کد خبر: ۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹
وزیر آموزش و پرورش درباره موافقت دولت برای استخدام 12 هزار نیروی انسانی در سال آینده اظهار کرد: صحبت‌های کلی در این خصوص مطرح شده است اما باید ابتدا از سازمان مدیریت مجوز استخدام را دریافت و سپس درباره آن اطلاع‌رسانی کنیم.

استخدام 12 هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش در سال آینده در صورت اخذ مجوز

به گزارش آرانیوز، علی اصغر فانی در حاشیه گردهمایی معاونین پژوهشی و برنامه ریزی سراسر کشور با بیان اینکه سیاست جدی ما پذیرش نیرو از بوم برای بوم است اظهار کرد: ممکن است در شروع کار مشکلاتی وجود داشته باشد که بعضا مطرح می شود اما ما این سیاست را رها نخواهیم کرد زیرا ماندگاری نیرو برای ما حایز اهمیت است.

 

وی ادامه داد:‌ ما امسال به دنبال اقدام سال گذشته در پذیرش دانشگاه‌ها این سیاست را دنبال می‌کنیم و اگر به هدف 90 درصدی در سال اول برسیم بسیار خوب خواهد بود.

 

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره موافقت با استخدام 12 هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش در دولت برای سال آینده اظهار کرد: صحبت های کلی مطرح شده است و باید از سازمان مدیریت مجوز دریافت کنیم. به محض آنکه آمار مجوزهای استخدامی در اختیار ما به صورت کتبی قرار داده شود اعلام خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: البته سعی می کنیم آزمون را زودتر برگزار کنیم تا برای طی مراحل لازم زمان کافی در اختیار داشته باشیم.

 

فانی در پاسخ به پرسش دیگری درباره تعطیل شدن مدارس به علت آلودگی هوا و عقب انداختن دانش آموزان از درس‌هایشان گفت: بیش از هر چیز دیگری سلامتی دانش آموزان برای ما حایز اهمیت است. باید دانش آموز سالم داشته باشیم تا بتوانیم آموزش با کیفیت را دنبال کنیم. از مسئولان ذیربط درخواست می کنم که اقدامات دیگری را نیز برای پاکسازی هوا انجام دهند و آن را منحصر به تعطیلی مدارس نکنند.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار