کد خبر: ۹۴۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
سرپرست فرمانداری پلدختر با بیان اینکه کم‌کاری ادارات سبب افزایش مراجعات مردمی به فرمانداری این شهرستان شده‌ است،گفت: مسئولان پلدختر مردم را پاس‌کاری نکرده و به وظایف خود عمل کنند.
نارضایتی مردم پلدختر از عملکرد ادارات/ مسئولان به وظایف خود عمل کنند

به گزارش آرانيوز از پلدختر، حمید خادم ظهر امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر این شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: حضور ارباب رجوع به فرمانداری پلدختر زیاد است که به نظر می‌رسد اگر دستگاه‌های اجرایی به وظایف خود درست عمل کنند حجم مراجعات کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: ما خود را موظف به پیگیری مشکلات و مطالبات مردم می‌دانیم و از مراجعات مردم هم نگرانی نداریم، اما اگر دستگاه‌های متولی کار مردم را موکول به آینده نکنند حجم مراجعات به فرمانداری پلدختر روند کاهشی پیدا می‌کند.

 

سرپرست فرمانداری پلدختر با بیان اینکه حجم زیاد مراجعات سبب تأخیر در برگزاری جلسات و برخی امورات شده‌است، عنوان کرد: مسئولان مردم را پاس‌کاری نکرده و به وظایف خود عمل کنند.

وی بیان کرد: با توجه به وظیفه ذاتی و شعار دولت خود را موظف به پاسخ‌گویی می‌دانیم و هیچ‌گونه نگرانی هم از این بابت نداریم، به‌طوری‌که برخی مواقع تا شب هم در اداره می‌مانیم تا مشکلات مردم را پیگیری کنیم.

خادم با بیان اینکه آمار و ارقام ارائه‌شده توسط دستگاه‌های متولی حاکی از آن است که اقدام‌های انجام‌شده دستگاه‌های مرتبط برای مبارزه با مواد مخدر کافی نیست، گفت: اقدامات انجام‌شده توسط شورای مبارزه با مواد مخدر قابل تقدیر است، اما کافی نیست و برنامه‌ها باید منجر به کاهش استفاده از این مواد شود.

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به توزیع راحت مواد مخدر تصریح کرد: اگر در این زمینه پیشگیری شود، می‌توان از تبعات و معضلات بعدی آن جلوگیری کرد.

خادم با تاکید به پیگیری مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: دستگاه‌های عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر این ستاد را در اجرای برنامه همراهی کنند.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها