کد خبر: ۹۹۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
مدیر توزیع برق شهرستان دامغان اعلام کرد: در راستای کنترل پذیری اشتراک های برق در نه ماهه ی سال جاری ۱۷۰ دستگاه کنتورهای هوشمند در سطح این شهرستان نصب شده است.

نصب ۱۷۰ دستگاه کنتورهای هوشمند برق در شهرستان دامغان
به گزارش آرانیوز  استان سمنان سید محمدحسین ترابی گفت: از آغاز اجرای این برنامه، یک هزار و ۱۶۱ دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی در این شهرستان نصب شده است.

وی با بیان این که احداث ۱۳ هزار و ۲۰۰ متر شبکه فشارمتوسط و فشارضعیف و همچنین نصب ۲۰ ایستگاه هوایی توزیع برق با ظرفیت ۹۸۵ کیلوولت آمپر از آغاز امسال تا زمان حاضر به اجرا درآمده افزود: احداث بیش از ۱۹ کیلومتر کابل خودنگهدار و عملیات بهینه سازی ۲۳ کیلومتر شبکه توزیع برق این شهرستان، از جمله اقدامات صورت پذیرفته توسط واحدهای اجرایی این مدیریت به شمار می رود.

ترابی اظهار کرد: اصلاح وبهینه سازی و تبدیل شبکه فشارضعیف سیمی به کابل خودنگهدار مربوط به روستاهای وامرزان و بهاآباد، دیان، نمکه، جزن، معلمان و صیدآباد و همچنین احداث شبکه و پست هوایی شهرک جدید صیدآباد، از مهم ترین اقدامات این مدیریت در راستای طرح بهارستان محسوب می شود.

وی اضافه کرد: احداث شبکه و پست هوایی شهرک جدید روستای کلاته ملا، بهینه سازی و تبدیل شبکه سیمی روستاهای تویه دروار، تویه رودبار، نعیم آباد، کوشکو و غنی آباد به کابل خودنگهدار، در زمره برنامه های در دست اقدام برق شهرستان دامغان تا پایان سال جاری است.

وی خاطرنشان کرد: به منظور اجرا و بهره برداری از ۳۳۰ پروژه عمرانی برق رسانی در ۹ ماهه ی امسال در این شهرستان، مبلغ ۸۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت پذیرفته است.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار