تازه های خبری :
طراحی خط ویژه برای تامین ارز تولیدکنندگان/ هدایت ارز صادراتی به سمت نیازهای ارز/عدم دسترسی به ارز برای تامین مواد اولیه
عدم دسترسی به ارز برای تامین مواد اولیه، قطعات و تجهیزات موردنیاز تولید این روزها صدای بسیاری از تولیدکنندگان را درآورده؛ اما اکنون یک هفته‌ای است که خط ویژه تامین ارز راه‌اندازی شده است.
وزیر نیرو: مصرف برق نگران‌کننده شد/ صرفه‌جوها پاداش نقدی
 خوبی می‌گیرند/افتتاح طرح‌های مختلف صنعت نیرو در نقاط مختلف
 کشور/16 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور اضافه شده است.
وزیر نیر16 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور اضافه شده است.و گفت: افزایش اوج بار گرما در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ یک درصد بود، اما براساس آخرین گزارش‌ها در ۱۲ خرداد سال جاری نسبت به سال قبل ۲۳ درصد افزایش بار مصرفی برق داشته ایم که نگران کننده است و باید آن را مدیریت کنیم.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی:
کشف بیش از ۴ هزار خودروی احتکار شده در کشور/ جریمه ۱۰ درصدی برای صاحبان خودروها
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف بیش از ۴ هزار خودروی احتکار شده در کشور خبر داد.
سخنگوی سهام عدالت به مهر خبر داد
سفارش فروش سهام عدالت ۵۰۰ هزار نفر در بانک‌ها/ سهامداران مشکلات را به سامانه ۱۵۶۹ اطلاع دهند
سخنگوی سهام عدالت گفت: حدود ۵۰۰ هزار سهامدار عدالت سفارش فروش سهام خود را در بانک‌ها به ثبت رسانده اند و به صورت تجمعی تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از سهام آنها فروش رفته است.
نوبخت:
برنامه اصلاح ساختار بودجه شنبه به مجلس ارسال می‌شود/ این جراحی بزرگ نیاز به اجماع دارد
رییس سازمان برنامه و بودجه برنامه اصلاح ساختار بودجه را یک جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری عنوان کرد و گفت: روز شنبه این برنامه را به مجلس ارسال می‌کنم.
خُلف وعده دولت برای ثبت‌نام از جاماندگان
با وجود اینکه در اسفند ۹۸ از سوی ستاد شناسایی یارانه معیشتی اعلام شده بود که در خرداد ماه مجدداً سایت حمایت معیشتی برای ثبت‌نام از متقاضیان یارانه فعال شود اما ظاهراً دولت قصدی برای اجرای این قول خود ندارد!
افزایش تولید گاز بدون چشم‌انداز صادراتی/وزیر نفت: علت تعلل ترک‌ها برای ترمیم خط لوله را نمی دانم!/برنامه‌ای برای صادرات گاز به سوریه وجود ندارد / از ایده تا عمل/افزایش تولیدی که قدرت چانه زنی را تضعیف می‌کند
کارشناسان معتقدند افزایش تولید گاز بدون هدف بلندمدت اقتصادی آن هم در شرایطی که در حال از دست دادن اندک بازارهای صادراتی خود هستیم، بی شک قدرت چانه زنی ایران را تضعیف می‌کند.
همتی خبر داد:ادغام موسسه کوثر در بانک سپه تا پایان خرداد/ ادغام ۲ بانک نهایی شد
همزمان با ادغام بانک مهر اقتصاد و حکمت ایرانیان در بانک سپه، رییس کل بانک مرکزی از نهایی شدن ادغام موسسه کوثر در این بانک تا پایان خرداد خبر داد.
بازگشت ۲ نفتکش ایرانی به سمت بندرعباس پس از تحویل سوخت به ونزوئلا
اولین نفتکش های ایران که هفته گذشته سوخت خود را تحویل دادند، از بنادر ونزوئلا راهی شده اند. نفتکش فورچون در روز یکشنبه به سمت بندر عباس ایران حرکت کرد و نفتکش فارست در روز شنبه پالایشگاه کاردان را ترک کرد.
آخرین وضعیت تجارت خارجی کشور/ رشد ۶۰درصدی صادرات و واردات نسبت به فروردین
بر اساس اعلام گمرک ایران حجم تجارت خارجی تا پایان اردیبهشت ماه به ۲۱میلیون تن رسیده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار