تازه های خبری :
یارانه مهرماه عده‌ای دیگر نیز حذف شد/ یارانه 163 هزار خانوار با جمعیتی نزدیک به 700 هزار نفر
این روند قرار است تا پایان سال ادامه داشته باشد و یارانه افراد پردرآمد حذف شود، طبق برآورد دولت سه دهک بالای درآمدی حدود ۲۵ میلیون نفر هستند.واریز یارانه مهرماه نیز با حذف تعدادی از یارانه بگیران همراه بود.
دولت برای حذف یارانه افراد پردرآمد بانک اطلاعاتی قوی داشته باشد/ تشخیص نیازمند بودن افراد با دولت است
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور بر ضرورت داشتن بانک اطلاعاتی قوی از سوی دولت برای حذف یارانه ثروتمندان تاکید کرد.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای: کسب‌وکارهایی که با یک دکمه خاموش می‌شوند!/ تلاش برای اصلاح روند واردات تجهیزات/ همه درست می‌گویند اما کسی حاضر نیست مصالحه کند/ قیمت اینترنت موبایل قابل رقابت نیست
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اشاره به مشکلات کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات، گفت: زمانی که یک کسب‌وکار آی‌تی به مدت دو روز فیلتر می‌شود، کاربران اعتمادشان را از دست می‌دهند؛ یا در مواردی که سرور را خاموش می‌کنند، رتبه وب‌سایت در الکسا پایین می‌آید. البته با شرایط ایجادشده، دیگر یک قاضی یا مرجع نمی‌تواند به تنهایی حکم فیلترینگ بدهد و این‌ها نکات مثبتی است که از تعامل صنف و نهادها ایجاد شده است.
سهم مردم از ۱۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر می‌شد؟/ اختصاص ارزی که تنها به عده ای خاص ختم می شود +جدول
حسن روحانی در نشست خبری خود اعلام کرد که دولت ۱۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی را در سال گذشته بر باد نداده، بلکه به مردم داده است.
معاون وزیر اقتصاد: معافیت‌های مالیاتی مناطق آزاد اصلاح می‌شود/ به اسم تولید و تجارت نباید از معافیت ها سوءاستفاده کرد
معاون وزیر اقتصاد با اشاره به تدوین بسته معافیت های مالیاتی در لایحه مالیات برمجموع درآمد،گفت:اگر اطلاعات اقتصادی مناطق آزاد در اختیار سازمان امور مالیاتی باشد جلوی فرارمالیاتی گرفته می شود.
«کشاورزی»، ناجی اقتصاد| ایجاد ۳۵۰۰ شغل جدید با تکثیر ماهی زینتی/صادرات ماهیان زینتی به اروپا
تکثیر و پرورش ماهیان زینتی یکی از فعالیت های اقتصادی است که می تواند سود آوری مناسبی داشته باشد و حتی ماهیان چند میلیون تومانی را در منزل تولید کرد.
الزامات اصلاح قیمت بنزین از زبان مردم/ توصیه‌های بنزینی تهرانی‌ها به دولت
پای صحبت مردم نشستن با موضوع "قیمت بنزین" بیان درخواست‌ها، توصیه‌ها، پیشنهادها و گاها انتقادها و نارضایتی‌هایی را در پی دارد، با این حال در جمع بندی نظرات مردمی، توصیه‌های درخور تأملی را خطاب به دولت شاهد هستیم.
رئیس‌کل بانک مرکزی: به‌سلامت از این دوره سخت نیز عبور می‌کنیم/ سامانه نیما و پیشی‌گرفتن عرضه ارز نسبت به تقاضای
رئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد: با وضعیت سامانه نیما و پیشی‌گرفتن عرضه ارز نسبت به تقاضای آن و با همت صادرکنندگان و تمهیدات واردات به‌حول و قوه الهی از این دوره سخت نیز به‌سلامت عبور می‌کنیم.
برخورد با خروج مسافرتی دارو از کشور / نحوه افزایش قیمت داروهای داخلی
معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه خط قرمز ما در حوزه دارو عدم افزایش پرداخت از جیب مردم است، درباره قاچاق معکوس داروهای ایرانی به کشورهای همسایه، گفت: البته نسبت به حجم بازار دارویی ایران، ‌میزان قاچاق معکوس دارو رقم درشتی نیست.
پربازدیدها
آخرین اخبار