضات مطرح از سوی آنهاست تا جایی که معاون برنامه‌ریزی آموزش‌‌وپرورش هم بر ضرورت تغییر دوره‌ها تأکید دارد، در اینباره یکی از فرهنگیان گفت: این دوره‌ها بی‌توجه به نیازهای واقعی معلمان است.
صالحی در حاشیه جلسه دولت:
سالانه ۴۰۰ هزار تن کاغذ نیاز داریم/ ترخیص ۱۰ هزار تن کاغذ از گمرک
وزیر ارشاد با بیان اینکه ما سالانه به حدود ۴۰۰ هزار تن کاغذ نیاز داریم، گفت: ۶ تا ۱۰ هزار تن کاغذ، طی یک تا دو هفته آینده از گمرک ترخیص می‌شود.
الهام غفوری: «پایتخت» برای سینما و تلویزیون ساخته می‌شود
سعید آقاخانی و کاراکتر نورالدین خانزاده در «پایتخت۶» حضور ندارند و مقدمات ساخت یک نسخه سینمایی برای اکران و سریال «پایتخت۶» برای نوروز ۹۹ فراهم می‌شود.
توجه به اقتصاد رسانه و دادن مجوز به افراد متخصص روزنامه نگاری
شفقنا رسانه-وقتی از مسائل رسانه‌ها و خبرنگاران صحبت می‌کنیم ،باید دید کلی‌تر نسبت به این مقوله داشته باشیم و تنها به چالش‌های رسانه‌های سراسری رسمی و مطرح کشور اکتفا نکنیم. توجه کردن به رسانه‌های محلی می‌تواند یکی از پل‌های ارتباطی مهم برای مطرح کردن مشکلات مردم آن استان باشد .دغدغه‌ها و مسائل این روزهای رسانه‌های محلی و وضعیت خبرنگاران مشغول در تحریریه‌های محلی و استانی از مواردی است که شفقنا رسانه سعی دارد آن را با رسانه‌های محلی در میان بگذارد.
انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح اعضای شورای سیاست گذاری انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس را منصوب کرد.
صحبت‌های مدیران مسوول ۲ روزنامه پس از جلسه با جهانگیری/ ترخیص فوری محموله‌های کاغذی در گمرک/ وکیلی: ارز کاغذ مطبوعات با قیمت ۴۲۰۰ تومان پرداخت و محاسبه می‌شود
در نشستی که صبح امروز (۲۳ اردیبهشت ماه) با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری به منظور حل بحران کاغذ برگزار شده بود، اعلام شد که کاغذ همچنان در لیست کالاهای اساسی باقی می‌ماند و ارز ۴۲۰۰ تومانی به آن تخصیص داده می‌شود. یکی از تصمیمات مهم این جلسه ترخیص فوری محموله‌هایی است که در گمرک هستند.
۱۰ حکم انتصاب از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صادر شد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در احکام جداگانه‌ای ۱۰ نفر از مدیران و مشاوران جدید این سازمان را منصوب کرد.
با حکم حجت الاسلام قمی/ دادمان قائم‌مقام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شد
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی محمدمهدی دادمان را به‌عنوان قائم‌مقام خود منصوب کرد.
قاضی‌زاده هاشمی: ضابطه‌مندشدن سلبریتی‌ها در تلویزیون به ورطه حاکمیت سلیقه نرود/ تصمیمات جدید معاون سیما به ورطه حاکمیت سلیقه نرود/ پای تبلیغات را چهره‌ها به تلویزیون باز کردند
وقتی سلبریتی به تلویزیون می‌آید برای اجرای هر برنامه باید هزینه چند ده برابر یک نیروی جوان پرداخته شود؛ برای اینکه هزینه‌های چند ده‌برابری پرداخته شود آن ورطه "ستاره‌مربع‌ها" و حضور اسپانسرهای رنگارنگ به‌وجود می‌آید.
پربازدیدها
آخرین اخبار