کد خبر: ۹۵۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نامه معرفی وزیر پیشنهادی تعاون در اولین جلسه علنی مجلس اعلام وصول می‌شود و آقای زاهدی وفا برنامه‌های کاری خود را به کمیسیون‌های مجلس ارائه می‌کند.
وزیر پیشنهادی تعاون برنامه‌های خود را به کمیسیون‌ها ارائه می‌دهدبه گزارش آرانیوز، علیرضا سلیمی درباره «محمدهادی زاهدی وفا» اظهار داشت: به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت تعاون به مجلس معرفی شد که ۲۹ شهریورماه در جلسه علنی مجلس اعلام وصول می‌شود.
 
وی افزود: طبق آیین نامه داخلی مجلس وزیر پیشنهادی به مدت یک هفته با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس به ارائه برنامه‌های خود و به بحث وتبادل نظر با نمایندگان می‌پردازد و پس از آن مجلس در جلسه علنی صلاحیت وی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
 
سلیمی در پاسخ به این سوال که مجلس تا چه میزان به سمت استفاده از دولت الکترونیک رفته است، گفت: با توجه به گسترش دولت الکترونیک، اتوماسیون اداری، انجام کار‌ها از طریق سیستم و حذف نامه‌نگاری‌ها به صورت کاغذی زمان کمتری برای رسیدگی به پرونده‌ها و مسائل مختلف در ادارات صرف می‌شود و این موضوع هم اکنون در مجلس اجرایی شده و شاهد صرفه جویی و تسریع امور و پاسخگویی‌ها به مراجعه کنندگان مجلس نیز هستیم.
 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار