کد خبر: ۹۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: یک واحد تولیدو توزیعی آرد ونهاده های دامی به ۲۴۵ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.  

محکومیت میلیاردی جزای شرکت متخلف تولیدی آرد

به گزارش آرانیوز، علیرضا حسن پور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: در پی گزارش سازمان جهاد کشاورزی از یک واحد تولید آرد، مبنی بر تخلف متعدد از جمله گران فروشی سبوس، ذرت و سایر نهاده‌های دامی، پرونده‌ای در تعزیرات حکومتی تشکیل شد و شعبه بر اساس شواهد و مستندات، شرکت مذکور را متخلف شناخت و محکوم به پرداخت جزای نقدی کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاعات سامانه اختصاصی سبوس، گران فروشی این شرکت به مقدار بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار کیلوگرم بوده است که با استناد به مواد قانونی، این واحد تولیدی به پرداخت مبلغ ۲۴۵ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات استان قزوین یادآور شد: برای این پرونده پس از رأی صادره تقاضای تجدید نظر خواهی شد که بعد از رسیدگی، میزان محکومیت و رأی صادره قطعی گردید.

وی با اشاره به تداوم و تشدید بازرسی و نظارت بر فعالیت کارخانجات آرد و تولیدات نهاده‌های دامی، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح سامانه توزیع یکپارچه سبوس، نظارت و کنترل بر تخصیص، توزیع حمل و نقل و مصرف سبوس، هوشمندانه و به روز انجام می‌شود، چرا که امنیت غذایی جامعه از اولویت‌های این سازمان است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها