کد خبر: ۹۲۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر یکی از رویکردهای اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی را اجرا طرح‌های فرهنگی و ایجاد شور و نشاط در حوزه دانش‌آموزان دانست و گفت: این اعتبارات در کمک به طرح‌های فرهنگی اختصاص داده می‌شود.
اجرا طرح‌های فرهنگی استان بوشهر با اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی تکمیل می‌شود

به گزارش آرانیوز از بوشهر، اکبر پورات ظهر امروز در جلسه دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی با اشاره به تدوین طرح مدرسه و خانواده تراز انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: در این راستا طرح جامع دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی تدوین شده و استان بوشهر در این عرصه پیشتاز است.

وی وجود دانش آموزان مستعد در عرصه تراز انقلاب اسلامی را مایه غرور و خرسندی دانست و بیان کرد: آینده نظام در اختیار دانش‌‌آموزان، نوجوانان و جوانان است.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به موفقیت‌های دولت سیزدهم در عرصه‌های گوناگون خاطرنشان کرد: در دولت آیت‌الله رئیسی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و برنامه‌های فرهنگی طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده و طرح جامع فرهنگی نیز ابلاغ شده است.

پورات با اشاره به تصویب اعتبار 1377 میلیارد تومان از سوی صنایع مرتبط با وزارت نفت در قالب مسئولیت‌های اجتماعی در استان بوشهر تصریح کرد: اعتبار مسئولیت‌های اجتماعی نسبت به سال گذشته و ماقبل آن افزایش قابل توجهی یافته است که بخشی از این اعتبار به اجرا طرح‌های فرهنگی اختصاص می‌یابد.

وی یکی از رویکردهای اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی را اجرا طرح‌های فرهنگی و ایجاد شور و نشاط در حوزه دانش‌آموزان دانست و گفت: این اعتبارات در کمک به تسریع اجرا طرح‌های فرهنگی اختصاص داده می‌شود.

پورات یکی از رویکردهای اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی استان بوشهر را توجه به طرح‌های فرهنگی و آموزش و پرورش دانست و بیان کرد: با اعتبارات یاد شده تحول شگرف و قابل توجهی در عرصه‌های مختلف ایجاد می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تعامل و پیوند خانواده با آموزش و پرورش را مهم دانست و تأکید کرد: آموزش و پرورش و خانواده دانش‌آموزان مکمل همدیگر هستند و باید دائم و مستمر با هم در ارتباط باشند.

پورات فضای مجازی را یک فرصت و تهدید دانست و افزود: اگر برنامه‌های فضای مجازی کنترل نشود جوانان، نوجوانان و کودکان را معرض خطر قرار می‌دهد.

وی توجه به جهاد تبیین را یکی از رسالت‌های همگانی دانست و خاطر نشان کرد: باید ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط نخبگان و دانش‌آموزان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار بگیرد و در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی گفتمان‌سازی شکل بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه دغدغه تمام حوزه‌ها در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گرفته است تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب پاسخ بسیاری از مطالبات و ابهامات جامعه است که مطالعه آن یک ضرورت است.

بوشهر اختصاص دارد

پورات با اشاره به اجرا طرح‌های مختلف اقتصادی، ساخت مسکن، پرورش میگو، خط ریلی و آبرسانی خاطر نشان کرد: امسال با وارد مدار شدن طرح‌های آب‌شیرین‌کن، در شبانه‌روز 50 هزار مترمکعب به ظرفیت آب شرب استان افزوده می‌شود.

وی اضافه کرد: با فرایندی که در اجرا طرح‌های آبرسانی در پیش است سال آینده وضعیت تأمین آب در شهرها و روستاها بهتر و مطلوب می‌شود.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار