کد خبر: ۹۷۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
مسئول جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان زنجان منصوب شد.
انتصاب مسئول جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان زنجان

به گزارش آرانيوز از زنجان ، آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان زنجان صبح امروز برگزار و محمدحسین انصاری به عنوان مسئول جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان زنجان معارفه و جایگزین جواد محجوبی شد.

محمدجواد محمدی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان زنجان در این مراسم با اشاره به حوادث اخیر در کشور و تهاجم تمام قد دشمنان داخلی و خارجی نظام با تمامی ابزارهای جنگ شناختی علی الخصوص رسانه اظهار داشت: تلاش دشمن تسلط بر افکار عمومی جامعه با انتشار اخبار دروغ و کذب بود و به تعبیر مقام معظم رهبری با "لشکرسازی کاذب و انبوه‌سازی دروغ" می‌خواستند مردم را وارد میدان کنند که به لطف خدا مردم ولایت مدار و آگاه ما فریب دشمن را نخورد.

وی به تفاوت آشکار فضای رسانه و حقیقت زندگی روزمره مردم اشاره و تأکید کرد: مأموریت رسانه‌های بیگانه سیاه نمایی و ناامید کردن مردم و در نتیجه ایجاد فاصله فی مابین مردم و مسئولان است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان زنجان با اشاره به توانمندی‌های بومی و پیشرفت‌های اساسی کشور افزود: حرکت رو به جلوی ما تا زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج) و تحویل بیرق اسلام به حضرتش ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به ضعف‌های قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در بحث‌های اجرای و نظارت، به احتمال اصلاح قانون اشاره کرد و افزود: طرح اصلاحیه مشتمل بر تغییراتی در امر زمان‌بندی انتخابات، بررسی صلاحیت‌ها و مقررات جدیدی همچون پیش ثبت‌نام از داوطلبان خواهد بود که امید است حداکثر تا پایان سال در مجلس تصویب و به تأیید شورای نگهبان برسد.

وی برگزاری سالم انتخابات را در گرو اجرای مرّ قانون و پرهیز از مصلحت اندیشی‌ها و همچنین رعایت اصل بی طرفی و عدم جانبداری دانست و یادآور شد: این دو اصل رمز موفقیت در اجرای مأموریت‌ها خواهد بود.

به گزارش تسنیم؛ چهارم بهمن سال گذشته هم محمدجواد محمدی به مدت سه سال به عنوان رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان زنجان منصوب شده بود.

 محمدحسین انصاری مسئول جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان زنجان نیز سابقه خدمت در آموزش و پرورش استان را دارد و پیش از این مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان سلطانیه بود.

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار