کد خبر: ۹۸۶۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
معاون فرماندار جهرم خبر داد؛
جهرم-معاون فرماندار جهرم گفت: با هدف فرهنگ سازی مدیریت پسماند و تفکیک زباله از مبدا طرح شهردار مدرسه در جهرم اجرا می شود.

اجرای طرح شهردار مدرسه در مدارس جهرم

به گزارش آرانيوز  نسرین زارعی در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان جهرم بر ضرورت دفع بهداشتی زباله اظهار داشت: حفظ محیط زیست، کار یک اداره به تنهایی نیست بلکه باید همه دستگاه‌ها نسبت به حفظ آن احساس مسئولیت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان جهرم بر جمع آوری به موقع زباله‌ها، دفع بهداشتی زباله‌های روستایی و شهری، پاکسازی ورودی‌های شهرستان با همکاری سازمان‌های مردم نهاد حوزه محیط زیست و منابع طبیعی، لزوم فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا، جمع آوری سگ‌های بلاصاحب و بی خطرسازی و ساماندهی زباله‌های عفونی تاکید کرد.

وی گفت: طرح شهردار مدرسه با هدف فرهنگ سازی مدیریت پسماند و تفکیک زباله از مبدا به زودی در ۱۰ مدرسه سطح شهر جهرم به صورت پایلوت اجرا خواهد شد.

زارعی در پایان تاکید کرد: شهرداری دوزه با همکاری منابع طبیعی، مکانی مشترک بین شهر دوزه و چند روستای اقماری برای دفن زباله شناسایی و UTM آن را جهت بررسی و اعلام نظر کارشناسی به اداره حفاظت محیط زیست ارسال کند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها