کد خبر: ۹۷۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
سرپرست مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از حاکم بودن جوی نسبتا پایدار بر روی استان تا اواسط روز یکشنبه خبر داد و گفت: با توجه به ضعیف بودن سرعت باد در این مدت انتظار افزایش آلاینده‌ها در مناطق صنعتی و کلانشهر اصفهان دور از انتظار نیست.
افزایش آلاینده‌ها تا روز یکشنبه در مناطق صنعتی اصفهان

لیلا امینی در گفت‌وگو با آرانيوز در اصفهان، با اشاره به وضعیت هوای استان اصفهان طی روزهای پیش‌رو اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر این است که موج ناپایدار ضعیفی که از روز گذشته باعث بارش‌های پراکنده و ضعیف در غرب استان شده بود، امشب به طور کامل از استان خارج می‌شود.

وی افزود: تا اواسط روز یکشنبه جوی نسبتا پایدار بر روی استان حاکم خواهد بود و تنها پدیده در این چند روز افزایش ابر و گاهی وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود.

سرپرست مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با توجه به ضعیف بودن سرعت باد در این مدت، گفت: انتظار افزایش آلاینده‌ها در مناطق صنعتی و کلانشهر اصفهان دور از انتظار نیست و همچنان آلودگی هوا وجود دارد.

وی ادامه داد: از اواخر روز یکشنبه موجی از سمت شمال غرب وارد استان خواهد شد که در زمان آتی جزئیات موج به اطلاع مردم اصفهان داده خواهد شد.

امینی تصریح کرد: کمینه دمای اصفهان 2 درجه سانتیگراد و بیشینه 17 درجه است، سردترین نقطه استان فرودگاه شهید بهشتی با 3 درجه سانتیگراد و خور و بیابانک با دمای بالای 20 درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان گزارش شده است.

سرپرست مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به امکان برگزاری جلسه اضطراری آلودگی هوا در روز جمعه، اظهار داشت: شدت آلودگی هوای روزهای شنبه و یکشنبه به شدت روزهای اخیر نیست، ولی در صورت نیاز به برگزاری جلسه مبنی بر صدور هر گونه دستورالعمل، جلسه برگزار و خروجی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار