کد خبر: ۹۴۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
استاندار هرمزگان تاکید کرد؛
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: تحقق و اجرای طرح‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به هرمزگان سبب پیشرفت توام با عدالت استان خواهد شد.

لزوم تحقق و اجرای طرح‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به هرمزگان

به گزارش آرانیوز، مهدی دوستی در جلسه بررسی و پایش پیشرفت مصوبات سفر رئیس جمهور به هرمزگان با اشاره به اینکه تحقق و اجرای طرح‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به هرمزگان سبب پیشرفت توام با عدالت استان خواهد شد گفت: مدیران دستگاه‌های دولتی تمام توان خود برای به نتیجه رسیدن طرح‌های رشد استان را به کار گیرند.

دوستی تاکید زیادی بر تسریع روند اجرای پروژه‌های رشد استان در حوزه‌های کشاورزی، شیلات و گازرسانی به شرق و غرب استان داشت و این پروژه‌ها را مهم‌ترین طرح‌های دولت برای توسعه متوازن استان برشمرد.

وی تصریح کرد: تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی مکلفند از تمام ظرفیت خود و مجموعه تحت نظرشان را برای تسریع در تکمیل و به نتیجه رسیدن پروژه‌های مصوب سفر رییس جمهوری به کار بگیرند.

وی با تاکید بر اهمیت همه پروژه‌های مصوب سفر گفت: یکی از مهم‌ترین مصوبات گازرسانی به شرق استان است که مبنای توسعه منطقه و سپس استقرار صنایع سنگین در شرق استان خواهد بود.

گفتنی است در سفر دی ماه سال ۱۴۰۰ آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری به هرمزگان در مجموع ۱۶۴ طرح مهم و ۴۹ هزار میلیارد اعتبار و تسهیلات برای توسعه استان به تصویب رسید.

در این جلسه مدیران ۱۱ دستگاه اجرایی که در سفر رئیس جمهور بیشترین و مهم‌ترین پروژه‌های مصوب را داشتند به ارائه گزارش در خصوص آخرین روند اجرای پروژه‌ها و دریافت اعتبارات و تسهیلات پرداختند.

مطابق برنامه ریزی صورت گرفته بخشی از این مصوبات سفر قرار است در هفته دولت سال جاری و بخش دیگر در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسیده و به مردم شریف استان تقدیم شود.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها