تازه های خبری :
کد خبر: ۹۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۸
کار کی روش دوباره به بیمارستان کشید
در یکی از جلسات تمرینی تیم ملی در دبی، اتفاقی رخ داد که باعث شد کار کی روش به بیمارستان بکشد.

کار کی روش دوباره به بیمارستان کشید

 به گزارش آرانیوز، مربی تیم ملی اول آذرماه تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد تا به مرخصی ۵۰ روزه برود. علت اصلی این مرخصی مداوای بیماری اش است. کی روش به دلیل جراحی های اخیرش حال و روز خوشی نداشت. پیش از بازی با عمان، تیم ملی ایران اردویی ۱۰ روزه در دبی برگزار کرد که به دلیل شرایط خاص آب و هوایی، تیم اذیت شد. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی هم با وجود تمام مشکلاتش، در این اردو حاضر شد.

در یکی از جلسات تمرینی و در حالی که کی روش تلاش می کرد تا به بازیکنان نکات تاکتیکی لازم را یادآوری کند، بخیه هایش باز شد! او به دلیل جراحی کولون و همینطور کیسه صفرا، مجبور شده بود بخیه بزند و پزشک ها از این مربی خواسته بودند تا در تمرینات بسیار مراقب باشد و به بخیه ها فشاری نیاورد.

کی روش اما این توصیه را نادیده گرفت تا ناگهان بخیه اش وسط تمرین باز شود و بعد از تمرین راهی بیمارستان ایرانیان شود. در آنجا بود که پزشک ها به کی روش گفتند ادامه این شرایط حتی ممکن است باعث عفونت شود. پس از حل این مشکل، کی روش دوباره به اردوی تیم ملی برگشت اما از فردای همان روز دوباره در تمرینات حاضر شد. یکی از بازیکنان تیم ملی در این باره می گوید: «راستش در همان اردو کی روش کمی دیر آمد. شبی هم که به بیمارستان رفت، ما یک چیزهایی شنیدیم. البته به ما نگفتند بخیه او باز شده و فقط گفتند کمی ناخوش است.»

کی روش با وجود دردی که داشت در تمرینات حاضر شد و سپس همراه تیم ملی به عمان رفت. او در بازی ترکمنستان و گوام هم کنار تیم ملی بود و پس از آن از کفاشیان خواست تا با مرخصی اش موافقت کند. پزشک ها به کی روش توصیه کردند که باید زودتر به پرتغال برگردد و تحت مداوا باشد. در زمان سفر کی روش به پرتغال بود که یکی از مسئولان فدراسیون فاش کرد او قصد دارد جراحی دیگری در لیسبون انجام دهد ولی خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که کی روش دیگر جراحی نخواهد داشت و زیر نظر پزشک ها به گذراندن دوران درمانی و همینطور استراحت مشغول است.

البته کارلوس ارتباط خود را با کادر فنی اش در تهران حفظ کرده است. او با اوسیانو، گاسپار و مارکار آقاجانیان در تماس است و حتی برای آنها برنامه ریزی کرده است. دستیاران کی روش در نبود او باید تمرینات تیم های لیگ برتری و همینطور بازی ها را به دقت زیر نظر بگیرند و در نهایت گزارشی کامل را در اختیار او قرار دهند. کی روش دورادور وضعیت را زیر نظر دارد و به احتمال فراوان پس از گذراندن تعطیلات کریسمس در پرتغال و در کنار پدرش، راهی دوحه می شود تا در آنجا به تیم ملی امید ملحق شود.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها

این هفته روزهای نفسگیر در پارلمان/شمارش معکوس برای انتخاب رئیس دیوان محاسبات کل کشور/نگاه تیز بینانه و حساس نمایندگان مجلس یازدهم به دیوان محاسبات کل کشور بیشتر شد/شرایط نامزدهای ریاست و دادستانی دیوان محاسبات بر اساس ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری جزو شرایط اخذ جایگاه ریاست و دادستان دیوان محاسبات/الف ،روسای سه قوه(۱۸۰۰۰) امتیاز/ب، معاون رئیس جمهور نواب رئیس مجلس شورای اسلامی اعضای شورای نگهبان(۱۷۰۰۰) امتیاز/وزرا ونمایندگان و معاونین رئیس جمهور( ۱۶۰۰۰) امتیاز/ استانداران وسفرا(۱۵۰۰۰) امتیاز/پاسدار بیت المال در دیوان محاسبات کل کشور چه کسی خواهد بود؟/سکاندار دیوان محاسبات بیش از وزن سیاسی، تخصص، دانش و تجربه می خواهد پاکدامنی و مبارزه با فساد مهمترین شاخصهای شخص اول دیوان محاسبات کل کشور/حذف یاران احمدی‌نژاد از گردونه ریاست دیوان محاسبات در پارلمان ادامه دارد/آزمون بزرگ در انتظار مجلس یازدهم/بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۵ قانون طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شرط لازم برای ریاست دیوان محاسبات باید ۲۰ سال سابقه کار داشته باشد/رایزنی و لابی در راهروهای بهارستان برای کاندیداهای دیوان محاسبات در سایه کرونا ادامه دارد/گزینه ها در صفِ نشستن بر کرسی مهم دیوان محاسبات/گزینه‌های دیوان محاسبات منتشر شد/بررسی گزینه‌های دیوان محاسبات روی میز ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

آخرین اخبار