کد خبر: ۹۹۸۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه نیروی دریایی ارتش در غرب آمریکای لاتین پرچم ایران را به اهتزاز در آورده است.

ناوگروه نیروی دریایی ارتش به آمریکای لاتین رسید

به گزارش آرانیوز، امیر دریادار حمزه علی کاویانی جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم چهلمین روز شهادت شهید امنیت محمد پور مختاری در چالوس گفت: قدرت ایران اسلامی با همه فشار‌هایی که در چهل و چهار سال گذشته علیه کشورمان اعمال شده است روز به روز در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه بیشتر تجهیزات دفاعی مورد نیاز کشور اکنون در داخل تولید می‌شود، افزود: ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در غرب آمریکای لاتین پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در آورده است و در شمال اقیانوس هند نیز ناوگروه‌های ارتش حضور قدرتمندانه دارند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، قدرت و عزت امروز ایران اسلامی را به برکت خون شهدا و رزمندگان دانست و ادامه داد: هدف دشمنان در بیش چهار دهه اخیر سرنگونی ایران اسلامی بود و می‌گفتند انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید، اما به هدف خود نرسیدند و نظام اسلامی هر روز قدرتمندتر از پیش شده است.امیر دریادار کاویانی گفت: هر توطئه‌ای که در ایران از ۳۰۰ سال گذشته تاکنون اتفاق افتاده است ردپای انگلیس و آمریکا در آن دیده می‌شود، چونکه آن‌ها خطر اسلام و تفکر استکبار ستیزی را علیه خود احساس کرده اند.

وی به حضور نیرو‌های نظامی آمریکا با هدف تغییر سرنوشت مردم در کشور‌های ویتنام، افغانستان، سوریه و عراق اشاره کرد و افزود: این حضور برای کشور‌ها جز ویرانی و آوارگی نتیجه دیگری نداشته است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دشمنان در زمینه سخت افزاری مقابل ایران ناکام شده اند، گفت: باید با تفکر اسلامی که شهدا الگوی آن هستند در برابر تفکر استکبار غرب مقابله کرد.

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها