کد خبر: ۹۲۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر از تشکیل کمیته یکپارچه شرکت‌های تابعه وزارت نفت با موضوع مسئولیت‌های اجتماعی در استان خبر داد و گفت: در این کمیته راهکارهای لازم برای اسریع در اجرا طرح‌ها تدوین و عملیاتی می‌شود.
کمیته یکپارچه با موضوع مسئولیت‌های اجتماعی در استان بوشهر تشکیل شد

به گزارش آرانیوز ازبوشهر، علی باستین صبح امروز در نشست با مسئولان شرکت‌ها و صنایع تابعه وزارت نفت در استان بوشهر با قدردانی از همکاری آنان در عرصه‌های مختلف همدلی و همکاری را سبب تسریع در برنامه‌ها و تحقق مطالبات دانست و اظهار داشت: صنایع تابعه وزارت نفت نقش مهمی در توجه به تحقق مطالبات مردم در نقاط پیرامونی تأسیسات دارند.

وی هدف تحریم‌های آمریکا و دشمنان را برشمرد و بیان کرد: یأس و ناامیدی میان مردم از اهداف مهم دشمنان است که در جنگ نرم و فرهنگی اهداف خود را برای این مهم دنبال می‌کنند.

معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی صنایع وزارت نفت نسبت به سال ماقبل آن افزایش یافت تصریح کرد: سال قبل اعتبارات مهمی در قالب مسئولیت‌های اجتماعی پرداخت شد که امسال بر اساس مصوبه هیئت دولت و تأکید رئیس جمهور این رقم افزایش یافته است.

باستین با قدردانی از پیگیری استاندار بوشهر در افزایش بودجه مسئولیت‌های اجتماعی صنایع تابعه وزارت نفت در استان خاطر نشان کرد: امسال از سوی شرکت‌های ملی نفت، گاز و صنایع پتروشیمی اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی مصوب شده است که با تخصیص آنها تحول مهمی در بخش‌های مختلف زیرساختی، عمران ، آبادانی و طرح‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی ایجاد می‌شود.

معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر از تشکیل کمیته یکپارچه شرکت‌های تابعه وزارت نفت با موضوع مسئولیت‌های اجتماعی در استان خبر داد و گفت: در این کمیته راهکارهای لازم برای تسریع در اجرا طرح‌ها تدوین و عملیاتی می‌شود.

اجرای داوطلبانه مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه پارس جنوبی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نیز نقش مهم شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی منطقه پارس جنوبی در توجه به مناطق پیرامونی مهم دانست و بیان کرد: این شرکت‌ها، جدا از الزامات قانونی، مسئولیت‌های اجتماعی خود را به صورت داوطلبانه انجام می‌دهند چون این منطقه محل زندگی و فعالیت همه کارکنان است و برای توسعه آن دغدغه دارند.

سخاوت اسدی، با بیان اینکه خدمات مسئولانه برای مردم و انجام مسئولیت‌های اجتماعی وظیفه خود می‌دانیم خاطر نشان کرد: هر جا نیاز به افزایش منابع هم باشد با وجود محدودیت‌ها مجوزهای لازم اخذ و در صورت جذب اعتبار و مدیریت درست و بهینه، منابع افزایش داده می‌شود.

 

وی ادامه داد: مهمتر از جذب منابع، مدیریت بهینه منابع است و دستگاه‌های اجرایی استانی باید به این موضوع توجه ویژه و کافی داشته باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس از تشکیل کمیته یکپارچه مسئولیت‌های اجتماعی به منظور انسجام بخشی به فعالیت‌ها پرداخت و تصریح کرد: کمیته یکپارچه مسئولیت‌های اجتماعی به منظور پرهیز از موازی کاری در سطح منطقه با محوریت سازمان منطقه ویژه تشکیل شده است و متناسب با رویکرد دولت سیزدهم، وزارت نفت و مدیران عامل شرکت‌های منطقه، در این زمینه اقدامات خوبی آغاز کرده‌اند.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار