کد خبر: ۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۵
دو قاری بین المللی قرآن که به منظور شرکت در رقابت های قرآنی سمنان به این شهر عزیمت کرده بودند در مسیر بازگشت دچار حادثه شدند و متاسفانه شدت ضربات وارده یک نفر از آنها را به کما برد.

قاری بین المللی  به کما رفت

به گزارش آرانیوز، حمید شاکرنژاد و حمیدرضا عباسی از قاریان بین‌المللی قرآن کریم و داور مسابقات قرآنی روز چهارشنبه در محور سبزوار- نیشابور و در هنگام بازگشت از رقابت های قرآنی با خودروی شخصی به دلایل نامعلوم دچار حادثه شدند که بر اثر این سانحه رانندگی هر دو سرنشین این خودرو به مراکز درمانی منتقل شدند.

محمد شاکرنژاد یکی از قاریان حادثه دیده که به دلیل شکستگی از ناحیه کتف در بیمارستان شهرستان نیشابور بستری شد و حمید رضا عباسی دیگر قاری خراسانی به دلیل جراحات وارده و وخامت وضعیت جسمی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شد.

گفتنی است بنا بر اعلام مسئولان بیمارستان طالقانی مشهد وضعیت هوشیاری این قاری خراسانی مناسب نیست و وی در کما به سر می برد.

خستگی ناشی از سفر و از دست دادن کنترل خودرو هنگام  رانندگی و برخورد با نرده های محافظ کنار جاده به گفته حمید شاکرنژاد یکی از سرنشینان این خودرو عامل این حادثه بوده است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار